Aplikacja Ligi Mistrzów. Skróty spotkań i Fantasy Champions League

08.11.2021

Autor posta

Admin

Aplikacja Ligi Mistrzów. Skróty spotkań i Fantasy Champions League

Aplikacja Ligi Mistrzów pozwala nam być na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy najważniejszych rozgrywek piłkarskich na kontynencie europejskim. W Lidze Mistrzów biorą udział najlepsze ekipy Europy, a ich starcia regularnie śledzą setki milionów kibiców z całego świata. Nic dziwnego, że powstała aplikacja, która pomaga w pozostaniu w stałym kontakcie z Champions League. Dzięki niej nie będziesz już musiał szukać alternatywnej możliwości obejrzenia bramek z minionej serii spotkań, a najistotniejsze informacje możesz czerpać prosto z oficjalnego źródła. To must have dla fana piłki na najwyższym poziomie.

Aplikacja Ligi Mistrzów – co zawiera?

Jako potencjalny użytkownik możesz się zastanawiać, po co Ci właściwie aplikacja Ligi Mistrzów. Jak się okazuje jest to jeden z najbardziej kompletnych tego typu produktów na rynku. Zdecydowanie przebija aplikacje poszczególnych klubów, a topowe ligi w większości pozostały w tyle. Na co możesz liczyć, pobierając apkę Champions League?

 • Wiadomości o nadchodzących meczach
 • Oficjalne statystyki rozegranych spotkań
 • Powiadomienia na żywo z meczów Ligi Mistrzów
 • Komentarz audio rozgrywanych meczów
 • Skróty meczów Ligi Mistrzów z poprzedniego dnia
 • Terminarz, tabele oraz drabinka rozgrywek
 • Analizy ekspertów UEFA
 • Głosowanie na najlepszego zawodnika i gola kolejki
 • Archiwa wszechczasów
 • Historyczne video z rozgrywek Ligi Mistrzów
 • Fantasy Champions League

Jak widać opcji jest naprawdę wiele, więc każdy kibic powinien znaleźć coś, co go zainteresuje. Jeśli chcesz wiedzieć o tym, co czeka Twój ulubiony klub w najbliższym czasie, przeczytasz o jego przyszłych rywalach. Jeśli nie możesz oglądać meczu, posłuchaj komentarza na żywo. Największą popularnością cieszą się jednak skróty spotkań i użytkownicy chętnie śledzą poczynania zespołów na następny dzień. 

wygląd aplikacji ligi mistrzów na poszczególnych ekranach smartfonów

Gdzie obejrzeć skróty meczów Ligi Mistrzów?

Dzięki aplikacji Ligi Mistrzów bez problemu będziesz mógł zobaczyć skróty spotkań minionej kolejki. Musisz jednak mieć na uwadze, że skróty są dostępne tylko maksymalnie na następny dzień po rozegranych meczach. Jeżeli więc masz w planach np. obejrzeć wszystkie 16 meczów fazy grupowej, będziesz musiał podzielić sobie seans na dwie części. Połowa spotkań po zakończeniu kolejki będzie już niedostępna w aplikacji. Starcia w Lidze Mistrzów są podzielone na wtorek i środę. W każdy z tych dni odbywa się 8 gier, dlatego warto jak najszybciej obejrzeć skróty meczów Ligi Mistrzów z wtorku. Jeśli je przegapisz, nie będziesz później mógł nadrobić zaległości. Niemniej trzeba przyznać, że skróty Champions League to bardzo wygodna opcja dla tych, którzy chcą śledzić grę wszystkich drużyn.

w centrum telewizor z logotypem ligi mistrzów, po lewej stronie oficjalna piłka rozgrywek, a po prawej trofeum

Fantasy Liga Mistrzów. Jak grać?

Na tej stronie opisywaliśmy już, jak funkcjonuje aplikacja Fantasy Premier League. Jak to gry fantasy football najwyższej jakości przysparzają graczom wielu emocji. Trzeba zaznaczyć, że aplikacja Champions League bez wątpienia do takowych należy. Tworzymy swój zespół, złożony z zawodników biorących udział w danej edycji Ligi Mistrzów. Nasz skład musi zawierać:

 • 2 bramkarzy
 • 5 obrońców
 • 5 pomocników
 • 3 napastników

Następnie wybieramy formację, która pozwoli nam rywalizować z innymi graczami i da nam możliwość zebrania jak największej liczby punktów. Te zdobywane są przez zawodników, którzy wystąpią w meczu i zanotują udany występ. W Fantasy takim dla obrońcy czy bramkarza najczęściej będzie mecz z czystym kontem, ale dla zawodników z pola czy też formacji ofensywnych najcenniejsze są asysty oraz gole. Karane są za to kartki, wykluczenia, gole samobójcze czy też niestrzelone karne. Na koniec każdej kolejki każdy zespół otrzymuje określoną liczbę punktów, więc gra jest najbardziej interesująca, gdy rywalizujesz ze znajomymi w ligach head-to-head lub klasycznych. Od teraz każda kolejka Ligi Mistrzów będzie jeszcze ciekawsza.

przykładowy skład w grze fantasy champions league

Aplikacja Champions League w liczbach. Czy warto pobrać?

W samym sklepie Play od firmy Google naliczono grubo ponad 10 milionów pobrań, a do tego trzeba jeszcze doliczyć użytkowników AppStore, ponieważ iPhone również jest kompatybilny z aplikacją Ligi Mistrzów. Około 200 tysięcy opinii, a średnia ocen wynosi na ten moment 4.7/5 gwiazdek, co jest bardzo dobrym wynikiem w dzisiejszych czasach. Współpracownicy UEFA zadbali o produkt wysokiej jakości i podsumowując wszystko, zdecydowanie warto mieć tę aplikację na swoim telefonie.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.01.2021

Autor posta

Admin

Fuksiarz bonus powitalny. Nowy legalny bukmacher wchodzi do gry!

Nowy Rok przynosi wiele niespodzianek. Do grona legalnych bukmacherów dołączył Fuksiarz. Internet obiegły informację, że już w grudniu 2020 r. otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić. Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się bukmacher Fuksiarz, którego ofertę znajdziemy na stronie Fuksiarz.pl. Jak wygląda proponowany przez Fuksiarz bonus powitalny? Jakie promocje […]

22.09.2021

Autor posta

Admin

Canal Plus Online – aplikacja kompletna do oglądania meczów

Aplikacje bukmacherskie to jedno, ale aplikacja do oglądania meczów piłkarskich jest z nimi ściśle powiązana. Canal Plus Online to aplikacja kompletna, w której nie będzie trzeba zastanawiać się, na której stacji obejrzymy interesujące nas spotkania. Poza europejskimi pucharami możemy liczyć na wszystkie najlepsze ligi w jednym miejscu. Na takie rozwiązanie czekali wszyscy kibice futbolu. Telewizja przez internet Telewizja przez Internet […]

27.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna BetX. Recenzja aplikacji nowego bukmachera

BetX jest  na ten moment najnowszym graczem na polskiej scenie bukmacherskiej, który posiada wymaganą licencję. Swoją działalność internetową rozpoczął w połowie 2020 roku i już uruchomił dla graczy aplikację mobilną. Przetestowaliśmy ją i teraz możecie przekonać się, jak wypada na tle konkurencji. Sprawdź, czy warto mieć aplikację BetX na swoim telefonie. Instalacja aplikacji BetX – Android Aplikacja bukmachera BetX jest […]