Aplikacja mobilna – eWinner

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich eWinner to świeża sprawa – pojawiła się na rynku w lutym 2020 roku. Nie od dziś wiadomo, że dostęp do aplikacji mobilnej daje nieograniczone możliwości, wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych kryteriów. Jak wypada aplikacja mobilna eWinner? 

Jak pobrać aplikację mobilną eWinner?

Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń obsługiwanych przez system iOS i Android. Proces instalacji jest niezwykle prosty. Wystarczy Ci dostęp do Internetu i chwila wolnego czasu. Proces rejestracji rozpoczynamy od kliknięcia w przycisk ,,ZAREJESTRUJ SIĘ”, następnie należy uzupełnić dane, takie jak adres e-mail, numer telefonu, ustalić hasło i zaznaczyć zgody. Aby otrzymać kod bonusowy eWinner nie musisz uzupełniać pola ,,kod promocyjny’’ – możesz pozostawić je puste. Po przejściu dalej następuje przekierowanie do drugiego etapu rejestracji. Na samym początku otrzymasz kod SMS, który należy wprowadzić na samej górze. Kolejne dane, to podstawowe informacje, takie jak imię i nazwisko, adres. Zaznaczasz zgody i gotowe. Proste? 

Bonus na start w aplikacji eWinner?

Zabierzmy się do omówienia bonusu, który przypada na trzy pierwsze depozyty, a do zgarnięcia mamy łącznie 1150 złotych.

Na “dzień dobry” bukmacher oferuje nam zakład bez ryzyka do maksymalnie 150 złotych. Zakładając pierwszy depozyt, postaw zakład, a w przypadku niepowodzenia eWinner zwróci Ci do 150 złotych, za pierwszy zakład. W przypadku wygranej – pełna pula trafia na konto gracza.

Przegrana stawka zostanie zwrócona na konto bonusowe, a jej ewentualna wypłata podlega trzykrotnemu obrotowi z całkowitym kursem na kuponie nie mniejszym niż 2.50.

Dokonaj drugiego depozytu (minimum 20 zł, aby skorzystać z promocji) i odbierz bonus 100% do 500 złotych. Aby skorzystać z premii przy drugiej wpłacie, należy obrócić depozyt po kursie 1.50.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku oferty “zakład bez ryzyka” – aby wypłacić otrzymane środki w ramach bonusu, należy obrócić je 3-krotnie po minimalnym kursie na kuponie 2.50.

Bonus przy trzeciej wpłacie działa tak, jak w porównaniu do tego przy drugim depozycie. Jeśli więc, jeżeli spełniłeś warunki otrzymania premii przy drugim depozycie, możesz skorzystać z tej przy trzecim zasileniu.

Warunki obrotu przed wypłatą również są identyczne.

Podsumowując ofertę powitalną eWinner – dostajemy 150 zł zakład bez ryzyka za pierwszy depozyt, oraz 100% do 500 zł przy drugiej i trzeciej wpłacie, co daje łącznie 1150 zł premii na start.

Ocena aplikacji eWinner

Poruszanie się po aplikacji jest bardzo łatwe, wszystko dzięki temu, że zadbano o to, aby była ona przejrzysta i intuicyjna dla userów. Użytkownik może w każdej chwili szybko i sprawnie odnaleźć zakłady, które chce obstawić.  Całość na ogromny plus dla stosunkowo świeżego bukmachera.

Site Footer