Aplikacja mobilna LV BET – najlepszą na rynku?

29.06.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna LV BET – najlepszą na rynku?

Coraz więcej typerów obstawia mecze za pomocą smartfonów. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ wszyscy rozumiemy, jak bardzo urządzenia mobilne zawładnęły naszą codziennością. Smartfony umożliwiają nam komunikację z bliskimi, słuchanie ulubionej muzyki, a nawet czytanie książek. Bukmacherzy zauważyli rosnącą potrzebę dostosowania stron internetowych do mobilek, a nawet udostępnienie dedykowanych aplikacji. Aplikacje mobilne miały znacznie usprawnić obstawianie meczy. Jak sprawdza się aplikacja mobilna LV BET? Przekonajmy się.  

Na jakie systemy operacyjne można pobrać aplikację LV BET?

LVbet na Android. Jak pobrać aplikację LV BET na smartfon z Androidem? 

Użytkownicy urządzeń pochodzących od firmy Apple nie będą mieli problemu z instalacją aplikacji mobilnej od LV BET. W przypadku Androida jest to nieco bardziej skomplikowane, wynika to z ograniczeń, jakie wprowadził oficjalny sklep Google Play. Sklep, z którego użytkownicy pobierają aplikacje, nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji bukmacherskich. 

Jak pobrać aplikację LV BET na telefon z Androidem w 5-u prostych krokach:

  1. Przejdź do ustawień swojego telefonu.
  2. Znajdź opcję zabezpieczeń lub bezpieczeństwa.
  3. Zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł niż sklep Google Play.
  4. Przejdź na stronę lvbet.pl/pl/aplikacja-mobilna i kliknij „Pobierz aplikację”.
  5. Po zakończeniu pobierania, wybierz folder LVBET.APK, by rozpocząć proces instalacji.

LVbet na iOS. 

Aplikacja mobilna LV BET dostępna jest w sklepie App Store, więc jej pobranie nie powinno sprawić kłopotu. Po wejściu do oficjalnego sklepu App Store należy wyszukać aplikację bukmachera, np. poprzez wpisanie nazwy w polu „Szukaj”. Klikamy przycisk „Pobierz” i czekamy, aż aplikacja sama zainstaluje się na naszym urządzeniu. 

Bukmacher LV BET – rejestracja

Jeśli chcesz przetestować danego bukmachera możesz założyć sobie konto tymczasowe, do którego wymagane jest podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Już na ekranie rejestracji dostajemy informację, że utworzenie konta tymczasowego zajmie nam nie więcej niż minutę. Pamiętaj jednak, że niepełna rejestracja umożliwia Ci postawienie swojego pierwszego zakładu, chcąc wypłacić swoją wygraną, będziesz musiał dokonać pełnej weryfikacji. 

Bonus LV BET  

Istotnym elementem podczas zakładania konta u nowego bukmachera jest bonus powitalny. Większość bukmacherów oferuje specjalny bonus wyłącznie dla swoich nowych klientów. Taki rodzaj bonusu można odebrać tylko raz podczas rejestrowania swojego konta. Dlatego też należy pamiętać o tym, aby wpisać kod promocyjny LV BET w formularzu. 

LV BET swój bonus powitalny nazwał “Mistrzowskim Pakietem Powitalnym”. Wysokość bonusu zależy od depozytu gracza. Aby odebrać bonus o równowartości 1000 PLN, gracz musi dokonać depozytu o wartości min. 50 PLN, wybierając bonus z mnożnikiem. Dzięki temu otrzyma bonus o wysokości 1% depozytu z mnożnikiem całkowitego kursu x100. Druga wpłata (od 50 do 500 PLN) to podobne warunki, ale mnożnik wynosi 50. Jeśli jednak gracz chce wpłacić mniej niż 50 PLN, również przysługuje mu bonus, który zostanie odblokowany po napisaniu maila do bukmachera. Gracz otrzyma wtedy mnożnik 10 swojego zakładu w ramach bonusu powitalnego. 

Aplikacja LV BET – udogodnienia dla użytkowników 

Match tracker i mecze na żywo 

Aplikacja umożliwia oglądanie wizualizacji na żywo wszystkich wydarzeń sportowych, dzięki czemu gracze mogą jednocześnie oglądać i obstawiać mecze live.

LV BET Rapid PAY

Używając aplikacji LV BET, gracze zyskują możliwość korzystania z błyskawicznych wpłat i wypłat z konta gracza. Dzięki funkcji Rapid Pay pieniądze trafiają na konto bankowe w przeciągu 10 minut. 

Cash out LV BET

Cash out umożliwia graczom dokonanie wypłaty w trakcie trwania spotkania. Doświadczeni gracze na pewno docenią tę funkcję. Każdy na pewno spotkał się z sytuacją, kiedy przegrał kupon, czekając na wynik ostatniego zdarzenia. Dzięki cash out możemy wypłacić naszą wygraną przed końcem spotkania. 

Sporty wirtualne w aplikacji mobilnej LV BET

Sporty wirtualne stają się coraz bardziej powszechne wśród polskich graczy. LV BET udostępnia swoim typerom w aplikacji obstawianie m.in. piłki nożnej, gonitw konnych, wyścigów chartów, żużla, kolarstwa i tenisa.

Funkcjonalność

Aplikacje bukmacherskie powinny być przede wszystkim funkcjonalne, łatwe w obsłudze i dość „lekkie”, aby nadmiernie nie obciążać naszych urządzeń. Produkt LV BET spełnia wymienione cechy. Przejrzysty pasek menu oraz łatwość przemieszczania się po kolejnych sekcjach sprawia, że osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, docenią wysiłek LVBET w zaprojektowanie appki. 

Różnica oferty w serwisie LV BET i aplikacji mobilnej 

Zbieżność oferty na stronie LV BET i jego aplikacji mobilnej to zdecydowanie czynnik wyróżniający tego bukmachera na tle konkurentów. Aplikacja LV BET posiada dokładnie te same funkcje co wersja na desktop, nie odbiega więc od jego standardowej oferty. Dostępna oferta zakładów jest tak samo bogata. Korzystając z aplikacji, masz pewność, że nie przegapisz żadnej szansy na wysokie wygrane. Gracz może korzystać ze wszystkich rodzajów zakładów, a nie jedynie podstawowy rodzaj 1X2. W aplikacji LVBET otrzymujemy również dostęp do typowania zakładów przedmeczowych.

Aplikacja LVBet – podsumowanie

LV BET wykonał bardzo dobrą robotę. Proponowana przez nich aplikacja mobilna jest aktualnie najlepsza na rynku bukmacherskim. To bardzo ważne, ponieważ coraz więcej typerów obstawia zakłady online. Najlepsi bukmacherzy, a do takich niewątpliwie należy LV BET, powinni więc wychodzić na przeciw potrzebom swoich użytkowników. Warto zaznaczyć, że strona internetowa LVBET w 2019 r. przeszła redesign, aplikacja wizualnie jest zgodna z nowym key visualem marki. 

Osoby, które sporadycznie korzystają z usług bukmachera LV BET za pomocą urządzeń mobilnych i nie chcą pobierać następnych aplikacji, nie muszą tego robić. Strona internetowa bukmachera LV BET jest całkowicie responsywna. Co to oznacza? Wygląd strony internetowej LV BET jest dostosowany do rozmiaru wyświetlaczy o różnym rozmiarze. Można bez przeszkód korzystać z niej zarówno na komputerze, tablecie, czy smartfonie.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

15.10.2020

Autor posta

Admin

Obstawianie na żywo w aplikacjach mobilnych. Gdzie obejrzę transmisje live?

Wśród graczy zakładów bukmacherskich można wyróżnić takich, którzy wolą obstawiać przedmeczowo oraz tych, którzy preferują grać na żywo. Obstawianie zakładów live, czyli live betting, jest jeszcze bardziej ekscytującą formą rozgrywki. Emocje, które temu towarzyszą to nie jedyne argumenty za. Zakłady live wiążą się również z wysokimi wygranymi. Gdzie obejrzeć mecze na żywo?  Oglądanie meczu, który planujesz obstawić, daje Ci przewagę. […]

15.04.2022

Autor posta

Admin

STSBET. Oferta z myślą o Polakach mieszkających za granicą

Jak prezentuje się oferta STSBET na tle innych bukmacherów? Faktem jest, że jest to produkt jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej firmy działającej w Polsce. STS skutecznie kreuje od lat swoją markę i teraz nie ma możliwości rozmawiać o polskich bukmacherach, nie wspominając choćby o STS-ie. Ten bukmacher stał się najbardziej rozpoznawalną firmą w branży w naszym kraju, co podkreślają […]

24.07.2020

Autor posta

Admin

Match tracker a transmisje na żywo u bukmachera

Faktem jest, że bukmacherzy prowadzą zaciętą walkę o klienta. Szukają sposobu, aby wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji. Aby to zrobić, muszą znaleźć tzw. wartość dodaną, czyli cechę, która spowoduje, że staną się bardziej atrakcyjni w oczach klientów. Kiedy bonusy i wszelkiego rodzaju promocje okazały się niewystarczające, bukmacherzy postanowili poprawić jakość oferowanych usług, np. poprzez oferowanie innowacyjnych aplikacji mobilnych. Bukmacherzy prześcigają […]