Aplikacja mobilna – STS

28.04.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna – STS

Zainteresowanie graczy obstawianiem w formie mobilnej stale rośnie, dlatego coraz więcej zakładów bukmacherskich wychodzi na wprost oczekiwaniom użytkowników, tworząc aplikacje mobilne. Do tej grupy należy także STS, który umożliwia wygodny dostęp do typowania w dowolnym momencie. Aplikacja mobilna STS – recenzja. 

Jak pobrać aplikację mobilną zakładów bukmacherskich STS?

Aplikacja STS na system operacyjny Android

O ile sama aplikacja jest łatwa w obsłudze i nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym graczom, o tyle instalacja nie należy do najłatwiejszych. Wynika to z polityki Google, który ogranicza możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł (innych niż sklep Google Play). Regulamin Google zabrania udostępniania w sklepie Google Play aplikacji związanych z tematyką hazardu. Nie jest to zatem wina bukmachera. W związku z tym aplikację możesz zainstalować ze strony oficjalnej bukmachera STS.

Aby rozpocząć proces instalacji należy zacząć od znalezienia opcji i ustawień swojego urządzenia i odnaleźć opcję „nieznane źródła”, którą należy aktywować. Dopiero wtedy możliwe będzie pobranie, a następnie instalacja aplikacji.

Aplikacja STS na system operacyjny iOS

W przypadku systemów operacyjnych iOS producent nie zabrania umieszczania aplikacji o tematyce hazardowej w sklepie, dlatego można ją pobrać bezpośrednio z App Store. Dzięki temu proces aplikacji jest szalenie prosty i zamyka się w kilku krokach. Po wejściu do sklepu App Store wpisujemy w pole wyszukiwarki „STS aplikacja”. Naciśnięcie przycisku pobierania rozpocznie pobieranie pliku i automatyczną instalację.

Niezależnie od tego, czy pobierzesz i zainstalujesz aplikacje na systemy Android, czy też iOS otrzymasz dostęp do tej samej, bogatej funkcjonalności. Pamiętaj, do zalogowania się i korzystania z aplikacji wymagane jest połączenie z siecią. Co więcej, do zalogowania się posłużyć mogą Ci te same dane, co w przypadku logowania się z poziomu tradycyjnej witryny. Warto wiedzieć, że aplikacja działa wyłącznie na terenie Polski oraz przeznaczona jest dla osób dorosłych. W przypadku osób mieszkających poza granicami kraju, zalecane jest wykorzystanie sieci VPN podczas pobierania i logowania się do serwisu.

 Korzystając z aplikacji otrzymasz możliwość skorzystania z:

  • Szybkich wpłat i wypłat z serwisu
  • Dostępu do transmisji na żywo
  • Powiadomień „push” wprost na Twoje urządzenie
  • Możliwość logowania za pomocą odcisku palca
  • Możliwość obstawiania sportów wirtualnych
  • Dostępu do specjalnych bonusów i kodów dostępnych jedynie w przypadku korzystania z aplikacji mobilnych
  • Dostępu do rozbudowanych statystyk danych wydarzeń sportowych
  • Możliwości dokonywania błyskawicznych zakładów
  • Dostępu do usługi czat, pozwalającej Ci na swobodne rozmowy z innymi graczami
  • Dostępu do Cashout

Bonus na start w aplikacji STS?

Serwis STS wyróżnia się posiadaniem bardzo atrakcyjnej oferty bonusów, które charakteryzują proste warunki i przejrzyste zasady. Rejestrując swoje konto otrzymasz dostęp do bogatej ofert promocji. Dokonaj pierwszego depozytu, wybierz sekcję ,,wpłata”, a następnie jedną z dostępnych metod płatności. Środki zostaną ekspresowo zaksięgowane na Twoim koncie, niezależnie od pory dnia. Ostateczna kwota bonusu powitalnego STS jest równa kwocie pierwszej wpłaty. Możesz otrzymać do 1200 zł. Na jakie inne bonusy możesz liczyć, będąc klientem serwisu? Możesz skorzystać także z promocji Ligowe emocje, Freebet, poniedziałkowe bonusy oraz system poleceń. Oferta bonusowa STS robi dobre wrażenie. 

Ocena aplikacji STS

Aplikacja mobilna STS w dużej mierze odzwierciedla wygląd swojej tradycyjnej witryny, są one ze sobą spójne. Zasady i schematy obstawiania są w aplikacji identyczne, jak na stronie www, dzięki czemu po zainstalowaniu aplikacji można od razu przejść do obstawiania, ponieważ będzie ono bardzo proste i intuicyjne.

Od strony technicznej aplikacja także wypada bardzo pozytywnie. Poruszanie się po witrynie jest płynne oraz nie powoduje problemów nawet przy wykorzystaniu kilkuletnich smartfonów z średniej półki. Co więcej, z STS mobile skorzystać będziesz mógł tak naprawdę z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Bez względu czy jest to tablet, czy też smartfon z mniej popularnym systemem operacyjnym. Bezbłędna wręcz optymalizacja serwisu jest gwarancją dobrych doświadczeń z platformą. Aplikacja automatycznie dopasuje się nie tylko do rozdzielczości Twojego ekranu, ale także orientacji urządzenia w przestrzeni.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.01.2021

Autor posta

Admin

Fuksiarz bonus powitalny. Nowy legalny bukmacher wchodzi do gry!

Nowy Rok przynosi wiele niespodzianek. Do grona legalnych bukmacherów dołączył Fuksiarz. Internet obiegły informację, że już w grudniu 2020 r. otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić. Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się bukmacher Fuksiarz, którego ofertę znajdziemy na stronie Fuksiarz.pl. Jak wygląda proponowany przez Fuksiarz bonus powitalny? Jakie promocje […]

21.09.2020

Autor posta

Admin

eWinner – Kod Promocyjny 2020

Rejestrując się u bukmachera eWinner z kodem promocyjnym o treści „PREZENT”, otrzymasz dostęp do wyjątkowej oferty bonusowej. Jaką promocję odbierzesz wraz z kodem promocyjnym? Jak odebrać bonus powitalny? Na wszystkie wątpliwości odpowiadamy w poniższym wpisie.  Bonus powitalny od eWinner Branża bukmacherska jest bardzo konkurencyjna. Poszczególni bukmacherzy walczą ze sobą o każdego klienta. Wykorzystują do tego szeroką ofertę zakładów, nowinki technologiczne, […]

26.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja Totalbet. Czy warto z niej korzystać?

Prawie 2/3 Polaków posiada smartfony. Małe i poręczne urządzenia zapewniają komfort i pozwalają na korzystanie z internetu niemal w każdym miejscu na ziemi. Użytkowanie urządzeń mobilnych stale rośnie, a tendencja ta sprzyja powstawaniu coraz bardziej zaawansowanych aplikacji mobilnych. Branża bukmacherska również nie pozostaje w tej kwestii w tyle. Aktualnie każdy bukmacher, chcący liczyć się na rynku musi posiadać swoją aplikację […]