Betclic Bonus Powitalny. 550 PLN Cashback Bez Ryzyka

04.09.2020

Autor posta

Admin

Betclic Bonus Powitalny. 550 PLN Cashback Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Betclic wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Betclic zaoferował najwyższy cashback spośród swojej konkurencji. Nowi gracze mogą spodziewać się atrakcyjnego bonusu na start z dedykowanym kodem promocyjnym o treści „PREZENTPL”.

Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN

Cashback o wartości do 550 PLN jest do odbioru podczas rejestracji konta gracza. Taki rodzaj promocji nazywamy promocją na start lub bonusem powitalnym. Inne zakłady bukmacherskie oferują zazwyczaj bardziej złożone bonusy dla nowych graczy, łączące w sobie kilka rodzajów promocji bukmacherskich. Betclic postawił na jeden rodzaj promocji, ale za to oferuje wysoką wartość bonusu. Maksymalna kwota cashback to aż 550 zł! 

Co to jest cashback?

Cashback to jeden z najbardziej znanych bonusów bukmacherskich. Jego nazwa pochodzi z języka angielskiego. „Cashback” oznacza dosłownie zwrot pieniędzy. Możemy mówić o cashbacku wtedy, gdy bukmacher zwraca typerowi stawkę przegranego zakładu na jego konto depozytowe lub bonusowe. Wysokość cashbacku oraz warunki obrotu bonusem są sprecyzowane w regulaminie promocji na stronie internetowej zakładów bukmacherskich.

Jak odebrać bonus powitalny w Betclic?

Betclic bonus powitalny odbiera się podczas rejestracji konta gracza. Należy się on wszystkim tym, którzy postanowili dołączyć do grona graczy w Betclic. Bonus można odebrać tylko i wyłącznie jeden raz. Odbiór cashbacku w Betclic nikomu nie powinien sprawić problemu. Osoba, która nie ma konta bukmacherskiego w serwisie Betclic, musi wejść na oficjalną stronę bukmachera lub otworzyć jego aplikację mobilną na iOS lub Android i zarejestrować się. Kwestionariusz rejestracyjny w Betclic składa się z trzech etapów. Ostatni z nich zawiera pytanie o kod promocyjny Betclic. 

Kod promocyjny bukmachera Betclic. Jak zdobyć PREZENT w aplikacji mobilnej?

Kod promocyjny Betclic to dedykowany kod promocyjny, dzięki któremu gracz dostaje atrakcyjne bonusy. Podanie kodu promocyjnego podczas rejestracji u bukmachera sprawi, że gracz otrzyma dostęp do oferty bonusowej premium. Wypełniając kwestionariusz rejestracyjny, w wyznaczonym polu należy podać kod o treści “PREZENTPL”. Dzięki temu wartość bonusu wzrośnie. Po poprawnym wpisaniu kodu możemy mieć pewność, że kiedy przegramy pierwszy postawiony przez siebie zakład, bukmacher Betclic zwróci nam stracone pieniądze. Warto nadmienić, że kod promocyjny od Betclic należy wpisać tylko w wyznaczonym do tego polu. Gracze często zastanawiają się, czy wielkość liter podczas uzupełnianiu kodu ma znaczenie. Rozwiązujemy ten problem – wielkość liter podczas wpisywania kodu bonusowego nie ma znaczenia. Oznacza to, że gracz może wpisać równie dobrze “prezentpl” lub “PrezentPL”.

Warunki promocji Cashback Betclic

Zasady skorzystania z cashbacku do 550 zł w ramach bonusu powitalnego od Betclic są dość proste. Po przejściu rejestracji konta bukmacherskiego w serwisie Betclic należy obstawić zakład z oferty bukmachera. Następnie wystarczy poczekać na rozstrzygnięcie kuponu. Jeśli wygrasz, oczywiście zatrzymasz swoją wygraną. W przypadku przegranej bukmacher Betclic zwróci Ci straconą kwotę pieniędzy. Maksymalny zwrot, jaki możesz uzyskać w ramach tej promocji, wynosi 550 zł. Pamiętaj, że zazwyczaj, aby móc wypłacić zwrot na swoje konto bankowe, należy dokonać obrotu o konkretnych warunkach. Nie inaczej jest w przypadku bukmachera Betclic. Bukmacher wymaga aż sześciokrotnego obrotu bonusem. Na dokonanie obrotu ma się dokładnie 30 dni. Zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu, można go dokonać zakładami pojedynczymi, wielokrotnymi oraz na żywo, po kursie minimalnym 2.00. Dopiero po wykonaniu sześciokrotnego obrotu bonusem gracz będzie miał możliwość wypłaty pieniędzy na swoje konto bankowe.

Bonus na start od Betclic – podsumowanie

Bukmacher Betclic prowadzi swoją działalność stosunkowo krótko. Ci, którzy liczyli na bogatą ofertę promocyjną bukmachera, mogli się lekko przeliczyć. Bonus powitalny na start nie jest zbyt złożony. Bonusem dla nowych graczy jest cashback do 550 zł. Konkurenci Betclica oferują zazwyczaj bardziej złożone bonusy dla nowych graczy, łączące w sobie kilka rodzajów promocji bukmacherskich. Betclic postawił na jeden rodzaj promocji, ale za to oferuje wysoką wartość bonusu.

Cashback od Betclic wyróżnia się obecnie najwyższą wartością na rynku. Natomiast skomplikowane warunki obrotu na pewno zniechęciły do rejestracji niejednego gracza. Bukmacher wymaga aż sześciokrotnego obrotu po kursie co najmniej 2,0. Niedoświadczeni gracze mogą napotkać trudności ze spełnieniem takich warunków promocji, co uniemożliwi im zrealizować cashback. Prostszym rozwiązaniem będzie dla nich eWinner kod promocyjny, który również pozwoli na grę bez ryzyka.

Betclic – legalny polski bukmacher

Betclic wystąpił o zezwolenie na organizację zakładów wzajemnych i dokładnie 26 września 2018 roku otrzymał odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów (nr licencji PS4.6831.11.2017). Od tamtej pory należy do grona legalnych bukmacherów online w Polsce. Z pełną ofertą zakładów wystartował oficjalnie 1 lipca 2019.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

16.11.2021

Autor posta

Admin

Aplikacje typerskie na telefon. Które warto pobrać?

Aplikacje bukmacherskie są coraz częściej spotykane wśród graczy zakładów. Obstawiający szukają jednak również sposobu na darmowe typy. W celu skonfrontowania swoich obstawień lub po prostu zainspirowania się cudzymi przewidywaniami. Na rynku dostępnych jest kilka aplikacji, ale warto swoją uwagę poświęcić jedynie nielicznym. Poniżej znajdziecie najważniejsze z nich, których nie może zabraknąć na waszych smartfonach. Aplikacje bukmacherskie Na rynku dostępne są […]

16.12.2020

Autor posta

Admin

LiveScore: Live Sports Score. Recenzujemy aplikację piłkarską

LiveScore to wysoko oceniana aplikacja sportowa. Przeznaczona jest głównie dla fanów piłki nożnej. Dzięki niej można zyskać dostęp do informacji sportowych z całego świata. Aplikacja została wydana w styczniu 2009 r. przez firmę LiveScore LTD, właściciela serwisu internetowego. Aplikacja dostępna jest w wersji na urządzenia mobilne z systemem Android, a także iOS. Do czego służy Live Score?  Aplikacja Live Score […]

13.09.2022

Autor posta

Admin

Transmisje live u bukmacherów

W Polsce od lat rozwija się rynek platform streamingowych. Te, które odpowiadają za transmisje sportowe cieszą się szczególnie dużą popularnością. Niestety, ma to też pewną wadę – poszczególni usługodawcy mają w swoich pakietach tylko kilka dyscyplin i lig, co sprawia, że aby mieć dostęp do wszystkich, musimy co jakiś czas zapłacić łącznie całkiem duża sumkę. Interesującą alternatywą są natomiast oferty […]