Bonus bez ryzyka, czyli atrakcyjny bonus bukmacherski.

21.10.2020

Autor posta

Admin

Bonus bez ryzyka, czyli atrakcyjny bonus bukmacherski.

Bukmacherzy specjalizują się w wymyślaniu atrakcyjnych promocji. To coś, co pomaga im wyróżnić ofertę na tle konkurencji. Gracze często to wykorzystują i zdobywają wysokie nagrody. Na czym polega bonus bukmacherski typu cashback? Który z bukmacherów oferuje najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy oferty bukmacherów, poniżej znajdziesz nasze opinie na temat dostępnych cashback`ów.

Co to jest cashback?

Bonus cashback swoją nazwę wziął z języka angielskiego. W dosłownym tłumaczeniu “cashback” oznacza zwrot pieniędzy. Ten bonus bukmacherski gwarantuje więc zwrot stawki z nietrafionego zakładu. Jak to działa w praktyce? Koszty zakładu, który okazał się przegrany, są ci zwracane przez bukmachera. W zależności od regulaminu promocji środki otrzymasz na konto bonusowe lub depozytowe. 

Dostępny zakład bez ryzyka u bukmacherów 

Bonus bez ryzyka nie jest standardowym bonusem, który zawsze znajdziesz w ofercie bukmachera. Tylko najlepsi bukmacherzy decydują się na włączenie go do swojej oferty promocyjnej. Sprawdziliśmy polskich bukmacherów w poszukiwaniu najwyższego bonusu typu cashback w ofercie powitalnej dla nowych graczy. 

Zakład bez ryzyka za rejestrację w Betclic 

Bukmacher Betclic oferuje niemal najwyższy zakład bez ryzyka, którego maksymalna wartość wynosi 550 PLN. Aby go otrzymać, należy oczywiście zarejestrować konto bukmacherskie w serwisie Betclic. Proces ten zajmuje zazwyczaj od dwóch do trzech minut. Podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego trzeba podać dedykowany kod promocyjny o treści “PREZENTPL”. Dzięki niemu mamy pewność, że otrzymamy najwyższą wartość całkowitą bonusu powitalnego. 

Najwyższy cashback od BETFAN 

Do niedawna to bukmacher Betclic oferował najwyższy bonus bez ryzyka. Bukmacher BETFAN jednak zmienił regulamin promocji na start i podwyższył wartość dostępnego zakładu bez ryzyka. Na ten moment maksymalna i całkowita wartość bonusu to aż 600 zł. Do odbioru promocji wystarczy dokonać wpłaty minimalnej, jaką ustalono na 20 zł. 

STS zakład bez ryzyka 34 zł dla VIP

STS w swojej standardowej ofercie powitalnej nie oferuje bonusu cashback, jednak jest sposób, jak go zdobyć. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym „PREZENT” w STS, zyskujesz dodatkowe 34 zł w ramach bonusu zakład bez ryzyka. Wystarczy wpłacić depozyt o wartości minimum 10 zł. To dobra oferta dla początkujących graczy, aby obstawili swój pierwszy zakład bez ryzyka poniesienia dużych strat. 

210 zł zwrotu w Fortunie 

Kolejnym bukmacherem, który uwzględnił bonus bez ryzyka w swojej ofercie powitalnej, jest Fortuna. Cashback o wartości 210 zł skierowany jest dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem o treści “PREZENT210”. Warto wspomnieć, że Fortuna nie wymaga żadnego obrotu, co oznacza, że gracz może wypłacić zwrócone pieniądze lub postawić za nie następny zakład.

Zakład bez ryzyka w eWinner

Zakłady bukmacherskie eWinner mają bardzo atrakcyjną ofertę powitalną. Na bonus powitalny składa się kilka promocji, a wśród nich znalazło się miejsce również na zakład bez ryzyka. Aby skorzystać z bonusu zakład bez ryzyka, możesz wybrać dowolne zdarzenie (single lub AKO). Nie musisz także zwracać uwagi na kurs, bukmacher nie określił w regulaminie wymaganego kursu minimalnego ani maksymalnego.

Obrót bonusem cashback 

Pewnie już zauważyłeś, że każdy bukmacher ma inne zasady obrotu bonusem. Niektórzy bukmacherzy nie wymagają obrotu, inni mają bardzo restrykcyjne warunki promocji. Dlatego zawsze przed odbiorem promocji, warto przeczytać, jakie są warunki jej obrotu. Sprawdzając, w jaki sposób wypłacić bonus oraz jaki obrót należy wykonać, unikniesz sytuacji, kiedy Twoja wygrana za środki bonusowe zostanie zablokowana i nie będziesz mógł jej wypłacić. 

Cashback a cashout 

Gracze widzą podobieństwo między słowami cashout i cashback. Oba pochodzą z języka angielskiego. Początkujący gracze może więc zmylić podobnie brzmiąca nazwa. Jednak cashout jest dostępną funkcją u bukmachera, a cashback to nazwa bonusu bukmacherskiego. Cashout to opcja, która ułatwia grę. Dzięki niej gracz może zamknąć zakład przed zakończeniem wszystkich uwzględnionych na nim zdarzeń. Typer może więc bez konsekwencji wycofać się z zakładu, a tym samym uniknąć przegranej. Cashback, to jak wcześniej wytłumaczyliśmy, jest zwrotem stawki za przegrany zakład.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.01.2021

Autor posta

Admin

Fuksiarz bonus powitalny. Nowy legalny bukmacher wchodzi do gry!

Nowy Rok przynosi wiele niespodzianek. Do grona legalnych bukmacherów dołączył Fuksiarz. Internet obiegły informację, że już w grudniu 2020 r. otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić. Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się bukmacher Fuksiarz, którego ofertę znajdziemy na stronie Fuksiarz.pl. Jak wygląda proponowany przez Fuksiarz bonus powitalny? Jakie promocje […]

09.09.2020

Autor posta

Admin

Ranking bukmacherów mobile [2020]

Aplikacje bukmacherskie zawładnęły sferą zakładów bukmacherskich online. Według danych 58% obstawianych jest za pomocą smartfonów, a 2% innych urządzeń mobilnych [1. https://www.bukmacher-legalny.pl/rynek-bukmacherski-polska-2020/]. Bukmacherzy są świadomi tego, że własna aplikacja mobilna to teraz “must have”, jeśli nie chce się wypaść z konkurencji. Przygotowaliśmy ranking aplikacji legalnych polskich bukmacherów. Sprawdź, jaką aplikację warto pobrać na telefon, by cieszyć się wygodnym obstawianiem zakładów.  […]

23.04.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna – eWinner

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich eWinner to świeża sprawa – pojawiła się na rynku w lutym 2020 roku. Nie od dziś wiadomo, że dostęp do aplikacji mobilnej daje nieograniczone możliwości, wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych kryteriów. Jak wypada aplikacja mobilna eWinner?  Jak pobrać aplikację mobilną eWinner? Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń obsługiwanych przez system iOS i Android. Proces instalacji jest […]