Bonus za pobranie aplikacji. Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje?

25.08.2020

Autor posta

Admin

Bonus za pobranie aplikacji. Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje?

Wszyscy najlepsi i legalni bukmacherzy wypuścili na rynek swoje aplikacje bukmacherskie. Aplikacje są różne. Jedni bukmacherzy poradzili sobie lepiej z przygotowaniem tego produktu, inni gorzej. Niektórzy z nich postanowili zachęcić swoich klientów do pobrania aplikacji mobilnej, oferując im w zamian specjalny bonus. Sprawdzamy ofertę bonusów za pobranie aplikacji bukmacherskiej. 

bonusy na aplikacje mobilne u bukmacherów

Nowy bukmacher Noblebet 

Nowy bukmacher Noblebet pozytywnie zaskoczył swoich graczy, oferując im ekstra promocję. Nowi klienci bukmachera oprócz pakietu powitalnego dostają również 20 zł freebetu na pierwszy zakład postawiony w aplikacji mobilnej Noblebet. 

Jak odebrać darmowy freebet 20 zł od Noblebet? 

Wystarczy pobrać aplikację na swój telefon. Aplikacja Noblebet dostępna jest na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne, czyli Android i iOS. Po pobraniu aplikacji należy postawić zakład na stronie bukmacherskiej o stawce minimalnej 20 PLN oraz kursie minimalnym 2.00. Pamiętajmy, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zakład, który postawimy przez aplikację bukmachera. Gdy kupon zostanie rozliczony, gracz otrzyma należny freebet.

Promocja zachęcająca, ale… 

Klienci, którzy skuszą się na odebranie darmowego freebetu w aplikacji bukmachera Noblebet, mogą nieco się rozczarować. Aplikacja bukmachera Noblebet wciąż jest produktem niedopracowanym. Gracze, którzy mimo wszystko chcą pobrać Noblebet mobile, muszą uzbroić się w cierpliwość. Aplikacja długo się ładuje, zacina się i jest mało intuicyjna. W internecie krąży wiele negatywnych opinii na jej temat. Bukmacher Noblebet zapewnia jednak, że bierze wszystkie negatywne komentarze do siebie i pracuje nad poprawą oprogramowania. Warto zatem wykorzystać kod promocyjny eWinner, który będzie dostępny w odświeżonej wersji aplikacji tego bukmachera.

Noblebet i promocja na start

Aplikacja STS najlepszą aplikacją bukmacherską

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z topowych marek w branży bukmacherskiej. Bukmacher STS posiada również jedną z lepiej zaprojektowanych aplikacji bukmacherskich. Użytkownicy wypowiadają się na jej temat bardzo pozytywnie. Jako jeden z niewielu udostępnia bardzo dobry jakościowo live streaming z wydarzeń sportowych w ramach aplikacji mobilnej. Dzięki temu gracze mogą obstawiać na żywo niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Jedynym wymogiem jest wówczas dostęp do internetu. 

Bonus za pobranie aplikacji mobilnej STS 

Tuż po wypuszczeniu aplikacji bukmacherskiej STS dodatkowo motywował swoich klientów do zainstalowania aplikacji atrakcyjnym bonusem. W ramach Mobile bonus gracz mógł otrzymać 20 PLN za wpisanie kodu w aplikacji STS. Jedyne, o czym użytkownik musiał pamiętać to potwierdzenie tego, że chce odebrać voucher. Poza zainstalowaniem najnowszej aplikacji gracz nie musiał spełniać żadnych dodatkowych warunków. Mobile bonus było promocją czasową i już nie jest aktywna. Nie zapominajmy jednak, że u bukmachera STS wciąż jest aktywny atrakcyjny bonus powitalny dla nowych graczy, a z kodem o treści „PREZENTSTS” od portalu bukmacher-legalny.pl otrzymasz dostęp do jeszcze lepszej oferty.

Bonus za rejestrację w sts

Totolotek, bukmacher z tradycją

Nie trzeba interesować się bukmacherka, by wiedzieć, czym jest Totolotek. To najdłużej działająca firma z czołówki rankingu zakładów bukmacherskich. Swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku i od tego czasu nieprzerwanie organizuje zakłady wzajemne. Przez 28 lat Totolotek zdobył wierne grono klientów, część z nich wciąż obstawia zakłady w punktach naziemnych bukmachera. Totolotek przystosowały swoje usługi również dla graczy młodego pokolenia. Gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie online. Jest to możliwe zarówno na oficjalnej stronie bukmachera, jak i przez aplikację mobilną Totolotek

100% bonus do 49 PLN w aplikacji Totolotka  

Totolotek przygotował specjalną promocję dla klientów, którzy chcą zacząć obstawiać przez aplikację. Instalując aplikację na swoim urządzeniu mobilnym, można zgarnąć bonus 100 % do 49 PLN za pierwszy depozyt w aplikacji. Promocja obowiązuje do końca tego roku i można z niej skorzystać tylko raz. 

Jak odebrać bonus od depozytu w aplikacji bukmachera Totolotek? 

Aby skorzystać z bonusu od depozytu o wartości 49 zł, gracz musi dokonać depozytu w wysokości minimum 20 PLN przy użyciu aplikacji mobilnej bukmachera. Należy zaznaczyć, że promocja dostępna jest tylko i wyłącznie dla graczy, którzy mają zweryfikowane konto w serwisie Totolotek. W skład promocji nie wchodzą depozyty wykonane przez stronę mobilną bukmachera. Bonus można wykorzystać na dowolny sport. Jeżeli gracz chce wypłacić otrzymany bonus, musi najpierw trzykrotnie nim obrócić. Według regulaminu do obrotu wliczają się tylko kupony z kursem minimalnym 1.90.

Bonus od depozytu w Totolotku
Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna ETOTO. Czy spełnia oczekiwania graczy?

ETOTO to legalny polski bukmacher, który działa na polskim rynku już blisko dziesięć lat. Spółka początkowo oferowała obstawianie zakładów wyłącznie w punktach naziemnych. W 2015 roku przeniosła swoje usługi do internetu. Dwa lata później doszło do całkowitego odświeżenia marki i bukmacher ruszył z solidną kampanią marketingową, angażując w swoje szeregi ekspertów ze ścisłego topu polskiego dziennikarstwa sportowego. Chcąc aspirować do […]

13.09.2022

Autor posta

Admin

Transmisje live u bukmacherów

W Polsce od lat rozwija się rynek platform streamingowych. Te, które odpowiadają za transmisje sportowe cieszą się szczególnie dużą popularnością. Niestety, ma to też pewną wadę – poszczególni usługodawcy mają w swoich pakietach tylko kilka dyscyplin i lig, co sprawia, że aby mieć dostęp do wszystkich, musimy co jakiś czas zapłacić łącznie całkiem duża sumkę. Interesującą alternatywą są natomiast oferty […]

10.08.2021

Autor posta

Admin

Aplikacja Fantasy Premier League. Najlepsza gra fantasy football na Twoim telefonie

Fantasy Premier League nigdy nie było tak proste w zarządzaniu. Aplikacja mobilna pozwalająca mieć natychmiastowy i ciągły dostęp do swojego składu znacznie ułatwia życie. Zyskaj przewagę nad innymi graczami fantasy i pobierz aplikację FPL. Oprócz grania w tę bardzo popularną grę, będziesz mógł zawsze szybko przejrzeć najważniejsze informacje na temat Premier League, podglądać tabelę, drużyny i terminarz nadchodzących spotkań. Do […]