Eleven Sports, najlepszą aplikacją do oglądania piłki nożnej?

02.12.2020

Autor posta

Admin

Eleven Sports, najlepszą aplikacją do oglądania piłki nożnej?

Eleven Sports to aplikacja mobilna telewizji o tej samej nazwie. Instalując ją na swoim urządzeniu mobilnym, będziemy mieli dostęp na żywo do wszystkich meczów piłki nożnej, wyścigów Formuły 1 oraz innych dyscyplin. 

Aplikacja Eleven Sports

Producenci aplikacji Eleven Sports zapewniają, że dzięki niej fani sportu nie przegapią najważniejszych newsów ze świata sportu. Dzięki zainstalowanej aplikacji możemy oglądać transmisje na żywo z niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, angielskich pucharów the Emirates FA Cup i Carabao Cup oraz wyścigów Formuły 1 i żużlowej Ekstraligi. Ponadto, aplikacja zawiera także skróty z najciekawszymi bramkami i akcjami ulubionych zawodników.

eleven sports aplikacja

Dostępność aplikacji Eleven Sports

Aplikację Eleven Sports mogą pobierać zarówno posiadacze telefonów z systemem Android, jak i iOS. Aplikację można pobierać odpowiednio z oficjalnego sklepu Google Play lub AppStore. Wystarczy wejść do sklepu, wyszukać aplikację i kliknąć “Pobierz”. Aplikacja Eleven Sports ma następujące wymagania systemowe: iOS 11 lub wyższy, Android OS 5.0 lub wyższy.

Abonament w Eleven Sports

Korzystanie z aplikacji Eleven Sports jest możliwe tylko po wykupieniu abonamentu. Każdy użytkownik musi utworzyć w aplikacji swoje konto i wykupić odpowiedni do swoich potrzeb pakiet. Wykupienie pakietu jest bardzo proste. Można go dokonać poprzez oficjalną stronę internetową www.elevensports.pl. Użytkownicy mają do wyboru trzy pakiety:

  • Pakiet miesięczny (15,90 PLN) daje dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 30 dni od chwili zakupu.
  • Pakiet półroczny (89,90 PLN) – zapewnia dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 180 dni od chwili zakupu.
  • Pakiet roczny (159 PLN) dostajesz pełen dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 365 dni od chwili zakupu.

Pakiety przedłużane są automatycznie, o ile się z nich nie zrezygnuje. Eleven Sports przyjmuje opłaty za subskrypcję online. Jeśli chodzi o metody płatności, klienci mają kilka opcji. Można wybrać DotPay lub karty płatnicze VISA i MasterCard. Co ciekawe aplikacja mobilna ma zakładkę pakiety, gdzie widnieje napis “Wybierz pakiet dla siebie”, jednak po kliknięciu przycisku “Wybieram” dostajemy informację, że zakup nie jest możliwy w aplikacji z systemem iOS. Spodziewalibyśmy, że po wciśnięciu przycisku “Wybieram” zostaniemy chociażby przekierowani na stronę www Eleven Sports.

eleven sports transmisje meczów

Eleven Sports aplikacja – funkcjonalność

Aplikacja Eleven Sports jest bardzo prosta w użyciu. Po wejściu w aplikację widzimy ekran główny, który można scrollować w dół, w poszukiwaniu ciekawych skrótów meczów i innych krótkich filmików. Na dolnym pasku mamy przypięte zakładki, przez które możemy przechodzić do kolejnych miejsc aplikacji. Możemy wybrać funkcję “Na żywo”, która oczywiście jest w tej aplikacji najważniejsza. Następnie na pasku widzimy zakładkę Wideo, do którego dostęp mają również niezarejestrowani użytkownicy. Podejrzymy tam skróty i zapowiedzi najważniejszych wydarzeń z najpopularniejszych sportowych dyscyplin, takich jak piłka nożna, Formuła 1, żużel. Na samym dole znajdują się Hity eleven. Filmiki można oglądać tylko poziomo, na pełnym ekranie urządzenia. Możemy zdecydować w jakiej jakości oglądamy filmiki, po kliknięciu w “zębatkę” widzimy tryby Zużycia danych. Wybieramy pomiędzy Auto, Oszczędzanie danych i Maksymalne zużycie danych. Na końcu menu aplikacji widzimy zakładkę oznaczoną symbolem kłódki. To w tym miejscu wpisujemy kod aktywacyjny do aplikacji. 

W prawym górnym rogu znajduje się menu rozwijane, przez którego możemy się dostać do panelu logowania, zarejestrować konto, ocenić aplikację, przejść do ustawień aplikacji i znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Eleven Sports w Samsung Smart TV

Aplikacja Eleven Sports jest dostępna na telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w 2017 roku oraz w latach 2015-2016. Urządzenia muszą mieć system operacyjny Tizen i odbiorniki QLED z pakietem Elite Smart Pack. Według dyrektora zarządzającego grupy Eleven Sports w Polsce Krzysztofa Świergiela dostępność Eleven Sports jest priorytetem firmy „Jednym z głównych założeń naszej strategii jest dotarcie do jak najszerszej grupy kibiców sportowych, korzystając zarówno z tradycyjnych, jak i innowacyjnych kanałów dystrybucji. Pojawienie się naszej oferty na Samsung Smart TV doskonale wpisuje się w jej realizację”. 

Przeczytaj nasz wpis o innych aplikacjach piłkarskich.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

22.09.2020

Autor posta

Admin

Funkcje w aplikacjach bukmacherskich

Bukmacherzy dostosowali się do obecnych trendów technologicznych i dziś czymś zupełnie normalnym jest posiadanie w swojej ofercie aplikacji mobilnej. Dzięki nim mogą lepiej dostosować swój produkt do smartfonów, z którymi w obecnych czasach się nie rozstajemy. Ważne, aby aplikacje oferowały coś więcej niż standardowe strony, bo w przeciwnym razie nie byłyby potrzebne. Aplikacja bukmacherska, czyli wygoda Aplikacje bukmacherów mają służyć […]

21.10.2020

Autor posta

Admin

Bonus bez ryzyka, czyli atrakcyjny bonus bukmacherski.

Bukmacherzy specjalizują się w wymyślaniu atrakcyjnych promocji. To coś, co pomaga im wyróżnić ofertę na tle konkurencji. Gracze często to wykorzystują i zdobywają wysokie nagrody. Na czym polega bonus bukmacherski typu cashback? Który z bukmacherów oferuje najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy oferty bukmacherów, poniżej znajdziesz nasze opinie na temat dostępnych cashback`ów. Co to jest cashback? Bonus cashback swoją nazwę wziął […]

04.09.2020

Autor posta

Admin

Betclic Bonus Powitalny. 550 PLN Cashback Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Betclic wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Betclic zaoferował najwyższy cashback spośród swojej konkurencji. Nowi gracze mogą spodziewać się atrakcyjnego bonusu na start z dedykowanym kodem promocyjnym o treści „PREZENTPL”. Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN Cashback o wartości do 550 PLN jest do odbioru podczas rejestracji konta gracza. Taki rodzaj promocji nazywamy […]