Eleven Sports, najlepszą aplikacją do oglądania piłki nożnej?

02.12.2020

Autor posta

Admin

Eleven Sports, najlepszą aplikacją do oglądania piłki nożnej?

Eleven Sports to aplikacja mobilna telewizji o tej samej nazwie. Instalując ją na swoim urządzeniu mobilnym, będziemy mieli dostęp na żywo do wszystkich meczów piłki nożnej, wyścigów Formuły 1 oraz innych dyscyplin. 

Aplikacja Eleven Sports

Producenci aplikacji Eleven Sports zapewniają, że dzięki niej fani sportu nie przegapią najważniejszych newsów ze świata sportu. Dzięki zainstalowanej aplikacji możemy oglądać transmisje na żywo z niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM, angielskich pucharów the Emirates FA Cup i Carabao Cup oraz wyścigów Formuły 1 i żużlowej Ekstraligi. Ponadto, aplikacja zawiera także skróty z najciekawszymi bramkami i akcjami ulubionych zawodników.

eleven sports aplikacja

Dostępność aplikacji Eleven Sports

Aplikację Eleven Sports mogą pobierać zarówno posiadacze telefonów z systemem Android, jak i iOS. Aplikację można pobierać odpowiednio z oficjalnego sklepu Google Play lub AppStore. Wystarczy wejść do sklepu, wyszukać aplikację i kliknąć “Pobierz”. Aplikacja Eleven Sports ma następujące wymagania systemowe: iOS 11 lub wyższy, Android OS 5.0 lub wyższy.

Abonament w Eleven Sports

Korzystanie z aplikacji Eleven Sports jest możliwe tylko po wykupieniu abonamentu. Każdy użytkownik musi utworzyć w aplikacji swoje konto i wykupić odpowiedni do swoich potrzeb pakiet. Wykupienie pakietu jest bardzo proste. Można go dokonać poprzez oficjalną stronę internetową www.elevensports.pl. Użytkownicy mają do wyboru trzy pakiety:

  • Pakiet miesięczny (15,90 PLN) daje dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 30 dni od chwili zakupu.
  • Pakiet półroczny (89,90 PLN) – zapewnia dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 180 dni od chwili zakupu.
  • Pakiet roczny (159 PLN) dostajesz pełen dostęp do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 przez 365 dni od chwili zakupu.

Pakiety przedłużane są automatycznie, o ile się z nich nie zrezygnuje. Eleven Sports przyjmuje opłaty za subskrypcję online. Jeśli chodzi o metody płatności, klienci mają kilka opcji. Można wybrać DotPay lub karty płatnicze VISA i MasterCard. Co ciekawe aplikacja mobilna ma zakładkę pakiety, gdzie widnieje napis “Wybierz pakiet dla siebie”, jednak po kliknięciu przycisku “Wybieram” dostajemy informację, że zakup nie jest możliwy w aplikacji z systemem iOS. Spodziewalibyśmy, że po wciśnięciu przycisku “Wybieram” zostaniemy chociażby przekierowani na stronę www Eleven Sports.

eleven sports transmisje meczów

Eleven Sports aplikacja – funkcjonalność

Aplikacja Eleven Sports jest bardzo prosta w użyciu. Po wejściu w aplikację widzimy ekran główny, który można scrollować w dół, w poszukiwaniu ciekawych skrótów meczów i innych krótkich filmików. Na dolnym pasku mamy przypięte zakładki, przez które możemy przechodzić do kolejnych miejsc aplikacji. Możemy wybrać funkcję “Na żywo”, która oczywiście jest w tej aplikacji najważniejsza. Następnie na pasku widzimy zakładkę Wideo, do którego dostęp mają również niezarejestrowani użytkownicy. Podejrzymy tam skróty i zapowiedzi najważniejszych wydarzeń z najpopularniejszych sportowych dyscyplin, takich jak piłka nożna, Formuła 1, żużel. Na samym dole znajdują się Hity eleven. Filmiki można oglądać tylko poziomo, na pełnym ekranie urządzenia. Możemy zdecydować w jakiej jakości oglądamy filmiki, po kliknięciu w “zębatkę” widzimy tryby Zużycia danych. Wybieramy pomiędzy Auto, Oszczędzanie danych i Maksymalne zużycie danych. Na końcu menu aplikacji widzimy zakładkę oznaczoną symbolem kłódki. To w tym miejscu wpisujemy kod aktywacyjny do aplikacji. 

W prawym górnym rogu znajduje się menu rozwijane, przez którego możemy się dostać do panelu logowania, zarejestrować konto, ocenić aplikację, przejść do ustawień aplikacji i znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Eleven Sports w Samsung Smart TV

Aplikacja Eleven Sports jest dostępna na telewizorach Samsung Smart TV wyprodukowanych w 2017 roku oraz w latach 2015-2016. Urządzenia muszą mieć system operacyjny Tizen i odbiorniki QLED z pakietem Elite Smart Pack. Według dyrektora zarządzającego grupy Eleven Sports w Polsce Krzysztofa Świergiela dostępność Eleven Sports jest priorytetem firmy „Jednym z głównych założeń naszej strategii jest dotarcie do jak najszerszej grupy kibiców sportowych, korzystając zarówno z tradycyjnych, jak i innowacyjnych kanałów dystrybucji. Pojawienie się naszej oferty na Samsung Smart TV doskonale wpisuje się w jej realizację”. 

Przeczytaj nasz wpis o innych aplikacjach piłkarskich.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

27.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna BetX. Recenzja aplikacji nowego bukmachera

BetX jest  na ten moment najnowszym graczem na polskiej scenie bukmacherskiej, który posiada wymaganą licencję. Swoją działalność internetową rozpoczął w połowie 2020 roku i już uruchomił dla graczy aplikację mobilną. Przetestowaliśmy ją i teraz możecie przekonać się, jak wypada na tle konkurencji. Sprawdź, czy warto mieć aplikację BetX na swoim telefonie. Instalacja aplikacji BetX – Android Aplikacja bukmachera BetX jest […]

22.09.2021

Autor posta

Admin

Canal Plus Online – aplikacja kompletna do oglądania meczów

Aplikacje bukmacherskie to jedno, ale aplikacja do oglądania meczów piłkarskich jest z nimi ściśle powiązana. Canal Plus Online to aplikacja kompletna, w której nie będzie trzeba zastanawiać się, na której stacji obejrzymy interesujące nas spotkania. Poza europejskimi pucharami możemy liczyć na wszystkie najlepsze ligi w jednym miejscu. Na takie rozwiązanie czekali wszyscy kibice futbolu. Telewizja przez internet Telewizja przez Internet […]

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacje piłkarskie. Bądź na bieżąco, typuj i oglądaj mecze

Aplikacje piłkarskie to oprogramowanie skierowane specjalnie do kibiców piłki nożnej. Z codziennego życia przenieśliśmy się na życie w sieci. Po życiu w sieci doszliśmy do etapu życia w telefonie. Gdy większość spraw możesz załatwić za pomocą swojego smartfona czy tabletu, wszystko wydaje się prostsze. Przedsiębiorcy dopasowują swoje produkty w ten sposób, aby pasowały one do współczesnego odbiorcy. Skoro tak, aplikacja […]