Aplikacja mobilna ETOTO. Czy spełnia oczekiwania graczy?

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna ETOTO. Czy spełnia oczekiwania graczy?

ETOTO to legalny polski bukmacher, który działa na polskim rynku już blisko dziesięć lat. Spółka początkowo oferowała obstawianie zakładów wyłącznie w punktach naziemnych. W 2015 roku przeniosła swoje usługi do internetu. Dwa lata później doszło do całkowitego odświeżenia marki i bukmacher ruszył z solidną kampanią marketingową, angażując w swoje szeregi ekspertów ze ścisłego topu polskiego dziennikarstwa sportowego. Chcąc aspirować do czołówki legalnych polskich bukmacherów, niezbędne było wprowadzenie własnego softu. Czy aplikacja mobilna ETOTO spełnia jednak oczekiwania graczy? Jest na pewno dużo wygodniejszą alternatywą dla osób obstawiających na urządzeniu mobilnym. Proponuje także większość rozwiązań zastosowanych w aplikacjach czołowych marek bukmacherskich. Pojawia się w niej jednak kilka niedociągnięć, które mogą zniechęcić niektórych graczy. Ze względu odmiennych preferencji każdego gracza, warto pobrać oferowany przez ETOTO soft i wypróbować go osobiście.

Jak pobrać aplikację ETOTO na urządzenie mobilne?

Tutaj ETOTO wyprzedza kilku innych legalnych polskich bukmacherów, oferując swoją aplikację mobilną zarówno na system Android, jak i iOS. Warto jednak wspomnieć, że wiele osób chcących ściągnąć soft na pierwszy z wymienionych systemów (Android), zgłasza problemy z jego pobraniem. Sytuację można rozwiązać, pisząc do działu udzielającego pomocy klientom, lub po prostu cierpliwie poczekać, aż usługa będzie znów dostępna. W obu przypadkach, by rozpocząć pobieranie aplikacji, należy wejść na stronę ETOTO, udać się na dolną część witryny i w sekcji „Nasza oferta” wybrać „Aplikacja ETOTO”. Następnie zostaniemy przeniesieni do podstrony, w której możemy rozpocząć pobieranie.

iOS

Użytkownicy urządzeń firmy Apple będą mieli zdecydowanie ułatwione zadanie. Wystarczy wybrać ikonę „Pobierz w App Store”, która przeniesie nas do sklepu Apple. Następnie instalujemy soft – proces jest identyczny jak w przypadku wszystkich innych aplikacji.

Android

Pomijając problemy, które mogą pojawić się podczas próby pobrania, w tym przypadku wybieramy ikonę „Pobierz na Androida”. Instalator aplikacji zostanie pobrany na nasze urządzenie. Kolejnym krokiem będzie otwarcie powiadomienia o pobranej aplikacji i „wyrażenie zgody na instalację aplikacji z innych źródeł”. Po tym procesie będziemy mogli otworzyć soft na naszym urządzeniu.

Rejestracja w aplikacji mobilnej ETOTO, czyli jak postawić swój pierwszy zakład

  1. Klikamy czerwoną ikonę „Załóż konto”.
  2. Wypełniamy swoje dane osobowe.
  3. Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie danych kontaktowych.
  4. Podczas ostatniego etapu wypełniamy informacje o swoim koncie, takie jak np.: login użytkownika, hasło czy limity na grę. W tej części będziemy musieli zaznaczyć przedstawione zgody. W tym miejscu znajduje się także miejsce na wpisanie kodu bonusowego – ten jednak nie jest aktualnie oferowany. Alternatywę stanowią inni legalni polscy bukmacherzy, do których otrzymacie niespodziankę od Bukmacher-legalny.pl w postaci powiększonego bonusu powitalnego.
  5. Po spełnieniu powyższych punktów możemy obstawić swoje pierwsze zakłady. Należy pamiętać, by korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez bukmachera, musimy uzupełnić zdjęcia/skany naszych dokumentów tożsamości oraz wprowadzić numer swojego konta bankowego, aby dokonać wypłat.

Funkcje aplikacji ETOTO

Na początku warto wspomnieć o aspekcie wizualnym aplikacji. W tym sofcie przeważa niebieski, nie drażniący oczu kolor. Sama aplikacja wydaje się bardzo przejrzysta i ciężko przeoczyć interesujące nas funkcje. Niestety po samym rozpoczęciu użytkowania możemy natknąć się na brak płynności w jej działaniu, co nie jest oczywiście pożądanym aspektem.  W ofercie zakładów w aplikacji mobilnej ETOTO znajdziemy wszystkie pozycję z wersji desktopowej – zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i live. Soft zapewnia również standardowe już dla bukmacherskich aplikacji mobilnych logowanie za pomocą odcisku palca. Użytkując ją będziemy mieli także dostęp do szybkich wpłat i wypłat, co pozwoli na dynamiczniejszą grę. Pozycje w ofercie live są wzbogacone w match trackery oraz transmisje meczów na żywo (oferta nie jest zbyt bogata). Niezwykle ważną propozycja tego bukmachera, której nie sposób pominąć  są promocje i bonusy dostępne tylko w  APLIKACJI MOBILNEJ ETOTO. Jeśli obstawiamy przy użyciu smartfona, to dlaczego nie skorzystać z dodatkowych środków na grę?

Aplikacja mobilna ETOTO – podsumowanie

Sama aplikacja jest bardzo intuicyjna, co sprzyja komfortowi początkujących graczy. Odstraszyć może jednak mało płynne działanie aplikacji i sam problem podczas procesu jej pobrania na system Android. Dla użytkowników, którzy obstawiają za pomocą urządzenia mobilnego, mimo minusów, jej pobranie będzie dobrym wyjściem. Tolerując dość niewielkie niedogodności, będą oni mogli korzystać z dedykowanych wyłącznie dla softu bonusów i promocji. Liczymy również, że aplikacja mobilna ETOTO w niedługim czasie zniweluje obecne problemy i będzie mogła walczyć z czołówką legalnych polskich bukmacherów.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

01.09.2020

Autor posta

Admin

Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

Bukmacher Fuksiarz wchodzi do gry z przytupem, oferując dobrze zaprojektowaną przez siebie aplikacją mobilną. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Jako pierwsi mamy możliwość zrecenzowania jego nowego produktu, jakim jest aplikacja bukmacherska. Co prawda aplikacja jeszcze nie jest dostępna, ale mamy już oficjalną zapowiedź bukmachera, że pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Cieszymy się, że […]

07.01.2021

Autor posta

Admin

Fuksiarz bonus powitalny. Nowy legalny bukmacher wchodzi do gry!

Nowy Rok przynosi wiele niespodzianek. Do grona legalnych bukmacherów dołączył Fuksiarz. Internet obiegły informację, że już w grudniu 2020 r. otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić. Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się bukmacher Fuksiarz, którego ofertę znajdziemy na stronie Fuksiarz.pl. Jak wygląda proponowany przez Fuksiarz bonus powitalny? Jakie promocje […]

08.11.2021

Autor posta

Admin

Premium Typy czy to oszustwo?

W społeczności bukmacherskiej przewija się coraz częściej jedno pytanie – czy Typy Premium to oszustwo? Postanowiliśmy sprawdzić to na własną rękę, żeby przestrzec graczy przed ewentualnymi naciągaczami. Okazuje się jednak, że właściciele marki rzeczywiście oferują darmowe typy wraz ze szczegółowymi analizami i nie gracze, którzy postanowili się zarejestrować na portalu Typy Premium, nie muszą za nie płacić. Premium Typy – […]