Recenzja aplikacji FlashScore. Sprawdzaj wyniki na żywo gdziekolwiek jesteś

05.10.2020

Autor posta

Admin

Recenzja aplikacji FlashScore. Sprawdzaj wyniki na żywo gdziekolwiek jesteś

Aplikacja FlashScore bardzo szybko zdobyła dużą popularność. Oferuje dostęp do dokładnych wyników na żywo oraz statystyk meczowych z 34 dyscyplin sportowych. Jeżeli chcesz na bieżąco kontrolować wyniki meczów niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – pobierz aplikację FlashScore.

FlashScore – co to jest? 

FlashScore to oprogramowanie dla wszystkich fanów sportu, którzy niezależnie od sytuacji chcą być na bieżąco z wynikami meczów, które ich interesują. Ze strony internetowej FlashScore możemy przeczytać, że już 90 mln ludzi korzysta z tej aplikacji. Aplikacja FlashScore zawiera 6000 rozgrywek i wydarzeń sportowych z całego świata, a w tym ponad 1200 rozgrywek piłkarskich. Najbardziej popularnymi jest liga angielska, czyli Premier League. Istnieje też aplikacja Fantasy Premier League, która wśród kibiców również jest bardzo popularna. Właściwie to FPL i Flashscore idą ze sobą często w parze.

Jak pobrać aplikację FlashScore? 

Aplikacja FlashScore dostępna jest w AppStore, Google Play i AppGallery. Sposób pobierania aplikacji uzależniony jest od oprogramowania naszego urządzenia mobilnego. Chcemy podkreślić, że aplikacja jest za darmo, więc powinieneś ją pobrać bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat. Aplikacja FlashScore w przeciwieństwie do aplikacji bukmacherskich jest w Google Play, dzięki czemu proces instalacji jest dużo prostszy. 

Google Play nie pozwala jednak na dodanie kilku interesujących funkcji appki. Żeby mieć dostęp do kompletnej wersji aplikacji, należy ją pobrać z oficjalnej strony flashscore.pl. Oryginalna wersja zawiera m.in. porównania kursów bukmacherów online. Zasada z pobierania aplikacji jest prosta. Gracze zakładów bukmacherskich, którym zdarza się obstawiać zakłady poprzez aplikację na Androidzie, z pewnością pamiętają cały proces. Osoby, które nie są pewne. jak należy pobrać apkę FlashScore ze strony www, mogą korzystać z poniższej instrukcji. 

 1. Wejdź w „Ustawienia” swojego telefonu i znajdź zakładkę „Zabezpieczenia”.
 2. Zezwól na instalowanie aplikacji w „Nieznane źródła”.
 3. Przejdź do strony https://www.flashscore.pl/android/.
 4. Zeskanuj kod QR swoim smartfonem lub pobierz aplikację z linka.
 5. Po wyświetleniu komunikatu o możliwości uszkodzenia urządzenia kliknij „OK”.
 6. Odnajdź plik pobranej aplikacji na swoim telefonie, kliknij w niego, a następnie wybierz „Zainstaluj”. 

Funkcjonalność FlashScore

Dlaczego warto pobrać aplikację FlashScore i korzystać z niej na swoim urządzeniu mobilnym? 

 1. FlashScore daje dostęp do naszych ulubionych zespołów. Dzięki niej możemy obserwować poczynania swoich ulubionych drużyn w momencie, kiedy nie możemy sobie pozwolić na kibicowanie przed ekranem telewizora. 
 2. Ulubione zespoły, mecze drużyny i graczy możemy zsynchronizować w taki sposób, by mieć do nich szybki dostęp, zarówno w przeglądarce z desktopa oraz w wersji mobilnej na tablecie lub telefonie. 
 3. Powiadomienia push – obawiasz się, że mógłby przegapić mecz? Zaznacz wszystkie interesujące Cię rozgrywki, które chcesz obserwować i pozwól na to, by aplikacja FlashScore wysyłać Ci powiadomienia o wszystkich bramkach, żółtych i czerwonych kartkach. 
 4. Aplikacja udostępnia tabele live, które aktualizują się po każdej zdobytej bramce. Również dzięki komentarzom na żywo możemy być pewni, że nic nam nie umknie. 
 5. Wiesz, że Twoja drużyna zdobyła gola? Jesteś ciekaw w jaki sposób? Na FlashScore możesz obejrzeć wszystkie najważniejsze sytuacje meczowe

Aplikacja FlashScore – podsumowanie

Naszym zdaniem FlashScore jest produktem bardzo przemyślanym i dopracowanym. Podczas testowania aplikacji ciężko się do czegoś przyczepić. Aplikacja jest funkcjonalna, łatwa w obsłudze i intuicyjna. Dokładne wyniki i statystyki meczów rzeczywiście są przedstawiane na bieżąco, dzięki czemu zawsze ma się do nich dostęp live.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.08.2020

Autor posta

Admin

BETFAN aplikacja mobilna. Czy jest dostępna na urządzenia iOS?

Betfan aplikacja mobilna od niedawna dostępna jest również na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Postanowiliśmy sprawdzić, co bukmacher BETFAN ma do zaoferowania swoim klientom poza zabawnym stylem komunikacji i kreatywnymi pomysłami na zakłady specjalne. Zakłady bukmacherskie BETFAN nie śpieszyły się z wprowadzeniem swojej aplikacji. Musiało minąć troszkę czasu zanim jego gracze mogli pobierać aplikację BETFAN na swoje urządzenia mobilne. Z […]

08.11.2021

Autor posta

Admin

Premium Typy czy to oszustwo?

W społeczności bukmacherskiej przewija się coraz częściej jedno pytanie – czy Typy Premium to oszustwo? Postanowiliśmy sprawdzić to na własną rękę, żeby przestrzec graczy przed ewentualnymi naciągaczami. Okazuje się jednak, że właściciele marki rzeczywiście oferują darmowe typy wraz ze szczegółowymi analizami i nie gracze, którzy postanowili się zarejestrować na portalu Typy Premium, nie muszą za nie płacić. Premium Typy – […]

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacje piłkarskie. Bądź na bieżąco, typuj i oglądaj mecze

Aplikacje piłkarskie to oprogramowanie skierowane specjalnie do kibiców piłki nożnej. Z codziennego życia przenieśliśmy się na życie w sieci. Po życiu w sieci doszliśmy do etapu życia w telefonie. Gdy większość spraw możesz załatwić za pomocą swojego smartfona czy tabletu, wszystko wydaje się prostsze. Przedsiębiorcy dopasowują swoje produkty w ten sposób, aby pasowały one do współczesnego odbiorcy. Skoro tak, aplikacja […]