Kod Promocyjny forBET z Bonusem na start

15.09.2020

Autor posta

Admin

Kod Promocyjny forBET z Bonusem na start

Nasz kod promocyjny forBET VIP zapewni Ci najwyższy bonus powitalny, czyli bonusy do 2370 zł łącznie! Odbierz 2200 PLN na start od depozytu i dodatkowo darmowy zakład bez depozytu w kwocie 50 zł, 120 zł zakładu bez ryzyka i inne atrakcyjne bonusyAby aktywować bonus na start, przejdź na stronę forBET przez nasz link i zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami. W polu kod promocyjny forBET będzie już wpisany PREZENT. 

Kod Promocyjny forBET 2020

Po czym poznać dobrego bukmachera? Wśród kluczowych aspektów, które bierze pod uwagę każdy gracz na pewno są kursy bukmacherskie i ich wysokość, to jak szeroka jest oferta kursowa oraz jak prezentuje się oferta na zakłady na żywo. Dobry bukmacher to jednak jeszcze coś: ciekawe i wysokie promocje i kody bonusowe.

Kod promocyjny, bonusowy i oferty oferowane przez forBET

Nie ma się co łudzić promocje, które są oferowane przez bukmacherów to nie rozdawnictwo pieniędzy. Musimy mieć z tyłu głowy to, że to bukmacherzy chcą odnieść z nich zysk. Jednak, gdy gracz ma wiedzę na temat tego jak działają bonusy bukmacherskie, to może przekuć to na zysk.

Bukmacher forBET – zakłady bukmacherskie, które dość szybko dołączyły do najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów na rynku. I nie da się ukryć, że bukmacher dokonał tego dzięki bonusom bukmacherskim. Gracze, którzy dołączyli do grona klientów bukmachera przez kilka pierwszych miesięcy działania bukmachera na polskim rynku, mogli korzystać z promocji na grę bez podatku. Była to zdecydowanie jednak z najciekawszych promocji na polskim rynku. Podatki od zakładów bukmacherskich są w Polsce na tyle duże (de facto 12 proc. pobieranych od każdej stawki), że bukmacher forBET nie był wstanie oferować tej promocji cały czas. Teraz jest to zaledwie okazjonalna promocja, ale również gra bez podatku sprawiła, że forBET stał się czołowym bukmacherem w Polsce.

ForBET – zakłady bukmacherskie to legalny bukmacher, ponieważ posiada koncesje wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu dokumentowi bukmacher może przyjmować zakłady bukmacherskie w internecie oraz w punktach stacjonarnych

Bonus powitalny od forBET

Bukmacher forBET swój pakiet powitalny nazywa wyjątkowym. Nic dziwnego, nieczęsto zdarza się, że gracz dostaje aż trzy promocje na start! Osoba, która zarejestruje się na swoje konto na stronie lub aplikacji bukmachera w trakcie trwania promocji, otrzyma pakiet, na który składa się:

 • Gra przez 14 dni bez podatku
 • Bonus forBET od wpłaty do 2200 PLN
 • MaxiZysk do 200 PLN

Przypominamy, że promocja Pakiet powitalny trwa od 01.06.2020 do odwołania!

Graj 14 dni bez podatku

Od momentu rejestracji przez formularz rejestracyjny gracz dostaje 14 dni, w ciągu których może obstawiać bez podatku. Okres dwóch tygodni liczony jest od momentu ukończenia rejestracji konta. Wymagane jest, aby na kuponie znajdowały się min. 3 zdarzenia z kursem min. 1.30. W skład promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz wirtualnej.

Odbierz do 2200 PLN bonusu od forBET

Gracz może skorzystać z bonusu powitalnego od bukmachera forBET dla pierwszej wpłaty po rejestracji konta. Otrzyma w prezencie 100% bonusu aż do kwoty 2200 PLN. Aby forBET bonus dla nowych graczy został odblokowany, należy dokonać pojedynczego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0 dowolną liczbą kuponów, która będzie równa deponowanej kwocie. 

Minimalna wpłata, która uprawnia do wykorzystania bonusu powitalnego od forBET to 20 zł.

Jak obrócić forBET bonus powitalny?

Po wpłaceniu pierwszego depozytu gracz automatycznie otrzyma 100% bonusu od depozytu do maksymalnie 2200 PLN. Maksymalną kwotą bonusu jest 2200 PLN. Za depozyt powyżej 2200 PLN gracz otrzyma 2200 PLN bonusu. Minimalną kwotą depozytu jest 20 PLN. 

Aby odblokować forBET bonus dla nowych graczy należy:

 • dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2.0,
 • zagrać dowolną liczbę kuponów, o łącznej stawce równej depozytowi, który uprawniał go do uzyskania bonusu,
 • wykonać kolejny obrót, tym razem bonusem.

Jeśli gracz obróci depozyt, to jego forBET bonus zostanie automatycznie odblokowany. 

Warunki obrotu są następujące: do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady z oferty Sportów Wirtualnych I i II, a także kupony z MaxiZyskiem. Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji.

Jak wypłacić bonus powitalny?

Należy dokonać dwukrotnego obrotu, zawierając kupony spełniające następujące warunki:

 • kurs ogólny kuponu min. 2.5

lub:

 • min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie z kursem 1.30 lub wyższym.

Odbierz MaxiZysk do 200 PLN

Gracz, który wpłaci drugi depozyt po rejestracji konta, otrzyma mnożnik MaxiZysk dla depozytu do 200 PLN. Aby skorzystać z tej promocji, minimalna kwota wpłaty, do której przysługuje MaxiZysk wynosi 20 PLN. Zysk z kuponu zostanie pomnożony dwukrotnie. Mnożnik przysługuje dla kwoty co najwyżej 200 PLN, co oznacza że za depozyt powyżej 200 PLN otrzyma się MaxiZysk dla kwoty 200 PLN. Maksymalna wygrana, jaką gracz jest w stanie uzyskać na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2279. W skład promocji nie wchodzą zakłady długoterminowe, zakłady specjalne, Combo Expert oraz zdarzenia z oferty WIRTUALNE I oraz WIRTUALNE II.

Jak skorzystać z kuponu MaxiZysk?

Aby skorzystać z bonusu, należy wybrać go z listy sald na swoim kuponie. Następnie gracz musi zagrać jednokrotnie całą kwotą (jeden kuponem) lub kuponem AKO z minimum 3 zdarzenia na kuponie, z czego kurs minimalny każdego z nich ma być równy 1.40.

Kod promocyjny forBET VIP, czyli niespodzianka od Bukmacher-Legalny.pl

Taki forBET bonus to mało? Oczywiście zawsze może być lepiej, więc wspólnie z bukmacherem nasz portal przygotował niespodziankę dla wszystkich typerów. Wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnego kodu promocyjnego od forBET i naszej strony. Hasło to: . ForBET kod promocyjny vip zwiększa kod bonusowy, ale też wprowadza nowy bonus – czyli zakład bez ryzyka. Jakie są warunki otrzymania dodatkowych bonusów oprócz wpisania kodu promocyjnego od forBET

ForBET kod promocyjny sprawi, że gracz może liczyć na 50 zł większy bonus od pierwszej wpłaty. Jak to działa? Po pierwsze, należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł i dzięki temu gracz otrzyma forBET bonus równy pierwszemu depozytowi plus dodatkowe 50 zł. 

Ten bonus należy obrócić cztery razy – po kursie minimalnym zdarzenia 1,20 i kursie minimalnym kuponu 2,00. 

W ramach kolejnej niespodzianki dla naszych czytelników, którzy wpiszą w formularzu rejestracyjnym specjalny kod promocji od forBET, mamy dla was zakład bez ryzyka w wysokości 50 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład, który zostanie wykonany po rejestracji i opłacony z konta gracza, będzie zakładem, którego przegrana nie powoduje strat dla gracza.

Zwrot nastąpi na saldo bonusowe i gracz otrzyma bonus w wysokości stawki takiego zakładu do maksimum 50 zł. 

Ten bonus również należy obrócić cztery razy – po kursie minimalnym zdarzenia 1,20 i kursie minimalnym kuponu 2,00. 

Jest jeszcze jeden wymóg, który należy spełnić, aby otrzymać dodatkowy bonus. Gracz powinien napisać maila na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login. W tytule maila należy wpisać „Zakład bez ryzyka”. Dopiero wtedy bukmacher sprawdzi czy nas zakład bez ryzyka kwalifikował się do promocji i dokona zwrotu na saldo bonusowe. 

Promocje forBET

Oprócz stałych bonusów forBET oferuje często promocje czasowe oraz różnego rodzaju konkursy. Przykładowo, gdy zbliża się jakiś popularny turniej organizowane są rankingi z ciekawymi nagrodami do zgarnięcia.

Ranking e-sport z nagrodami

W związku z rozpoczynającym się turniejem DreamHack Masters Spring 2020 bukmacher forBET przygotował dla swoich klientów specjalny ranking, w którym można wygrać wspaniałe nagrody. Fani gier komputerowych, zakładów bukmacherskich oraz e-sportu powinni być zachwyceni.

Wśród nagród dla najlepszych znajdują się fotele dla graczy od Diablo Chairs, słuchawki Turtle Beach oraz kody bonusowe do wykorzystania na zakłady w forBET. Żeby dołączyć do konkursu, należy grać kupony zawierające minimum trzy zdarzenia. Oczywiście co najmniej jedno musi pochodzić z oferty e-sportowej. Ranking aktualizowany jest codziennie, więc każdy ma szansę wygrać!

Happy Hours 

Gra bez podatku w forBET nadal jest możliwa, a to dzięki promocji Happy Hours. Nie ma się co oszukiwać, że jest to równie dobra promocja, jak ta na której bukmacher zdobył największą popularność. Przede wszystkim dlatego, że gra bez podatku możliwa jest tylko w wybranych godzinach (np. od 18 do 21) i na mecze wybranych rozgrywek (najczęściej są to europejskie puchary). Również inne warunki gry bez podatku z oferty forBET nie są tak korzystne. Każdy kupon musi bowiem spełnić jeszcze kilka innych obostrzeń. 

Gracz powinien zawrzeć zakład bukmacherski z co najmniej czterema wydarzeniami i każdy kurs nie może być niższy niż 1,30. Oczywiście każdy mecz na kuponie musi być wybrany z rozgrywek, których dotyczy dana promocja.

Tak zagrany kupon będzie liczony jako zakład bez podatku. Bukmacher podatek odprowadzi, ale ewentualna wygrana zostanie powiększona o kwotę jakby podatek nie istniał, czyli ok. 14 %. 

forBET „Be Active” – bonus dla aktywnych

W ofercie forBET dość regularnie pojawia się bonus, który promuje aktywnych graczy, czyli takich, którzy regularnie stawiają zakłady bukmacherskie z oferty forBET

Jednak stawka takiego kuponu nie może być niska, aby dzień zaliczyć do „aktywnych” należy postawić kupon albo za minimum 150 zł albo za minimum 500 zł.

Kurs kuponu musi wynosić minimum 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.20. Do promocji będą wliczane zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne z grupy I.

Nagrody? W przypadku kuponów obstawianych za min. 150 zł dziennie:

 •  10 dni aktywnych – 150 zł bonusu,
 •  20 dni aktywnych – 500 zł bonusu,
 • 30 dni aktywnych – 1 500 zł bonusu.

Za stawkę kuponu minimum 500 zł dziennie nagrody są następujące:

 • 20 dni aktywnych – 1500 zł bonusu,
 • 30 dni aktywnych – 4000 zł bonusu (w dwóch bonusach po 2000 zł).

Obrót przyznanym w nagrodę bonusem to obowiązek zagrania czterokrotnością przyznanej kwoty  po kursie minimalnym 2,00 – a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20.  Czas na obrót bonusem to tylko 14 dni.

Oba progi stawek nie łączą się, więc gracz może odebrać tylko jeden bonus – za wyższą stawkę. 

forBET – Fantasy Premier League

Mało, który kibic piłki może o sobie powiedzieć, że nie śledzi rozgrywek najwyższej klasy ligi angielskiej. Oczywiście, nie każdy robi to z wypiekami na twarzy, ale zdecydowana większość polskich fanów ma swój ulubiony klub w Anglii. W Polsce rzesze fanów ma także Fantasy Premier League, czyli zabawa polegająca na wyborze wirtualnego składu złożonego z zawodników Premier League. Wybrany piłkarz do składu punktuje na podstawie swoich osiągnięć w danych meczach (np. bramki, asysty, zachowane czyste konto). Gra ma swoich wiernych fanów i bukmacher forBET ma dla nich miłą niespodziankę.

Każdy kto weźmie udział w lidze organizowanej przez bukmachera może stanąć do walki o koszulki swojej ulubionej drużyny, a także bonusy. 

Aby wziąć udział w konkursie należy założyć konto oraz dołączyć do ligi forBET (kod: gz7yq8) na stronie gry. Co miesiąc jak i w klasyfikacji generalnej nagradzana będzie najlepsza piętnastka. 

Miesięczna nagroda to bonusy od 25 zł do 300 zł. Podium w klasyfikacji generalnej może liczyć na nagrody w wysokości od 800, 600 i 500 zł oraz wybraną koszulkę drużyny Premier League. Pozostali gracze z miejsc 4-15 wygrają bonusy od 300 zł do 50 zł. 

Aby odebrać nagrodę należy zgłosić swoją drużynę poprzez maila: promocje@iforbet.pl, a w tytule podając „FPL nazwa drużyny”. W treści maila należy podać swój login z portalu bukmachera oraz należy załączyć zrzut ekranu, na którym widoczna jest drużyna użytkownika z zakładki „My Team” w Fantasy Premier League. Każdy gracz może zgłosić tylko jedną drużynę do konkursu forBET

Po nagrodę miesięczną należy zgłosić się  w ciągu 48 godzin od zakończenia ostatniego meczu w danym miesiącu. Po nagrodę za cały sezon zaś należy zgłosić się w ciągu 48 godzin od zakończenia sezonu.

Bonusem przyznanym przez forBET należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2,00, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20. ForBET bonus należy obrócić w ciągu 14 dni.

Bonus na urodziny od bukmachera forBET

Bukmacher forBET przygotował też coś specjalnego dla wszystkich aktywnych graczy, którzy obchodzą swoje urodziny. Otrzymają oni bonus w wysokości 20 zł. Niestety nie wystarczy tylko celebrować swojego święta, żeby otrzymać prezent od bukmachera. Promocja dotyczy typerów, którzy w okresie trzech ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednego obrotu tą kwotą. Obrót liczony jest do dnia poprzedzającego dzień urodzin.

Bonusem urodzinowym od forBET należy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2,00, a  minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie akumulowanym musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni.

forBET – rejestracja z bonusem przy zakładaniu konta

Żeby skorzystać z każdej promocji bukmachera trzeba przede wszystkim posiadać konto gracza na portalu forBET. Dodatkowo, aby skorzystać z bonusu powitalnego należy wydać odpowiednie zgody właśnie w momencie zakładania konta. Również kod bonusowy od forBET i naszego portalu (hasło: prezent) należy wpisać podczas rejestracji. Tylko wtedy gracz może liczyć na jeszcze lepszy kod promocyjny

By zarejestrować się należy podać m.in.: datę urodzenia, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, aktualny adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło oraz – co bardzo ważne – załączyć skan dokumentu tożsamości – paszportu albo dowodu osobistego. Na tej podstawie bukmacher zweryfikuje dane osobowe i aktywuje konto gracza. Gracz musi także podać numer swojego konta bankowego i na ten rachunek będą wpływały zlecone przelewy z wygranych.

Bukmacher forBET – wpłaty

Aby rozpocząć grę i ewentualnie skorzystać z promocji na start w forBET, która zależna jest od wpłaconego depozytu należy przelać środki na grę ma konto bukmachera. forBET udostępnia trzy systemy błyskawicznych wpłat: Dotpay, tpay.com i PayU.

Dzięki nim możliwe są nie tylko wpłaty ze wszystkich działających w Polsce banków, ale też  wpłaty kartami Visa czy MasterCard i poprzez system Blik. 

Oprócz tego wpłat można dokonywać kartą paysafecard oraz wykorzystując aplikację Skycash. 

Zakłady Bukmacherskie forBET – kod promocyjny, bonusy i promocje. Podsumowanie

Kod promocyjny, który jest w ofercie forBET rzeczywiście należy do jednych z najwyższych na rynku. Również zasady jego otrzymania są oczywiste. Gracz może liczyć bonus liczony od trzech pierwszych wpłat. Warunki obrotu też nie odbiegają od standardów w branży bukmacherskiej. Choć w przypadku forBET zwraca uwagę konieczność obrócenia najpierw depozytem (raz), a dopiero później bonusem (cztery razy). Cieszy na pewno fakt, że gracze mogą obracać depozyt i forBET bonus kuponami singlowymi.

Gracze, którzy skorzystają z niespodzianki przygotowanej przez nasz portal wspólnie z bukmacherem forBET mogą też liczyć na dodatkową niespodziankę. Wpisując kod promocji w trakcie rejestracji na stronie internetowej forBET (hasło: prezent) gracze otrzymają dodatkowy bonus forBET od depozytu oraz ich pierwszy zakład będzie kuponem bez ryzyka (do 50 zł).

Pozostałe promocje oferowane przez forBET nie wzbudzają już takiego entuzjazmu. Na pewno najciekawszą ofertą jest możliwość czasowej gry bez podatku, choć trzeba przyznać, że liczba rozgrywek, w których można korzystać z tej promocji jest mocno ograniczona.

Zakłady Bukmacherskie forBET – kod promocyjny, bonusy i promocje FAQ

Jak uzyskać bonus powitalny od forBET?

Należy zarejestrować się i złożyć depozyt. Następnie gracz musi obrócić pierwszy depozyt.  Maksymalna kwota, która podlega bonusowi to 1000 zł. W promocji bierze udział też drugi i trzeci złożony przez gracza depozyt (75 % drugiej wpłaty – maks. 500 zł i 50% trzeciej wpłaty – maks. 500 zł).

Jak odblokować bonus powitalny od forBET?

Aby odblokować bonus forBET należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0.

Jak obrócić bonusem powitalnym od forBET?

Aby wypłacić bonus od forBET należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony spełniające następujące warunki: zakład singlowy – z kursem min. 2.0 lub zakład akumulowany – z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

Czy do obrotu liczą się kupony singlowe zawarte w forBET?

Tak. forBET wlicza kupony singlowe do obrotu. 

Czy forBET oferuje bonus bez depozytu?

Nie. Bukmacher forBET nie przyznaje darmowego zakładu.

Do czego uprawnia kod promocji VIP od forBET?

To po pierwsze możliwość uzyskania depozytu do kwoty maksymalnej 2050 zł (bez kodu to 2000 zł) i zakładu bez ryzyka do 50 zł.

Jak uzyskać „zakład bez ryzyka” oferowany przez forBET?

Wystarczy, że wpiszesz w formularzu rejestracyjnym kod bonusowy: „PREZENT”. A bukmacher forBET zwróci stawkę zakładu do 50 zł na saldo bonusowe.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacje piłkarskie. Bądź na bieżąco, typuj i oglądaj mecze

Aplikacje piłkarskie to oprogramowanie skierowane specjalnie do kibiców piłki nożnej. Z codziennego życia przenieśliśmy się na życie w sieci. Po życiu w sieci doszliśmy do etapu życia w telefonie. Gdy większość spraw możesz załatwić za pomocą swojego smartfona czy tabletu, wszystko wydaje się prostsze. Przedsiębiorcy dopasowują swoje produkty w ten sposób, aby pasowały one do współczesnego odbiorcy. Skoro tak, aplikacja […]

08.11.2021

Autor posta

Admin

Premium Typy czy to oszustwo?

W społeczności bukmacherskiej przewija się coraz częściej jedno pytanie – czy Typy Premium to oszustwo? Postanowiliśmy sprawdzić to na własną rękę, żeby przestrzec graczy przed ewentualnymi naciągaczami. Okazuje się jednak, że właściciele marki rzeczywiście oferują darmowe typy wraz ze szczegółowymi analizami i nie gracze, którzy postanowili się zarejestrować na portalu Typy Premium, nie muszą za nie płacić. Premium Typy – […]

01.09.2020

Autor posta

Admin

Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

Bukmacher Fuksiarz wchodzi do gry z przytupem, oferując dobrze zaprojektowaną przez siebie aplikacją mobilną. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Jako pierwsi mamy możliwość zrecenzowania jego nowego produktu, jakim jest aplikacja bukmacherska. Co prawda aplikacja jeszcze nie jest dostępna, ale mamy już oficjalną zapowiedź bukmachera, że pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Cieszymy się, że […]