Aplikacja mobilna od bukmachera Fortuna

31.07.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna od bukmachera Fortuna

Jak zainstalować aplikację Fortuna? 

Aplikację Fortuny można pobierać na urządzenia z systemem operacyjnym Android 4.1 lub wyższym oraz iOS 8 lub wyższym. Dla smartfonów z systemem Windows Fortuna przygotowała web wersję swojego serwisu. Jeśli jesteś posiadaczem iPhone`a instalacja aplikacji wyda Ci się bardzo prosta. Znajdziesz ją w oficjalnym sklepie App Store. Jeśli jednak Twój telefon ma system Android, podążaj za poniżej rozpisanymi wskazówkami, jak pobrać i zainstalować aplikację bukmacherską Fortuna. 

 1. Wejdź w ustawienia swojego telefonu. 
 2. Zaznacz opcję „zezwól na instalację oprogramowania z nieznanych źródeł”. 
 3. Wejdź na oficjalną stronę internetową bukmachera Fortuna.
 4. Odszukaj link do pliku aplikacji, pasujący do Twojej wersji oprogramowania na telefonie.
 5. Po pobraniu pliku apk uruchom instalację.
 6. Zaczekaj na wyświetlenie komunikatu o pomyślnym zakończeniu instalacji.

Rejestracja z kodem promocyjnym Fortuna 

Co ciekawe, chcąc zarejestrować konto gracza z poziomu aplikacji mobilnej Fortuna, jesteśmy przeniesieni do przeglądarki internetowej i panelu rejestracyjnego strony Fortuna. Rejestracja wygląda więc zupełnie tak samo, jakbyśmy przechodzili przez nią na komputerze. Pamiętaj, że musisz wpisać prawidłowe dane, aby przejść przez proces weryfikacji. Podczas rejestracji konta musisz również pamiętać o podaniu aktualnego kodu promocyjnego Fortuna o treści PREZENT210. 

rejestracja fortuna - proces rejestracji u bukmachera fortuna z aplikacji mobilnej

Kod promocyjny Fortuna 

Możesz się zastanawiać, po co są kody promocyjne skoro i tak otrzymam bonus powitalny? Kod promocyjny Fortuna umożliwia dostęp do lepszych warunków bonusu niż jego podstawa. Portal bukmacher-legalny.pl udostępnia kod promocyjny Fortuna – PREZENT210. Wpisując go podczas rejestracji konta w serwisie Fortuna, otrzymamy dostęp do każdego z wymienionych niżej bonusów:

 • Zakład bez ryzyka do 210 PLN
 • Bonus od depozytu do 2000 PLN
 • Darmowy zakład 20 PLN

Co daje wartość całkowitą bonusu 2230 PLN! 

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Bukmacher Fortuna dołączył do grona bukmacherów, którzy pozwalają graczom na korzystanie z tzw. konta tymczasowego. Na czym polega takie konto? Inaczej ujmując, jest to konto bez weryfikacji. Podczas rejestracji konta użytkownika w serwisie Fortuna podajemy zatem tylko nasze podstawowe dane osobowe. Nie przesyłamy skanów dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość i nie przechodzimy pełnej weryfikacji. Taki rodzaj konta ma jednak pewne ograniczenia. Użytkownik nie może np. wypłacić wygranych środków na konto osobiste, jest to możliwe dopiero po przejścia na konto standardowe, czyli z pełną weryfikacją danych. Pamiętaj, że jeśli w ciągu 28 dni nie aktywujesz swojego konta gracza, stracisz możliwość dalszego obstawiania zakładów. 

Aplikacja mobilna Fortuna – funkcjonalność

Na dole ekranu mamy menu, które pozwala nam w szybki sposób przenieść się do najpopularniejszych sekcji aplikacji. Mamy bezpośredni dostęp do zakładów live, oferty sportowej, sekcji Twoje zakłady i Strefy Typera. Na stronie głównej są tzw. “slajdery”, możemy przesuwać je palcem, aby zobaczyć więcej treści. Na górze ekranu znajduje się opcja “Szukaj”. Korzystaj z niej kiedy chcesz szybko znaleźć ulubioną ligę lub zdarzenie sportowe. Aplikacja ma również powiadomienia push, które możesz aktywować. Dzięki nim zyskasz dostęp do najświeższych informacji o swoich kuponach, aktywnych promocjach. Jeśli nie chcesz, aby aplikacja wysyłała Ci powiadomienia, nie wyrażaj na to zgody. 

Funkcje aplikacji Fortuna

Nowoczesna aplikacja of bukmachera Fortuna ma kilka ciekawych funkcji, z którymi warto się zapoznać. Przede wszystkim jest to: 

 • Logowanie za pomocą odcisku palca – dzięki temu mamy bardzo szybki dostęp do aplikacji, nie musimy podawać swoich danych, aby zalogować się do aplikacji, wystarczy zeskanować swoje linie papilarne
 • Statystyki – w aplikacji Fortuna znajdziemy statystyki i analizy meczów 
 • Szybkie zakłady – obstawianie meczów nigdy nie były tak proste. W aplikacji Fortuna postawisz zakład, wykonując zaledwie dwa kliknięcia,
 • Match tracker – popularna funkcja z wizualizacją meczów pozwoli Ci na prostą analizę wszystkich akcji,
 • Powiadomienia Push – możesz zdecydować, czy zgadzasz się na otrzymywanie powiadomień od aplikacji Fortuna,
 • Stream – Fortuna jako jeden z niewielu bukmacherów oferuje transmisje na żywo w swojej aplikacji. Jest to jeden z głównych argumentów przemawiających za tym, że warto mieć zainstalowaną aplikację Fortuny.

Aplikacja mobilna Fortuna – opinia 

Aplikacja bukmacherska Fortuna w porównaniu do apek innych bukmacherów wypada dość dobrze. Oczywiście zawsze zostaje coś, co warto poprawić. Główną wadą jest brak możliwości bezpośredniego połączenia z centrum Supportu. Zamiast live chatu możemy jedynie skorzystać z formularza kontaktowego i mieć nadzieję na otrzymanie szybkiej odpowiedzi na nasz problem.

Fortuna mogłaby również pozwolić na przejście przez proces rejestracji z poziomu aplikacji. Na chwilę obecną nie jest to możliwe. Klikając przycisk “Zarejestruj się” w aplikacji, zostajemy przeniesieni do mobilnej strony www Fortuny. Po wypełnieniu kwestionariusza rejestracyjnego, musimy kliknąć w link aktywacyjny, który został nam przesłany na podany przez nas adres e-mail, a następnie wrócić do aplikacji i zalogować się na nowo utworzone konto. Brzmi dość skomplikowanie? No właśnie!

Natomiast w ramach pochwały należy wspomnieć o częstych aktualizacjach Fortuny, które szybko usuwają błędy w aplikacji. Aplikacja bukmacherska Fortuna jako jedna z nielicznych oferuje transmisje na żywo. Oferta transmitowanych meczów jest duża, a streaming ma bardzo dobrą jakość. Przerwy w sygnale zdarzają się niezwykle rzadko, a jeśli już wystąpią, to po krótkiej chwili wszystko wraca do normy.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacje piłkarskie. Bądź na bieżąco, typuj i oglądaj mecze

Aplikacje piłkarskie to oprogramowanie skierowane specjalnie do kibiców piłki nożnej. Z codziennego życia przenieśliśmy się na życie w sieci. Po życiu w sieci doszliśmy do etapu życia w telefonie. Gdy większość spraw możesz załatwić za pomocą swojego smartfona czy tabletu, wszystko wydaje się prostsze. Przedsiębiorcy dopasowują swoje produkty w ten sposób, aby pasowały one do współczesnego odbiorcy. Skoro tak, aplikacja […]

27.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna BetX. Recenzja aplikacji nowego bukmachera

BetX jest  na ten moment najnowszym graczem na polskiej scenie bukmacherskiej, który posiada wymaganą licencję. Swoją działalność internetową rozpoczął w połowie 2020 roku i już uruchomił dla graczy aplikację mobilną. Przetestowaliśmy ją i teraz możecie przekonać się, jak wypada na tle konkurencji. Sprawdź, czy warto mieć aplikację BetX na swoim telefonie. Instalacja aplikacji BetX – Android Aplikacja bukmachera BetX jest […]

22.09.2021

Autor posta

Admin

Canal Plus Online – aplikacja kompletna do oglądania meczów

Aplikacje bukmacherskie to jedno, ale aplikacja do oglądania meczów piłkarskich jest z nimi ściśle powiązana. Canal Plus Online to aplikacja kompletna, w której nie będzie trzeba zastanawiać się, na której stacji obejrzymy interesujące nas spotkania. Poza europejskimi pucharami możemy liczyć na wszystkie najlepsze ligi w jednym miejscu. Na takie rozwiązanie czekali wszyscy kibice futbolu. Telewizja przez internet Telewizja przez Internet […]