Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

01.09.2020

Autor posta

Admin

Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

Bukmacher Fuksiarz wchodzi do gry z przytupem, oferując dobrze zaprojektowaną przez siebie aplikacją mobilną. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Jako pierwsi mamy możliwość zrecenzowania jego nowego produktu, jakim jest aplikacja bukmacherska. Co prawda aplikacja jeszcze nie jest dostępna, ale mamy już oficjalną zapowiedź bukmachera, że pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Cieszymy się, że nasza redakcja dostała szansę przetestowania apki w wersji beta przed jej oficjalnym startem. 

Jak pobrać aplikację bukmacherską Fuksiarz na telefon? 

Sposób pobierania aplikacji Fuksiarz różni się od rodzaju oprogramowania Twojego urządzenia mobilnego. Aplikacja dostępna jest zarówno dla urządzeń z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Proces instalacji apki na telefonach z Androidem nieco się różni od instalacji na urządzeniach od firmy Apple. 

Aplikacja Fuksiarz na telefon z Androidem

Oficjalny sklep Google Play nie zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich, dlatego musimy ją pobrać ze strony www bukmachera Fuksiarz. Zanim przystąpimy do pobierania aplikacji, musimy wyrazić zgodę na pobieranie aplikacji z nieznanych źródeł. Postępuj zgodnie z instrukcją: 

 • wejdź w Ustawienia swojego telefonu,  
 • przejdź do sekcji „Bezpieczeństwo” lub „Ustawienia”,
 • znajdź sekcję „Zabezpieczenia”,
 • odnaleźć pozycję “Nieznane źródła”,
 • zaznaczyć zgodę na instalację aplikacji ze źródeł innych niż Google Play. 

Fuksiarz mobile na iOS 

Osoby korzystające z urządzeń marki Apple mają nieco prostsze zadanie. Aplikacje bukmacherskie, a w tym Fuksiarz, znajdują się w App Store, czyli w oficjalnym sklepie aplikacji. Pobranie aplikacji bukmacherskiej Fuksiarz z App Store niczym się nie różni od pobrania innego typu apki. Użytkownik musi jedynie wejść w App Store, znaleźć aplikację Fuksiarz (polecamy skorzystanie z funkcji “Wyszukaj”), a następnie kliknąć przycisk “Pobierz” obok właściwego produktu. 

Rejestracja w Fuksiarz za pomocą aplikacji mobilnej

Aby rozpocząć obstawianie w serwisie bukmacherskim Fuksiarz, użytkownik musi się najpierw zarejestrować. Rejestracja jest możliwa zarówno przez stronę internetową Fuksiarza, jak i jego aplikację mobilną. Czy możemy liczyć na bonus za pobranie aplikacji mobilnej? Niestety na razie nie. Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Wystarczy postępować zgodnie z wytycznymi bukmachera i nie popełnić błędów podczas wpisywania danych. 

Rejestracja tymczasowa w Fuksiarz

Najlepsi bukmacherzy wprowadzają możliwość szybkiej rejestracji bez dowodu. Użytkownicy nie muszą podawać wszystkich danych na swój temat oraz przesyłać zdjęcia lub skanu swojego dowodu tożsamości, przez co proces rejestracji jest znacznie szybszy. Konto tymczasowe służy głównie do tego, by przetestować usługi bukmachera. Mając konto tymczasowe, można zacząć obstawianie zakładów. Użytkownik ma możliwość zmiany konta tymczasowego w konto stałe w każdej chwili. 

Bonus i kod bonusowy w Fuksiarz – odbiór w aplikacji mobilnej 

Bukmacher online Fuksiarz jest nowym graczem na rynku, dlatego szczególnie zależy mu na pozyskaniu nowych klientów. Jednym ze sposobów na to, by zachęcić graczy do rejestracji, jest bonus powitalny Fuksiarz. Oferta promocyjna na start w Fuksiarzu jest bardzo zachęcająca – to cashback bez obrotu do 500zł!

Jak obstawiać zakłady w Fuksiarz Mobile? 

Aplikacja mobilna Fuksiarz jest bardzo intuicyjna i bez trudu da się w niej odnaleźć wszystkie potrzebne funkcje. Użytkownicy, którzy chcą postawić swój pierwszy zakład i nie są pewni co do tego, jak to zrobić, mogą zastosować się do niżej wymienionych kroków.

 1. Wybierz wydarzenie, na które chcesz postawić zakład.
 2. Dodaj zakład lub zakłady do kuponu.
 3. Wybierz stawkę, za jaką chcesz obstawić zdarzenie.
 4. Naciśnij przycisk “Postaw zakład”.
 5. Jeśli kupon będzie obstawiony poprawnie, dostaniesz komunikat potwierdzający zawarcie zakładu.

Dodatkowe funkcje w aplikacji mobilnej bukmachera Fuksiarz 

Co odróżnia aplikację mobilną Fuksiarz od responsywnej strony internetowej? Wyjątkowe funkcje, dzięki którym obstawianie zakładów bukmacherskich będziesz jeszcze prostsze i szybkie. Instalując aplikację mobile od Fuksiarz, zyskujesz: 

 • szybkie wpłaty i wypłaty, 
 • szybkie obstawianie zakładów, 
 • transmisje live, 
 • match tracker, 
 • opcja sprawdzania kuponów i statystyk, 
 • powiadomienia push
 • live chat z działem supportu.

Recenzja aplikacji mobilnej Fuksiarz – podsumowanie 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się działalność Fuksiarza. Mimo że są to dopiero pierwsze miesiące jego działalności, trzeba przyznać, że wszystko wygląda bardzo obiecująco. Aplikacja bukmacherska Fuksiarz została zaprojektowana wzorowo. Wśród jej użytkowników zbiera tylko pozytywne komentarze. Oczywiste, że wciąż możemy natknąć się na drobne błędy, jednak powinniśmy mieć na uwadze, że bukmacher wciąż udoskonala swój produkt. Czy Fuksiarz znajdzie się w czołówce polskich i legalnych bukmacherów? Mamy nadzieję, że tak.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

09.11.2021

Autor posta

Admin

Najlepsze aplikacje bukmacherskie. Czy warto używać ich w zakładach?

W obecnym świecie jeśli nie masz dostępu do sieci – nie istniejesz. Internet pozwolił rozwinąć się w wielu aspektach zarówno małym przedsiębiorcom, jak i wielkim koncernom. Pozwala na bycie w stałym kontakcie z klientem, przesyłanie mu najświeższych informacji i umożliwia dokonanie transakcji bez wychodzenia z domu. Teraz, gdy czas jest dla ludzi tak ważny i mają go coraz mniej, przedsiębiorcy […]

21.10.2020

Autor posta

Admin

Bonus bez ryzyka, czyli atrakcyjny bonus bukmacherski.

Bukmacherzy specjalizują się w wymyślaniu atrakcyjnych promocji. To coś, co pomaga im wyróżnić ofertę na tle konkurencji. Gracze często to wykorzystują i zdobywają wysokie nagrody. Na czym polega bonus bukmacherski typu cashback? Który z bukmacherów oferuje najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy oferty bukmacherów, poniżej znajdziesz nasze opinie na temat dostępnych cashback`ów. Co to jest cashback? Bonus cashback swoją nazwę wziął […]

22.09.2020

Autor posta

Admin

Funkcje w aplikacjach bukmacherskich

Bukmacherzy dostosowali się do obecnych trendów technologicznych i dziś czymś zupełnie normalnym jest posiadanie w swojej ofercie aplikacji mobilnej. Dzięki nim mogą lepiej dostosować swój produkt do smartfonów, z którymi w obecnych czasach się nie rozstajemy. Ważne, aby aplikacje oferowały coś więcej niż standardowe strony, bo w przeciwnym razie nie byłyby potrzebne. Aplikacja bukmacherska, czyli wygoda Aplikacje bukmacherów mają służyć […]