eWinner – Kod Promocyjny 2020

21.09.2020

Autor posta

Admin

eWinner – Kod Promocyjny 2020

Rejestrując się u bukmachera eWinner z kodem promocyjnym o treści „PREZENT”, otrzymasz dostęp do wyjątkowej oferty bonusowej. Jaką promocję odbierzesz wraz z kodem promocyjnym? Jak odebrać bonus powitalny? Na wszystkie wątpliwości odpowiadamy w poniższym wpisie. 

Bonus powitalny od eWinner

Branża bukmacherska jest bardzo konkurencyjna. Poszczególni bukmacherzy walczą ze sobą o każdego klienta. Wykorzystują do tego szeroką ofertę zakładów, nowinki technologiczne, a także atrakcyjne promocje. Bonus powitalny na start w eWinner przyznawany jest podczas rejestracji w serwisie bukmacherskim. Przysługuje on wszystkim graczom, którzy zakładają swoje konta bukmacherskie w eWinner. Promocję można odebrać tylko raz. Bonus powitalny w eWinner składa się z trzech odrębnych elementów:

– zakład bez ryzyka 155 zł, 

– bonus 500 zł od depozytu. 

eWinner cashback, czyli zakład bez ryzyka

Bukmacher eWinner daje nowym graczom możliwość postawienia pierwszego zakładu z ubezpieczeniem. W momencie, kiedy gracz wygra pierwszy postawiony zakład, wygrana zostanie rzecz jasna w jego kieszeni, jeśli jednak przegra, koszty przegranego zakładu pokryje bukmacher. Maksymalna kwota zwrotu zakładu bez ryzyka wynosi 155 PLN.

zakład bez ryzyka w ewinner

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner 

Cashback z pierwszego przegranego zakładu zostanie wpłacony na konto depozytowe, a nie na bonusowe, co jest dużym zaskoczeniem. Większość bukmacherów oferując tak korzystną promocję, wymaga wykonania skomplikowanego obrotu aby ją odebrać. W przypadku eWinnera jest inaczej, bukmacher nie wymaga wykonania obrotu, a decyzję o tym czy wypłacić, czy grać dalej typer może podjąć sam. 

wypłata bonus bez obrotu w ewinner

Bonus od depozytu 50% do 500 zł

Drugim elementem promocji powitalnej w eWinner jest bonus od drugiego depozytu. Za dokonanie drugiej wpłaty można otrzymać 50% do 500 zł. Wysokość bonusu od depozytu od eWinner zależy od wysokości drugiej wpłaty. 

Aby otrzymać maksymalny bonus, depozyt musi wynosić 1000 zł. Do odblokowania bonusu wymaga się od gracza postawienia zakładu lub zakładów za kwotę wpłaconego depozytu po kursie minimalnym 1.50. Nie jest określone, czy musi być to na jednym, czy na kilku różnych kuponach. Co ważne, gracze muszą pamiętać, że za próbę wpłacenie depozytu w trakcie obracania nim, grozi anulowanie promocji. 

bonus od drugiego depozytu

Jak obrócić bonus od depozytu? 

Kiedy gracz postanawia wypłacić bonus, musi najpierw dokonać obrotu. Regulamin promocji eWinner stanowi, że by wypłacić bonus od depozytu, gracz musi obrócić bonusem sześciokrotnie po kursie min. 2.50. Czas na obrót wynosi 30 dni od przyznania bonusu.

Kod promocyjny eWinner 

Z promocji na start może skorzystać każdy. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak zwiększyć wartość bonusu powitalnego. Aby otrzymać ofertę promocyjną VIP, należy zarejestrować się w serwisie eWinner ze specjalnym kodem promocyjnym. Podanie dedykowanego kodu promo podczas rejestracji odblokuje lepszą ofertę bonusową. Prezentuje się on bardzo dobrze na tle konkurencji i chyba tylko bonus STS wypada na ten moment lepiej. Gdzie należy podać kod? 

kod promocyjny o treści prezent w ewinner

Rejestracja z kodem promocyjnym 

Rejestracja w serwisie eWinner jest bardzo prosta. Aby założyć konto w eWinner, wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny. Kwestionariusz podzielony jest na kilka etapów, przejście przez nie wszystkie nie powinno zająć więcej niż 2 minuty. eWinner pozwala na założenie konta tymczasowego na drodze szybkiej rejestracji bez dowodu, dzięki czemu szybciej możemy przystąpić do obstawiania. Ważne, by w trakcie uzupełniania kwestionariusza nie zapomnieć o podaniu kodu promocyjnego eWinner o treści “PREZENT”

bonus rejestracyjny w ewinner

Kod promocyjny we wrześniu 2020 r.

Bukmacher eWinner przez lata prowadzenia swojej działalności dał się poznać swoim graczom jako bukmacher sprawiedliwy. Doceniamy ofertę powitalną dla nowych graczy. Naszym zdaniem jest ona zachęcająca i z pewnością przyciągnie uwagę początkujących typerów, którzy jeszcze nie postanowili, czy zostać na stałe w eWinner. 

Dodatkowe promocje w eWinner

Bukmacher eWinner dba również o swoich stałych klientów, organizując atrakcyjne promocje. Warto śledzić stronę internetową i kanały na social mediach bukmachera, by być na bieżąco z najnowszymi bonusami. 

Darmowy zakład 25 PLN na żużel

eWinner jako oficjalny partner żużlowej PGE Ekstraligi przygotował dla swoich graczy specjalną akcję promocyjną. Kibice czarnego sportu mogą wykorzystać darmowy bonus o wartości 25 PLN. Akcja “Postaw na żużel” obowiązuje co tydzień od piątku do niedzieli. Stawiając zakład AKO z dwoma zdarzeniami z oferty żużlowej, masz szansę otrzymać freebet eWinner w wysokości 100% stawki zakładu, maksymalnie do 25 PLN. By następnie odebrać bonus, musisz zagrać z kursem minimalnym łącznym o wysokości 2.50. Darmowy zakład będzie można wykorzystać na dowolne wydarzenie live z minimalnym kursem łącznym w wysokości 1.50.

freebet na żużel w ewinner

Tenisowy return – freebet 25 PLN

Bukmacher eWinner zorganizował promocję także dla fanów tenisa ziemnego. Obstawiając rozgrywki tenisa ziemnego za minimum 500 PLN z konta głównego, gracz otrzyma freebet o wartości 25 zł. Nie ma żadnych wymagań dotyczących liczby zdarzeń czy minimalnego kursu na kuponie. Gracze mogą wziąć udział w akcji co tydzień, od poniedziałku do niedzieli. 

eWinner mobile 

Aplikacja bukmacherska eWinner jest dobrze zaprojektowanym produktem, dzięki któremu możemy z łatwością obstawiać zakłady. Dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Za pomocą aplikacji również możemy zarejestrować konto bukmacherskie oraz odebrać bonus powitalny na start.

eWinner – legalny polski bukmacher

Bukmacher eWinner uzyskał zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich w internecie od Ministerstwa Finansów (numer licencji PS4.6831.29.2017). eWinner prowadzi swoją działalność w pełni legalnie, a gracze mogą czuć się u niego bezpieczni.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

27.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna BetX. Recenzja aplikacji nowego bukmachera

BetX jest  na ten moment najnowszym graczem na polskiej scenie bukmacherskiej, który posiada wymaganą licencję. Swoją działalność internetową rozpoczął w połowie 2020 roku i już uruchomił dla graczy aplikację mobilną. Przetestowaliśmy ją i teraz możecie przekonać się, jak wypada na tle konkurencji. Sprawdź, czy warto mieć aplikację BetX na swoim telefonie. Instalacja aplikacji BetX – Android Aplikacja bukmachera BetX jest […]

15.10.2020

Autor posta

Admin

Obstawianie na żywo w aplikacjach mobilnych. Gdzie obejrzę transmisje live?

Wśród graczy zakładów bukmacherskich można wyróżnić takich, którzy wolą obstawiać przedmeczowo oraz tych, którzy preferują grać na żywo. Obstawianie zakładów live, czyli live betting, jest jeszcze bardziej ekscytującą formą rozgrywki. Emocje, które temu towarzyszą to nie jedyne argumenty za. Zakłady live wiążą się również z wysokimi wygranymi. Gdzie obejrzeć mecze na żywo?  Oglądanie meczu, który planujesz obstawić, daje Ci przewagę. […]

05.10.2020

Autor posta

Admin

Recenzja aplikacji FlashScore. Sprawdzaj wyniki na żywo gdziekolwiek jesteś

Aplikacja FlashScore bardzo szybko zdobyła dużą popularność. Oferuje dostęp do dokładnych wyników na żywo oraz statystyk meczowych z 34 dyscyplin sportowych. Jeżeli chcesz na bieżąco kontrolować wyniki meczów niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – pobierz aplikację FlashScore. FlashScore – co to jest?  FlashScore to oprogramowanie dla wszystkich fanów sportu, którzy niezależnie od sytuacji chcą być na bieżąco z […]