Totalbet Bonus & Kod promocyjny

14.09.2020

Autor posta

Admin

Totalbet Bonus & Kod promocyjny

Nasz kod promocyjny Totalbet 'PREZENT’ dzięki któremu odbierzesz 5050 zł łącznie ! Po wpisaniu go masz pewność, że uzyskasz najwyższe promocje Totalbet, w tym bonus bez depozytu 50 zł oraz kupon od wpłaty 5000 zł! Aby aktywować promocję na start, przejdź na stronę bukmachera przez nasz link i zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami. W polu kod promocyjny będzie już wpisany PREZENT. 

Totalbet Kod promocyjny 2020

Bukmacherzy aby przekonać ludzi do założenia konta, oferują im interesujące bonusy i promocje. Z czasem proponowanie jedynie bonusu powitalnego stało się niezbyt wystarczające. Teraz gracze poszukują sposobów na podwyższenie kwoty bonusu, albo innego ulepszenia dla standardowej oferty bukmacherów. Na polskim rynku istnieje pewien „dopalacz”, który spełnia oczekiwania tych nienasyconych typerów. W branży nazywa się to „kod promocyjny” i jest znakomitym sposobem na zadowolenie nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dlatego w tym tekście weźmiemy na tapet Totalbet kod promocyjny.

Jakie atrakcje przygotował legalny bukmacher Totalbet dla nowych graczy? Ciekawy bonus startowy, który gwarantuje podany na tej stronie kod. Obstawianie za darmo i podwojona suma, którą wpłacili za pierwszym razem. Totalbet Zakłady Bukmacherskie to firma, która działa na rynku stosunkowo od niedawna, bo od 2017 roku, ale już zdążyła się wyróżnić jakością, szeroką ofertą oraz wysokimi kursami, które wraz z nowoczesnym systemem dają mieszankę wysokich lotów. Póki co działalność prowadzona jest tylko online, ale w planach właścicieli znajduje się uruchomienie w najbliższej przyszłości także lokali naziemnych.

Rejestracja z kodem promocyjnym w Totalbet

Sam proces rejestracji nie trwa długo, bo wystarczy parę chwil, by mieć go za sobą. Później zostaje nam jeszcze kwestia weryfikacji konta, ale samo założenie go za pomocą szybkiej rejestracji jest bardzo proste.

Podajemy nasze podstawowe dane jak nazwisko, PESEL, datę urodzenia oraz nasz mail. Na początek tyle wystarczy, ale istotne jest, żeby w polu pod tytułem „kod promocyjny” wpisać frazę „PREZENT”. Poza tym zaznaczamy wymagane przez Totalbet zgody i co najistotniejsze – chęć skorzystania z oferty powitalnej bukmachera.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – bonus na start

Jak zgarnąć bonus na start od Totalbet?

Nowym graczom Totalbet proponuje dwa bonusy startowe:

Wpisz kod PREZENT podczas rejestracji i odbierz zarówno darmowy zakład oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty

Są to dwie osobne promocje, ale zarówno jeden, jak i drugi bonus można otrzymać po zarejestrowaniu konta w Totalbet. Wydaje się, że to jeden z bardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych na polskim rynku. Nie ma więc na co czekać. Trzeba wejść na stronę Totalbet.pl i wykorzystać nasz kod promocyjny. Na co można liczyć wpisując takowy kod bonusowy? Wpisany kod daje nam możliwość zmaksymalizowania korzyści, które wiążą się z założeniem konta. Poniżej szczegółowo opisaliśmy promocje, które czekają na typerów, którzy użyją naszego kodu.

Freebet Ale Kosmos

W przypadku freebet Totalbet wypłaca bonus o wartości 20 PLN za rejestrację pełnego konta. Drugie 20 PLN można otrzymać za wykonanie kilku prostych zadań.  Pierwsze 20 zł odbierzesz za rejestrację konta stałego. Kolejne 20 PLN można otrzymać za wykonanie kilku prostych zadań. Warto zaznaczyć, że freebet jest podzielony na równe kwoty, które gracz może przeznaczyć na konkretne zakłady.

50 PLN freebet dzieli się na cztery części. Po 5 PLN na piłkę nożną, tenis, koszykówkę i siatkówkę. Łącznie możemy dostać od Totalbet bonus w wysokości 50 PLN. Równa się to ośmiu darmowym zakładom, ale co najważniejsze – wystarczy raz obrócić darmowy zakład, żeby pieniądze były nasze. Jak wykorzystać maksymalnie bonus powitalny od Totalbet, który zapewnia nasz kod promocyjny?

  • Udzielić zgód marketingowych podczas rejestracji (5 PLN)
  • Złożyć na koncie pierwszy depozyt (5 PLN)
  • Zawrzeć pierwszy zakład z salda głównego (5 PLN)
  • Postawić pierwszy zakład na sporty wirtualne (5 PLN)
  • z naszym kodem PREZENT otrzymujesz 10zł extra!

Jak widać, nie są to skomplikowane wymagania, a można zgarnąć ciekawy bonus. Tak naprawdę są to czynności, które i tak byśmy wykonali na koncie, a w Totalbet dostaniemy za to pieniądze.

freebet w totalbet

Bonus od depozytu w Totalbet

Najwyższy bonus na rynku. Tak reklamuje się Totalbet na głównym ekranie bonusu powitalnego. Legalni bukmacherzy prześcigają się w ofertach na start dla nowych graczy. Przez to kwoty promocji są coraz wyższe, bo każdy bukmacher chce przyciągnąć gracza do siebie i być bardziej atrakcyjnym od konkurencji. Na tym polu trzeba jednak przyznać, że Totalbet wygląda nieźle, a jego bonus powitalny robi wrażenie.

Totalbet podwaja pierwszą wpłatę do 5000 PLN! Bonus 100% od tak dużej kwoty może robić wrażenie. Co więcej można wypłacić gotówkę już po pierwszym obrocie. Dlatego warto wpisać akceptowany przez Totalbet kod promocyjny! Jak to działa?

bonus od wpłaty w totalbet

Totalbet bonus powitalny

  • załóż konto na Totalbet
  • dokonaj pierwszego depozytu. Minimalna kwota, którą podwoi Totalbet to 10 PLN. Maksymalna to nawet 5000 PLN.
  • po wykonaniu pierwszej wpłaty do wyboru mamy dwie formy obrotu bonusem (kupony AKO z kursem każdego wydarzenia min. 1.20):

1. Pięć obrotów kuponami z trzema zdarzeniami.

2. Cztery obroty kuponami z czterema zdarzeniami. 

  • w zależności od wyboru formy bonusowej, pierwszy obrót uwolni 25% lub 20% całej kwoty. To oznacza, że jeśli obrócimy kwotą 5000 PLN i nasz kupon z czterema zdarzeniami okaże się trafiony – na nasze konto główne trafia 1250 PLN. Te środki można wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.
  • wystarczą cztery takie obroty, by otrzymać w całości Totalbet bonus powitalny.

Gracze szukają okazji, żeby zwiększyć swoje zyski wynikające z założenia konta. Możesz to zrobić wpisując podczas rejestracji w Totalbet kod promocyjny: PREZENT. Od marca 2020 tyle wystarczy, by otrzymać bonus na start od Totalbet. Darmowy zakład na zakłady bukmacherskie oraz podwojona kwota pierwszego depozytu czekają na Ciebie. Wkorzystaj kod promocyjny Totalbet i zacznij zawierać zakłady.

Gra bez podatku

Każdy bukmacher powinien mieć swój flagowy produkt, który wyróżnia go spośrod pozostałych. Totalbet Zakłady Bukmacherskie mają taki bonus na zakłady, który w dzisiejszych czasach przekona niejednego typera. Totalbet bardzo się postarał, by na jakimś polu przebić konkurencję i oto postawili na ułatwienie graczom zakładów.

Podatek od wygranych to zmora dla wielu obstawiających zakłady bukmacherskie. Odkąd zmieniły się przepisy, każdy kupon obciążony jest 14 procentowym podatkiem, który utrudniał życie graczom. Trudniejsze stało się takie skonstruowanie kuponu SOLO lub AKO, który przynajmniej podwoiłby postawioną sumę. W Totalbet postanowiono ułatwić nieco obstawiane zakłady bukmacherskie i utworzono promocję związaną z grą bez podatku.

Warunki są łatwe do zrealizowania, więc graczom na pewno spodoba się opisywany bonus. Wystarczy postawić kupon AKO z kursem każdego wydarzenia min. kurs 1.20 i już nasze zakłady kwalifikują się do promocji Totalbet. W tym przypadku nie jest potrzebny nawet żaden kod promocyjny. Automatycznie bonus jest aktywowany podczas tworzenia kuponu.

Możemy postawić dowolny zakład za dowolną stawkę na dowolną dyscyplinę. Ta promocja łączy się z promocją Total Bonus, ale o niej przeczytacie poniżej. Najważniejszy jest fakt, że dzięki tej promocji podatek zostaje zniwelowany, a my możemy się cieszyć większą wygraną. Ten bonus wykorzystany może być przy każdym zakładzie. Jedynym warunkiem jest zawarcie na swoim kuponie trzech spotkań z niewielkim kursem. To małe wymagania, biorąc pod uwagę jak wiele możemy zyskać. Niższych kursów niż 1.20 się raczej nie stawia, więc właściwie jedynym wymogiem będą trzy zakłady na jednym kuponie.

Oferta bukmachera nie łączy się z ofertą powitalną i może zostać unieważniona w kilku przypadkach. Krecz w tenisie, odwołane spotkanie (zwrot stawki) oraz zakłady zawarte ze środków bonusowych. Takie zakłady nie są brane pod uwagę przy tej promocji.

TOTAL BOOST powiększone kursy

Czas na bonus, który został wspomniany w poprzedniej części tekstu. Totalbet nie tylko proponuje grę bez podatku. Dodatkowo ma u siebie ofertę, która jeszcze podnosi wygraną. Im więcej wydarzeń dodamy do swojego kuponu, tym większa proponowana przez bukmachera wygrana. To jasne. Jednak Totalbet przyznaje jeszcze dodatkowy procent od zawartego zakładu.

Im więcej zdarzeń dodamy do naszego kuponu, tym większy procent doda Totalbet do naszej ewentualnej wygranej. Ta promocja obowiązuje już od czwartego zakładu na kuponie (+1%) i każdy następny powoduje, że procent wzrasta. Przy ośmiu wydarzeniach na kuponie możemy liczyć już na 10% podwyżkę, a 11 meczów, to 20% większa wygrana. Maksymalna liczba zdarzeń objętych promocją to 30. Gdybyśmy aż tyle spotkań umieścili na swoim kuponie, proponowana suma do wygrania wzrośnie aż o 113%.

Przy tak dużej liczbie mamy niewielkie prawdopodobieństwo trafionego kuponu, więc zalecamy wstrzemięźliwość w przypadku tego bonusu. Chodzi przecież o to, żeby wygrać, a nie żeby mieć dużo cyferek na przegranym kuponie.

Lucky Look

Wszyscy gracze lubią dostawać bonusy bez większego wysiłku. Dzięki promocji Totalbet o nazwie Lucky Look, mamy taką możliwość. Bukmacher codziennie losuje 10 osób, które zostaną wylosowane spośród wszystkich osób mających konto na Totalbet.pl. Tych dziesięciu szczęśliwców dostanie zupełnie za darmo aż 100 złotych!

Jedyne co trzeba zrobić, by odebrać nagrodę, to zalogowanie się na swoje konto gracza. Jeżeli zrobimy to między godziną 19:00, a 20:00, dajemy sobie szansę na darmowy bonus Totalbet. W przypadku, gdyby ktoś nie odebrał swojej nagrody, następuje kumulacja. Losowanie przebiega wśród kont wszystkich zarejestrowanych kont, z których został zawarty co najmniej jeden zakład SOLO lub AKO za kwotę co najmniej 1 złoty.

Urodzinowy bonus od Totalbet

Skoro już na tapecie mamy darmowy bonus, to nie sposób nie wspomnieć o darmowym zakładzie na urodziny od Totalbet. Firma Totalbet Zakłady Bukmacherskie myśli o swoich graczach i w związku z tym dla każdego zarejestrowanego klienta przygotowała urodzinowy bonus. Każdemu typerowi spodoba się taki upominek. To freebet 10 PLN, a który gracz nie lubi darmowych zakładów? Gdy warunki bonusu są takie proste, chyba trudno będzie znaleźć gracza, który się mu oprze.

Jako że urodziny to specjalny czas, nie trzeba robić zbyt wiele, aby otrzymać ten darmowy zakład. Po prostu logujemy się do konta gracza, kontaktujemy się z obsługą klienta i zgłaszamy prośbę o zapisanie na naszym koncie freebetu. To wszystko, jednak trzeba pamiętać, że oferta jest ważna trzy dni przed naszym wyjątkowym dniem, a także trzy dni po nim. Oczywiście nasze konto w Totalbet musi być zweryfikowane oraz wcześniej musieliśmy zawrzeć chociaż jeden zakład za nasze własne środki.

urodziny w totalbet

Codzienny freebet na esport

Ciągle mało darmowych zakładów? Totalbet prezentuje kolejny manewr związany z freebetem. Tym razem bukmacher oferuje nam darmowy zakład na esport, jednak tym razem zasady są nieco bardziej złożone. Być może warto się troszkę wysilić skoro wiążą się z tym dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie.

W Totalbet codziennie mamy okazję, żeby zgarnąć darmowy zakład w wysokości 25% stawki za kupon zawierający co najmniej jedno wydarzenie z esportu. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 50 PLN, więc jest o co się postarać. Tym bardziej, że freebet, o którym mowa, możemy wykorzystać później na dowolny zakład z oferty przedmeczowej lub na żywo. Warunkiem otrzymania bonusu jest to, żeby kurs darmowego zakładu wynosił co najmniej 2.00.

Jak otrzymać darmowy zakład na esport? Należy postawić zakład AKO zawierający minimalnie cztery wydarzenia, za minimalną stawkę 4 złote. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.20.  Wystarczy, że na tym kuponie znajdzie się co najmniej jedno wydarzenie z przedmeczowej oferty Totalbet na rozgrywki esportowe. Prawda, że proste? Warto przy tym zaznaczyć, że każdy gracz może maksymalnie odebrać bonus sześć razy w ciągu jednego dnia trwania promocji.

Jackpot Ekstraklasa – do wygrania darmowy zakład

Totalbet oferuje Jackpot Ekstraklasa, gdzie do wygrania jest aż 10 000 PLN. Aby wziąć udział w promocji, należy wytypować wyniki wszystkich spotkań 35. kolejki (1, X, 2) na kuponie, za który gracz zapłaci dokładnie 10 PLN.

Przypominamy, że typować można tylko zakłady główne (1, X, 2 bez podpórek) z oferty przedmeczowej. Postaw zakład AKO na typy meczów 35. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Jeśli trafisz 8 na 8 meczów poza wygraną otrzymasz dodatkowo 10 000 PLN. W przypadku kiedy wygranych będzie 7 na 8 wyników, otrzymasz darmowy zakład za 200 zł. Trafiając 7 na 8 typów, przekazany zostanie freebet w wysokości 50 PLN.

Gwarancja najwyższego kursu na esport

Podoba się bonus na esport? Totalbet gwarantuje nam najwyższy kurs na rynku na tę konkretną dyscyplinę. Bukmacher zdaje sobie sprawę z liczby sympatyków elektronicznych zmagań, a także wie, że jest coraz więcej ludzi skłonnych postawić swoje pieniądze na zakłady bukmacherskie związane z esportem.

Zapewniając graczom najwyższy kurs, jednocześnie Totalbet zapewnia sobie wielu klientów zainteresowanych obstawianiem tej dyscypliny. Co więcej bukmacher informuje, że jeżeli zdarzyłoby się tak, że gracz znajdzie u konkurecji wyższy kurs na jakikolwiek zakład związany z esportem Totalbet skoryguje swoją ofertę i sprawi, żeby jego kurs był temu równy.

Jednak żeby nie było tak różowo, zostajemy też powiadomieni, że oferta dotyczy tylko zakładów głównych na zwycięzców meczu, a także tylko kursów na faworytów spotkań. Totalbet zarezerwował sobie także prawo do odmówienia podniesienia kursu w przypadku wyraźnych ruchów kursowych danego zdarzenia na rynku lub jeśli wskazany kurs u konkurencji znacząco odbiega od uśrednionego kursu, który obecnie jest najpopularniejszy na rynku.

Bezpieczny zakład w Totalbet

Częstą przyczyną przegranych kuponów jest jeden mały szczegół. Spośród kilku spotkań wytypowanych poprawnie, znajduje się jedno jedyne, które psuje cały kupon. Zakłady bukmacherskie mają to do siebie, że wszystkie postawione przez nas wydarzenia muszą zostać zaznaczone kolorem zielonym, jeśli chcemy, by wygrana trafiła na nasze konto.

Jeden zakład z czerwonym krzyżykiem i pozostałe zakłady przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Znajoma sytuacja? Totalbet ma na ten problem rozwiązanie. U tego bukmachera możemy grać bezpieczne zakłady, by uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji. Bezpieczny Zakład aktywowany zostaje automatycznie, gdy tylko kupon spełnia warunki promocji. Jak one wyglądają?

Stawka kuponu to min. 10 PLN. Totalbet wymaga także minimalnej liczby 10 zdarzeń na kuponie. Ponadto muszą to być zdarzenia z kursem minimalnym 1.20. Zakłady bukmacherskie, które zostały zwrócone, również są wliczane do promocji. Trzeba jednak pamiętać, by zakłady były zawarte ze środków z konta głównego, a nie bonusowego.

Jeśli postawimy wspomniane 10 spotkań i tylko 9 z nich okaże się trafionych. Stawka tego kuponu, automatycznie wraca na nasze konto. Ciekawa rzecz dla sympatyków stawiania kuponów AKO z dużą liczbą wydarzeń.

TOTAL VIP – program dla najlepszych

Bukmacher, który zwraca część obrotu na nasze saldo główne? W Totalbet tak jest co tydzień jeśli dołączysz do grona VIP-ów z programu bukmacherskiego Totabetu. W zabawie może wziąć udział każdy, ale tylko 100 najlepszych typerów zostanie odznaczonych statusem VIP GOLD. Jeżeli znajdziesz się w tej setce wybranych, możesz liczyć na zwrot dokonanego obrotu na Twoje konto.

FAQ | Kod Promocyjny Totalbet

Omawiając kod promocyjny bukmachera może pojawić się wiele pytań. W związku z powyższym, w tym miejscu możecie znaleźć odpowiedzi na te najczęściej zadawane. Ta sekcja została stworzona również dla tych, którzy lubią chodzić na skróty i mieć podane najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Jaki bonus powitalny ma bukmacher Totalbet?

Totalbet Zakłady Bukmacherskie proponują nowym graczom bonus na start w dwóch wersjach. Po pierwsze bonus od pierwszego depozytu. Kwota tego bonusu może sięgnąć nawet 5000 złotych, jeśli taką kwotę wpłacimy na konto bukmachera. Jest to bonus 100% od depozytu, więc możemy zgarnąć dodatkowo taką samą sumę jaką wpłaciliśmy. Drugim rodzajem bonusu  jest freebet. Podzielony jest on na dwie części, a łącznie możemy otrzymać za darmo 40 złotych. Trzeba tylko zweryfikować konto, wyrazić zgodę marketingową oraz postawić pierwszy zakład.

Gdzie znajdę Totalbet kod promocyjny?

Od marca 2020 roku znajdziesz go na naszej stronie. Kod bonusowy, który uprawnia do odebrania bonusu to PREZENT. Wystarczy wpisać ten kod w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta w Totalbet. Kod promocyjny sprawi, że gra będzie jeszcze atrakcyjniejsza.

Czy kod promocyjny ma określony termin, w którym należy go wykorzystać?

Kod bonusowy jest aktywny cały czas. Warunkiem otrzymanego bonusu jest obrócenie go w odpowiednim czasie.

Czy będę mieć jakieś dodatkowe korzyści jeśli ściągnę aplikację mobilną Totalbet?

Aplikacja mobilna stanowi ułatwienie w korzystaniu z usług bukmachera Totalbet. Nie wiążą się jednak z tym żadne korzyści materialne.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

01.09.2020

Autor posta

Admin

Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

Bukmacher Fuksiarz wchodzi do gry z przytupem, oferując dobrze zaprojektowaną przez siebie aplikacją mobilną. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Jako pierwsi mamy możliwość zrecenzowania jego nowego produktu, jakim jest aplikacja bukmacherska. Co prawda aplikacja jeszcze nie jest dostępna, ale mamy już oficjalną zapowiedź bukmachera, że pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Cieszymy się, że […]

24.07.2020

Autor posta

Admin

Match tracker a transmisje na żywo u bukmachera

Faktem jest, że bukmacherzy prowadzą zaciętą walkę o klienta. Szukają sposobu, aby wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji. Aby to zrobić, muszą znaleźć tzw. wartość dodaną, czyli cechę, która spowoduje, że staną się bardziej atrakcyjni w oczach klientów. Kiedy bonusy i wszelkiego rodzaju promocje okazały się niewystarczające, bukmacherzy postanowili poprawić jakość oferowanych usług, np. poprzez oferowanie innowacyjnych aplikacji mobilnych. Bukmacherzy prześcigają […]

25.08.2020

Autor posta

Admin

Bonus za pobranie aplikacji. Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje?

Wszyscy najlepsi i legalni bukmacherzy wypuścili na rynek swoje aplikacje bukmacherskie. Aplikacje są różne. Jedni bukmacherzy poradzili sobie lepiej z przygotowaniem tego produktu, inni gorzej. Niektórzy z nich postanowili zachęcić swoich klientów do pobrania aplikacji mobilnej, oferując im w zamian specjalny bonus. Sprawdzamy ofertę bonusów za pobranie aplikacji bukmacherskiej.  Nowy bukmacher Noblebet  Nowy bukmacher Noblebet pozytywnie zaskoczył swoich graczy, oferując […]