Match tracker a transmisje na żywo u bukmachera

Faktem jest, że bukmacherzy prowadzą zaciętą walkę o klienta. Szukają sposobu, aby wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji. Aby to zrobić, muszą znaleźć tzw. wartość dodaną, czyli cechę, która spowoduje, że staną się bardziej atrakcyjni w oczach klientów. Kiedy bonusy i wszelkiego rodzaju promocje okazały się niewystarczające, bukmacherzy postanowili poprawić jakość oferowanych usług, np. poprzez oferowanie innowacyjnych aplikacji mobilnych. Bukmacherzy prześcigają się we wprowadzaniu nowych funkcjonalności do swoich softów. 

Transmisje na żywo 

Transmisje na żywo to publikowanie meczów w czasie rzeczywistym. Wydawałoby się, że jest to swego rodzaju must have w dziedzinie bukmacherki. Wprowadzenie transmisji do serwisu bukmacherskiego z pewnością jest szansą na szybkie dotarcie do odbiorców, którzy często nie mają możliwości obejrzenia meczu z domu. Dostępność streamingu online prawie zawsze połączona jest z możliwością typowania meczów na żywo, natomiast nie każdy bukmacher, który ma w swojej ofercie zakłady live, posiada również opcję transmisji live. Aktualnie, bukmacherami, którzy umożliwiają oglądanie transmisji na żywo na aplikacjach mobilnych, są: 

Jak widzimy, na razie tylko trzech z dziewięciu bukmacherów, którzy wypuścili już na rynek swoje aplikacje mobilne, wprowadziło do nich transmisje na żywo. Pozostali bukmacherzy mają w tym temacie sporo do nadrobienia. 

Spośród wymienionych zakładów naszym zdaniem najlepsze zakłady live oferuje bukmacher STS. Poza dużą ilością wydarzeń i rynków, daje swoim klientom dostęp do zaawansowanych statystyk. 

Match tracker – co to takiego? 

Match tracker, który znany jest również pod nazwą live tracker, to forma relacji meczowych, które są połączeniem komentarza tekstowego z wizualizacją graficzną wydarzeń meczowych. Żeby korzystać z funkcji match trackera, nie ma potrzeby wpłacać środków na konto bukmacherskie ani nawet rejestrować się w serwisie bukmachera. Dostęp do match trackera ma każdy użytkownik, który wejdzie w aplikację mobilną, bądź stronę internetową bukmachera. Wystarczy odszukać spotkanie, które chcemy sprawdzić, w zakładce z zakładami na żywo. 

Dla osób, które nigdy nie korzystały z match trackera, wyda się odpowiednie porównanie go do starszej wersji gry Football Manager, czyli najpopularniejszego symulatora futbolowej menadżerki. Gracz widzi wizualizacje boiska i schematycznie oznaczone akcje meczowe.

Aktualnie funkcję match tracker udostępniają: 

Jak widać, funkcja match tracker jest dużo częściej implementowana do aplikacji niż live streaming. Spośród wymienionych bukmacherów na wyróżnienie zasługuje firma STS i Betlic. Bukmacher STS posiada bardzo dużą ilość spotkań analizowanych w match tracker. Natomiast firma Betclic bardziej przypadła nam do gustu pod względem wizualizacji, uważamy, że są bardzo dopracowane i przejrzyste.  

Match tracker jest jednak zastępczą opcją do live streamingu. Gracze korzystają z niego, kiedy obsatwią zakład i interesuje ich przebieg meczu. Należy pamiętać, że match tracker często przekłamuje sytuacje meczowe, nad wyraz interpretując tzw. “niebezpieczne ataki”, co może wprowadzać typerów w błąd. Jego popularność wynika z tego, że wielu bukmacherów dodała go do swoich serwisów i aplikacji, podczas gdy live streaming nadal pozostaje opcją premium.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer