Aplikacja mobilna Noblebet. Tylko dla VIP-ów?

20.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna Noblebet. Tylko dla VIP-ów?

Noblebet to nowy bukmacher, który licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich online otrzymał dopiero na początku tego roku. Jego oficjalna strona internetowa ruszyła na przełomie września i października. Krótko po tym Noblebet ogłosił, że gracze mogą już pobierać i instalować na swoich telefonach aplikację mobilną Noblebet.

Aplikacja mobilna Noblebet – bonus 20 PLN na start

Noblebet przygotował dla swoich graczy dodatkowy freebet. 20 PLN na start można odebrać tylko za pierwszy postawiony zakład w aplikacji mobilnej bukmachera. Aby odebrać bonus o wartości 20 zł, należy pobrać aplikację i obstawić za jej pomocą zakład o stawce minimalnej 20 PLN oraz kursie minimalnym 2.00. Zaznaczamy, że do promocji zalicza się tylko pierwszy zakład postawiony w aplikacji mobilnej, który spełnia warunki promocji. Po rozliczeniu kuponu bukmacher przyzna bonus. 

Noblebet mobile – rejestracja tymczasowa

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Noblebetu, trzeba mieć założone konto bukmacherskie. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut i można ją przejść również na aplikacji bukmacherskiej. Poniżej opisujemy w kilku krokach, jak założyć konto w Noblebet za pomocą aplikacji: 

  1. Wejdź w aplikację mobilną 
  2. Kliknij zielony przycisk “Zarejestruj się” na dole ekranu 
  3. Zostałeś przeniesiony do kwestionariusza rejestracyjnego, który został podzielony na dwie części 
  4. W pierwszej części kwestionariusza musisz podać swoje imię, nazwisko, narodowość, numer PESEL. Po uzupełnieniu wszystkich potrzebnych informacji kliknij przycisk “Idź dalej” 
  5. W drugim i ostatnim kroku od gracza wymaga się podanie e-mail, nazwy użytkownika, hasło i numer telefonu. Poza uzupełnieniem danych należy zaakceptować wymagane zgody. 
  6. Rejestracja została zakończona, musisz kliknąć link aktywacyjny wysłany na podany przez Ciebie e-mail.  

Rejestracja, którą właśnie zakończyłeś umożliwia Ci korzystanie z konta tymczasowego. Aby zmienić konto tymczasowe w konto stałe, musisz przejść przez pełną weryfikację tożsamości, czyli m.in. wysłać zdjęcia lub skany dowodu tożsamości. 

Funkcje w aplikacji bukmacherskiej Noblebet

Bukmacher Noblebet na swojej stronie internetowej obiecuje, że dzięki aplikacji “możesz czerpać radość z gry na noblebet.pl w każdym miejscu i wybranym przez Ciebie czasie”. Aplikacja ma być prosta, intuicyjna i łatwa w obsłudze. Dostępna jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja Noblebet zawiera podane funkcje:

  • cash out – możliwość wypłaty środków przed zakończeniem spotkania,
  • szybkie wypłaty – zlecona wypłata ma się znaleźć na koncie bankowym do 10 minut,
  • match tracker – wizualizacje spotkań live.

W dalszej części tego wpisu przedstawiamy naszą opinię o aplikacji mobilnej Noblebet po kilku dniach testowania. 

Funkcjonalność aplikacji Noblebet

Korzystając z aplikacji Noblebet, zauważyliśmy wiele błędów utrudniających obstawianie zakładów. Przede wszystkim aplikacja jest bardzo powolna i często się zacina. Wchodząc “w głąb” aplikacji, nie mamy jednoznacznej ścieżki powrotu do strony głównej, poza kliknięciem w logo bukmachera. Nie mamy również możliwości cofnięcia się do poprzednio odwiedzonego ekranu, zamiast tego za każdym razem musimy przenieść się na home. Aplikacja przez to staje się mało intuicyjna i trudna w obsłudze. W zakładce “Na żywo” ikona match trackera wskazuje, że jest on dostępny, jednak po otwarciu konkretnego spotkania okazuje się, że nie zawsze działa poprawnie. Na tę chwilę aplikacja mobilna Noblebet nie oferuje transmisji na żywo, ale wprowadzenie ikony TV sugeruje, że być może w niedługim czasie może się to zmienić. 

Noblebet mobile – opinie 

Noblebet jest nowym bukmacherem, a to, że szybko wypuścił swoją aplikację mobilną zasługuje na pochwałę. Jednak gracze wyrażają się o niej w dość negatywny sposób. Szczególnie widać to po publikowanych komentarzach w Apple Store. Gracze zarzucają mu problemy z logowaniem za pomocą kodu PIN, wolne działanie aplikacji, problemy z odnalezieniem podstawowych funkcji. Noblebet jednak na wszystkie komentarze odpowiada, podkreślając zarazem, że aplikacja wciąż jest udoskonalana, a bukmacher bierze pod uwagę wszystkie wypowiedzi graczy. 

Aplikacja mobilna Noblebet – podsumowanie 

Noblebet dopiero od niedawna prowadzi swoją działalność. Nic więc dziwnego, że spora część jego usług musi jeszcze zostać dopracowana. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji. Liczymy na to, że funkcjonalność aplikacji bukmacherskiej Noblebet ulegnie poprawie, a gracze z przyjemnością będą obstawiać przez nią zakłady bukmacherskie.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

28.04.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna – STS

Zainteresowanie graczy obstawianiem w formie mobilnej stale rośnie, dlatego coraz więcej zakładów bukmacherskich wychodzi na wprost oczekiwaniom użytkowników, tworząc aplikacje mobilne. Do tej grupy należy także STS, który umożliwia wygodny dostęp do typowania w dowolnym momencie. Aplikacja mobilna STS – recenzja.  Jak pobrać aplikację mobilną zakładów bukmacherskich STS? Aplikacja STS na system operacyjny Android O ile sama aplikacja jest łatwa […]

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna ETOTO. Czy spełnia oczekiwania graczy?

ETOTO to legalny polski bukmacher, który działa na polskim rynku już blisko dziesięć lat. Spółka początkowo oferowała obstawianie zakładów wyłącznie w punktach naziemnych. W 2015 roku przeniosła swoje usługi do internetu. Dwa lata później doszło do całkowitego odświeżenia marki i bukmacher ruszył z solidną kampanią marketingową, angażując w swoje szeregi ekspertów ze ścisłego topu polskiego dziennikarstwa sportowego. Chcąc aspirować do […]

14.07.2020

Autor posta

Admin

Superbet – aplikacja mobilna

Aplikacja bukmachera Superbet jest aplikacją mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, jakie oferuje bukmacher Superbet.  Superbet jest stosunkowo młodym bukmacherem na rynku polskim. Wniosek do Ministerstwa Finansów o przyznanie licencji na zakłady online w Polsce złożył pod koniec ubiegłego roku. Mimo krótkiej obecności w Polsce zdążył zdobyć swoją grupę klientów, którzy od […]