PZBuk aplikacja mobilna – jak obstawiać przez aplikację?

Sprawdziliśmy, jak działa aplikacja mobilna bukmachera PZBuk. Zakłady bukmacherskie PZBuk to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Przeczytaj, czy warto założyć konto w PZBuk i obstawiać w PZBuk mobile!

Aplikacja mobilna PZBuk – funkcje

Aplikacja PZBuk zawiera bogatą ofertę zakładów bukmachera. Gracz znajdzie w niej dokładnie te same zdarzenia co na stronie www. Aplikacja wyposażona jest we wszystkie potrzebne do obstawiania zakładów funkcje. Gracz może obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo, dokonywać szybkich wypłat, stawiać zakłady KARDIO (dostępne tylko na urządzeniach mobilnych), skorzystać z opcji cash-out. Aplikacja może również wysyłać powiadomienia typu push, jeśli użytkownik wyrazi na nie zgodę. Problemem, jaki zauważyliśmy, testując aplikację, jest brak jednoznacznego przejścia do głównego ekranu aplikacji. Szczególnie rzuca się to w oczy, chcąc wyjść z rozmowy z supportem i ponownie znaleźć się na home. 

Instalacja PZBuk mobile 

Często zdarza się tak, że bukmacherzy udostępniają swoje aplikacje klientom, którzy korzystają z telefonów mobilnych z systemem Android, a następnie później wypuszczają wersję na iOS. PZBuk przełamał tę niekorzystną praktykę i od razu przygotował aplikację na dwa wiodące systemy operacyjne, Aplikacja PZBuk jest więc dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Instalacja aplikacji nieco się różni w zależności od systemu operacyjnego naszego urządzenia mobilnego. 

Jak pobrać aplikację PZBuk na Android? 

 1. Otwórz ustawienia swojego telefonu.
 2. Znajdź opcję zabezpieczeń lub bezpieczeństwa.
 3. Zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł niż sklep Google Play.
 4. Przejdź na oficjalną stronę PZBuk (https://promocje.pzbuk.pl/aplikacja-mobilna/) i kliknij zielony przycisk “Pobierz aplikację na Androida”.
 5. Po zakończeniu pobierania kliknij w plik .APK, by rozpocząć proces instalacji.

PZBuk na iOS

Oficjalny sklep App Store w przeciwieństwie do Google Play zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich, dlatego aplikację PZBuk można pobrać bezpośrednio z App Store. Po otwarciu sklepu App Store należy wyszukać aplikację bukmachera, np. poprzez wpisanie “PZBuk” w polu “Szukaj”. Po wybraniu prawidłowej aplikacji, klikamy przycisk “Pobierz” i czekamy, aż proces instalacji się zakończy. 

Rejestracja konta w aplikacji PZBuk

Aby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji bukmacherskiej PZBuk, musisz być  zarejestrowanym użytkownikiem. Jeśli posiadasz konto bukmacherskie w serwisie PZBuk, wystarczy że się na nie zalogujesz, jeśli nie – poświęć kilka minut na rejestrację. Po otwarciu aplikacji rzuci Ci się w oczy zielony przycisk “Zarejestruj się”, kliknij w niego. 

Krok 1. 

Zostałeś przekierowany do formularza rejestracyjnego. W pierwszym etapie rejestracji należy podać swój login, e-mail, numer telefonu komórkowego i swoje hasło. Następnie należy zaznaczyć wymagane zgody. 

Krok 2. 

Następny i przedostatni zarazem krok rejestracji wymaga wprowadzenia bardziej szczegółowych informacji. Wymaga się od gracza podania jego imienia, nazwiska, serii i numeru dowodu lub paszportu, adresu zamieszkania, daty urodzenia, płci, numeru PESEL oraz kodu bonusowego. 

Krok 3.

Krok 3. w rejestracji jest to moment na ustawienie limitów na naszą grę. Możemy ustawić limit czasu gry, bądź obrotu. 

Rejestracja z kodem bonusowym – cashback 400 zł!

W trzecim kroku rejestracji bukmacher PZBuk przewidział pole na wpisanie kodu promocyjnego. Dedykowany kod promocyjny PZBuk odblokowuje lepszą ofertę bonusu powitalnego dla nowych graczy. Co to oznacza w praktyce? Każdy bukmacher, chcąc przyciągnąć uwagę klientów, organizuje jednorazową promocję powitalną, którą można odebrać tylko podczas rejestracji konta. Aby z niej skorzystać, należy podać w odpowiednim polu kod promocyjny PZBuk o treści “PREZENTPZB”. Warto zapamiętać kod promocyjny, ponieważ zwiększa on wartość oferowanego cashbacku z 200 do 400 zł

Jak obstawiać w PZBuk mobile?

Doświadczeni gracze z pewnością nie będą mieli problemu, aby zrozumieć, gdzie znajdą interesujące ich zdarzenie, by następnie postawić zakład. Dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, przygotowaliśmy krótką instrukcję krok po kroku, jak obstawiać zakłady w PZBuk mobile

 1. Otwórz aplikację mobilną PZBuk, 
 2. Zaloguj się na swoje konto gracza,
 3. Wyszukaj zdarzenie, które chcesz obstawić, korzystając z funkcji “Szukaj” lub ręcznie,
 4. Obstaw zdarzenie, 
 5. Kliknij “Kupon”, 
 6. Określ stawkę.
 7. Kliknij “Postaw Zakład”.
obstawianie kuponu w PZBuk

Po obstawieniu zakładu gracze zauważą nieoczywiste rozwiązania aplikacji, które mogą wprowadzać użytkowników w błąd. Przykładem tego jest określanie stawki zakładu poprzez klikanie minusa lub plusa, będąc w “kuponie”. PZBuk umożliwia wpisanie ręcznie stawki, klikając w pole między minusem a plusem.

W aplikacji mobilnej znajdziesz wszystkie zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz sportów wirtualnych. Za pośrednictwem aplikacji możesz także złożyć depozyt, czy wypłacić pieniądze. 

Aplikacja mobilna PZBuk – podsumowanie

Key visual marki i dopracowany wygląd aplikacji to na pewno rzeczy, za które należy docenić PZBuka. Niestety na tym pochwały się kończą. Aplikacja co prawda dostarcza klientom bukmachera wszystkich podstawowych funkcji i jest w niej dostępna pełna oferta zakładów, ale im dłużej korzystamy z aplikacji, tym więcej błędów rzuca nam się w oczy. Aplikacja mobilna PZBuk często się zawiesza, przez co jej użytkownik nie może swobodnie poruszać się między ekranami. Na pierwszy taki przypadek natrafiliśmy już podczas rejestracji konta, dokładnie między pierwszym a drugim etapem rejestracji, kiedy to nie mogliśmy wypełnić wszystkich wymaganych pól z danymi. Ten incydent zignorowaliśmy i korzystaliśmy z aplikacji dalej, aby na koniec dnia wydać o niej obiektywną opinię. Naszym zdaniem bukmacher PZBuk ma sporo rzeczy do poprawy.

Site Footer