PZBuk aplikacja mobilna – jak obstawiać przez aplikację?

18.08.2020

Autor posta

Admin

PZBuk aplikacja mobilna – jak obstawiać przez aplikację?

Sprawdziliśmy, jak działa aplikacja mobilna bukmachera PZBuk. Zakłady bukmacherskie PZBuk to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Przeczytaj, czy warto założyć konto w PZBuk i obstawiać w PZBuk mobile!

Aplikacja mobilna PZBuk – funkcje

Aplikacja PZBuk zawiera bogatą ofertę zakładów bukmachera. Gracz znajdzie w niej dokładnie te same zdarzenia co na stronie www. Aplikacja wyposażona jest we wszystkie potrzebne do obstawiania zakładów funkcje. Gracz może obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo, dokonywać szybkich wypłat, stawiać zakłady KARDIO (dostępne tylko na urządzeniach mobilnych), skorzystać z opcji cash-out. Aplikacja może również wysyłać powiadomienia typu push, jeśli użytkownik wyrazi na nie zgodę. Problemem, jaki zauważyliśmy, testując aplikację, jest brak jednoznacznego przejścia do głównego ekranu aplikacji. Szczególnie rzuca się to w oczy, chcąc wyjść z rozmowy z supportem i ponownie znaleźć się na home. 

Instalacja PZBuk mobile 

Często zdarza się tak, że bukmacherzy udostępniają swoje aplikacje klientom, którzy korzystają z telefonów mobilnych z systemem Android, a następnie później wypuszczają wersję na iOS. PZBuk przełamał tę niekorzystną praktykę i od razu przygotował aplikację na dwa wiodące systemy operacyjne, Aplikacja PZBuk jest więc dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Instalacja aplikacji nieco się różni w zależności od systemu operacyjnego naszego urządzenia mobilnego. 

Jak pobrać aplikację PZBuk na Android? 

 1. Otwórz ustawienia swojego telefonu.
 2. Znajdź opcję zabezpieczeń lub bezpieczeństwa.
 3. Zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł niż sklep Google Play.
 4. Przejdź na oficjalną stronę PZBuk (https://promocje.pzbuk.pl/aplikacja-mobilna/) i kliknij zielony przycisk “Pobierz aplikację na Androida”.
 5. Po zakończeniu pobierania kliknij w plik .APK, by rozpocząć proces instalacji.

PZBuk na iOS

Oficjalny sklep App Store w przeciwieństwie do Google Play zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich, dlatego aplikację PZBuk można pobrać bezpośrednio z App Store. Po otwarciu sklepu App Store należy wyszukać aplikację bukmachera, np. poprzez wpisanie „PZBuk” w polu “Szukaj”. Po wybraniu prawidłowej aplikacji, klikamy przycisk “Pobierz” i czekamy, aż proces instalacji się zakończy. 

Rejestracja konta w aplikacji PZBuk

Aby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji bukmacherskiej PZBuk, musisz być  zarejestrowanym użytkownikiem. Jeśli posiadasz konto bukmacherskie w serwisie PZBuk, wystarczy że się na nie zalogujesz, jeśli nie – poświęć kilka minut na rejestrację. Po otwarciu aplikacji rzuci Ci się w oczy zielony przycisk “Zarejestruj się”, kliknij w niego. 

Krok 1. 

Zostałeś przekierowany do formularza rejestracyjnego. W pierwszym etapie rejestracji należy podać swój login, e-mail, numer telefonu komórkowego i swoje hasło. Następnie należy zaznaczyć wymagane zgody. 

Krok 2. 

Następny i przedostatni zarazem krok rejestracji wymaga wprowadzenia bardziej szczegółowych informacji. Wymaga się od gracza podania jego imienia, nazwiska, serii i numeru dowodu lub paszportu, adresu zamieszkania, daty urodzenia, płci, numeru PESEL oraz kodu bonusowego. 

Krok 3.

Krok 3. w rejestracji jest to moment na ustawienie limitów na naszą grę. Możemy ustawić limit czasu gry, bądź obrotu. 

Rejestracja z kodem bonusowym – cashback 400 zł!

W trzecim kroku rejestracji bukmacher PZBuk przewidział pole na wpisanie kodu promocyjnego. Dedykowany kod promocyjny PZBuk odblokowuje lepszą ofertę bonusu powitalnego dla nowych graczy. Co to oznacza w praktyce? Każdy bukmacher, chcąc przyciągnąć uwagę klientów, organizuje jednorazową promocję powitalną, którą można odebrać tylko podczas rejestracji konta. Aby z niej skorzystać, należy podać w odpowiednim polu kod promocyjny PZBuk o treści “PREZENTPZB”. Warto zapamiętać kod promocyjny, ponieważ zwiększa on wartość oferowanego cashbacku z 200 do 400 zł

Jak obstawiać w PZBuk mobile?

Doświadczeni gracze z pewnością nie będą mieli problemu, aby zrozumieć, gdzie znajdą interesujące ich zdarzenie, by następnie postawić zakład. Dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, przygotowaliśmy krótką instrukcję krok po kroku, jak obstawiać zakłady w PZBuk mobile

 1. Otwórz aplikację mobilną PZBuk, 
 2. Zaloguj się na swoje konto gracza,
 3. Wyszukaj zdarzenie, które chcesz obstawić, korzystając z funkcji „Szukaj” lub ręcznie,
 4. Obstaw zdarzenie, 
 5. Kliknij “Kupon”, 
 6. Określ stawkę.
 7. Kliknij “Postaw Zakład”.
obstawianie kuponu w PZBuk

Po obstawieniu zakładu gracze zauważą nieoczywiste rozwiązania aplikacji, które mogą wprowadzać użytkowników w błąd. Przykładem tego jest określanie stawki zakładu poprzez klikanie minusa lub plusa, będąc w “kuponie”. PZBuk umożliwia wpisanie ręcznie stawki, klikając w pole między minusem a plusem.

W aplikacji mobilnej znajdziesz wszystkie zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz sportów wirtualnych. Za pośrednictwem aplikacji możesz także złożyć depozyt, czy wypłacić pieniądze. 

Aplikacja mobilna PZBuk – podsumowanie

Key visual marki i dopracowany wygląd aplikacji to na pewno rzeczy, za które należy docenić PZBuka. Niestety na tym pochwały się kończą. Aplikacja co prawda dostarcza klientom bukmachera wszystkich podstawowych funkcji i jest w niej dostępna pełna oferta zakładów, ale im dłużej korzystamy z aplikacji, tym więcej błędów rzuca nam się w oczy. Aplikacja mobilna PZBuk często się zawiesza, przez co jej użytkownik nie może swobodnie poruszać się między ekranami. Na pierwszy taki przypadek natrafiliśmy już podczas rejestracji konta, dokładnie między pierwszym a drugim etapem rejestracji, kiedy to nie mogliśmy wypełnić wszystkich wymaganych pól z danymi. Ten incydent zignorowaliśmy i korzystaliśmy z aplikacji dalej, aby na koniec dnia wydać o niej obiektywną opinię. Naszym zdaniem bukmacher PZBuk ma sporo rzeczy do poprawy.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.01.2021

Autor posta

Admin

Fuksiarz bonus powitalny. Nowy legalny bukmacher wchodzi do gry!

Nowy Rok przynosi wiele niespodzianek. Do grona legalnych bukmacherów dołączył Fuksiarz. Internet obiegły informację, że już w grudniu 2020 r. otrzymał licencję na organizację zakładów wzajemnych online od Ministra Finansów. Cieszmy się, że możemy oficjalnie to potwierdzić. Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się bukmacher Fuksiarz, którego ofertę znajdziemy na stronie Fuksiarz.pl. Jak wygląda proponowany przez Fuksiarz bonus powitalny? Jakie promocje […]

04.09.2020

Autor posta

Admin

Betclic Bonus Powitalny. 550 PLN Cashback Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Betclic wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Betclic zaoferował najwyższy cashback spośród swojej konkurencji. Nowi gracze mogą spodziewać się atrakcyjnego bonusu na start z dedykowanym kodem promocyjnym o treści „PREZENTPL”. Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN Cashback o wartości do 550 PLN jest do odbioru podczas rejestracji konta gracza. Taki rodzaj promocji nazywamy […]

05.10.2020

Autor posta

Admin

Recenzja aplikacji FlashScore. Sprawdzaj wyniki na żywo gdziekolwiek jesteś

Aplikacja FlashScore bardzo szybko zdobyła dużą popularność. Oferuje dostęp do dokładnych wyników na żywo oraz statystyk meczowych z 34 dyscyplin sportowych. Jeżeli chcesz na bieżąco kontrolować wyniki meczów niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – pobierz aplikację FlashScore. FlashScore – co to jest?  FlashScore to oprogramowanie dla wszystkich fanów sportu, którzy niezależnie od sytuacji chcą być na bieżąco z […]