PZBuk aplikacja mobilna – jak obstawiać przez aplikację?

18.08.2020

Autor posta

Admin

PZBuk aplikacja mobilna – jak obstawiać przez aplikację?

Sprawdziliśmy, jak działa aplikacja mobilna bukmachera PZBuk. Zakłady bukmacherskie PZBuk to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Przeczytaj, czy warto założyć konto w PZBuk i obstawiać w PZBuk mobile!

Aplikacja mobilna PZBuk – funkcje

Aplikacja PZBuk zawiera bogatą ofertę zakładów bukmachera. Gracz znajdzie w niej dokładnie te same zdarzenia co na stronie www. Aplikacja wyposażona jest we wszystkie potrzebne do obstawiania zakładów funkcje. Gracz może obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo, dokonywać szybkich wypłat, stawiać zakłady KARDIO (dostępne tylko na urządzeniach mobilnych), skorzystać z opcji cash-out. Aplikacja może również wysyłać powiadomienia typu push, jeśli użytkownik wyrazi na nie zgodę. Problemem, jaki zauważyliśmy, testując aplikację, jest brak jednoznacznego przejścia do głównego ekranu aplikacji. Szczególnie rzuca się to w oczy, chcąc wyjść z rozmowy z supportem i ponownie znaleźć się na home. 

Instalacja PZBuk mobile 

Często zdarza się tak, że bukmacherzy udostępniają swoje aplikacje klientom, którzy korzystają z telefonów mobilnych z systemem Android, a następnie później wypuszczają wersję na iOS. PZBuk przełamał tę niekorzystną praktykę i od razu przygotował aplikację na dwa wiodące systemy operacyjne, Aplikacja PZBuk jest więc dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Instalacja aplikacji nieco się różni w zależności od systemu operacyjnego naszego urządzenia mobilnego. 

Jak pobrać aplikację PZBuk na Android? 

 1. Otwórz ustawienia swojego telefonu.
 2. Znajdź opcję zabezpieczeń lub bezpieczeństwa.
 3. Zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł niż sklep Google Play.
 4. Przejdź na oficjalną stronę PZBuk (https://promocje.pzbuk.pl/aplikacja-mobilna/) i kliknij zielony przycisk “Pobierz aplikację na Androida”.
 5. Po zakończeniu pobierania kliknij w plik .APK, by rozpocząć proces instalacji.

PZBuk na iOS

Oficjalny sklep App Store w przeciwieństwie do Google Play zezwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich, dlatego aplikację PZBuk można pobrać bezpośrednio z App Store. Po otwarciu sklepu App Store należy wyszukać aplikację bukmachera, np. poprzez wpisanie „PZBuk” w polu “Szukaj”. Po wybraniu prawidłowej aplikacji, klikamy przycisk “Pobierz” i czekamy, aż proces instalacji się zakończy. 

Rejestracja konta w aplikacji PZBuk

Aby rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich w aplikacji bukmacherskiej PZBuk, musisz być  zarejestrowanym użytkownikiem. Jeśli posiadasz konto bukmacherskie w serwisie PZBuk, wystarczy że się na nie zalogujesz, jeśli nie – poświęć kilka minut na rejestrację. Po otwarciu aplikacji rzuci Ci się w oczy zielony przycisk “Zarejestruj się”, kliknij w niego. 

Krok 1. 

Zostałeś przekierowany do formularza rejestracyjnego. W pierwszym etapie rejestracji należy podać swój login, e-mail, numer telefonu komórkowego i swoje hasło. Następnie należy zaznaczyć wymagane zgody. 

Krok 2. 

Następny i przedostatni zarazem krok rejestracji wymaga wprowadzenia bardziej szczegółowych informacji. Wymaga się od gracza podania jego imienia, nazwiska, serii i numeru dowodu lub paszportu, adresu zamieszkania, daty urodzenia, płci, numeru PESEL oraz kodu bonusowego. 

Krok 3.

Krok 3. w rejestracji jest to moment na ustawienie limitów na naszą grę. Możemy ustawić limit czasu gry, bądź obrotu. 

Rejestracja z kodem bonusowym – cashback 400 zł!

W trzecim kroku rejestracji bukmacher PZBuk przewidział pole na wpisanie kodu promocyjnego. Dedykowany kod promocyjny PZBuk odblokowuje lepszą ofertę bonusu powitalnego dla nowych graczy. Co to oznacza w praktyce? Każdy bukmacher, chcąc przyciągnąć uwagę klientów, organizuje jednorazową promocję powitalną, którą można odebrać tylko podczas rejestracji konta. Aby z niej skorzystać, należy podać w odpowiednim polu kod promocyjny PZBuk o treści “PREZENTPZB”. Warto zapamiętać kod promocyjny, ponieważ zwiększa on wartość oferowanego cashbacku z 200 do 400 zł

Jak obstawiać w PZBuk mobile?

Doświadczeni gracze z pewnością nie będą mieli problemu, aby zrozumieć, gdzie znajdą interesujące ich zdarzenie, by następnie postawić zakład. Dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, przygotowaliśmy krótką instrukcję krok po kroku, jak obstawiać zakłady w PZBuk mobile

 1. Otwórz aplikację mobilną PZBuk, 
 2. Zaloguj się na swoje konto gracza,
 3. Wyszukaj zdarzenie, które chcesz obstawić, korzystając z funkcji „Szukaj” lub ręcznie,
 4. Obstaw zdarzenie, 
 5. Kliknij “Kupon”, 
 6. Określ stawkę.
 7. Kliknij “Postaw Zakład”.
obstawianie kuponu w PZBuk

Po obstawieniu zakładu gracze zauważą nieoczywiste rozwiązania aplikacji, które mogą wprowadzać użytkowników w błąd. Przykładem tego jest określanie stawki zakładu poprzez klikanie minusa lub plusa, będąc w “kuponie”. PZBuk umożliwia wpisanie ręcznie stawki, klikając w pole między minusem a plusem.

W aplikacji mobilnej znajdziesz wszystkie zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz sportów wirtualnych. Za pośrednictwem aplikacji możesz także złożyć depozyt, czy wypłacić pieniądze. 

Aplikacja mobilna PZBuk – podsumowanie

Key visual marki i dopracowany wygląd aplikacji to na pewno rzeczy, za które należy docenić PZBuka. Niestety na tym pochwały się kończą. Aplikacja co prawda dostarcza klientom bukmachera wszystkich podstawowych funkcji i jest w niej dostępna pełna oferta zakładów, ale im dłużej korzystamy z aplikacji, tym więcej błędów rzuca nam się w oczy. Aplikacja mobilna PZBuk często się zawiesza, przez co jej użytkownik nie może swobodnie poruszać się między ekranami. Na pierwszy taki przypadek natrafiliśmy już podczas rejestracji konta, dokładnie między pierwszym a drugim etapem rejestracji, kiedy to nie mogliśmy wypełnić wszystkich wymaganych pól z danymi. Ten incydent zignorowaliśmy i korzystaliśmy z aplikacji dalej, aby na koniec dnia wydać o niej obiektywną opinię. Naszym zdaniem bukmacher PZBuk ma sporo rzeczy do poprawy.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.08.2020

Autor posta

Admin

BETFAN aplikacja mobilna. Czy jest dostępna na urządzenia iOS?

Betfan aplikacja mobilna od niedawna dostępna jest również na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Postanowiliśmy sprawdzić, co bukmacher BETFAN ma do zaoferowania swoim klientom poza zabawnym stylem komunikacji i kreatywnymi pomysłami na zakłady specjalne. Zakłady bukmacherskie BETFAN nie śpieszyły się z wprowadzeniem swojej aplikacji. Musiało minąć troszkę czasu zanim jego gracze mogli pobierać aplikację BETFAN na swoje urządzenia mobilne. Z […]

23.04.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna – eWinner

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich eWinner to świeża sprawa – pojawiła się na rynku w lutym 2020 roku. Nie od dziś wiadomo, że dostęp do aplikacji mobilnej daje nieograniczone możliwości, wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych kryteriów. Jak wypada aplikacja mobilna eWinner?  Jak pobrać aplikację mobilną eWinner? Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń obsługiwanych przez system iOS i Android. Proces instalacji jest […]

28.04.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna – STS

Zainteresowanie graczy obstawianiem w formie mobilnej stale rośnie, dlatego coraz więcej zakładów bukmacherskich wychodzi na wprost oczekiwaniom użytkowników, tworząc aplikacje mobilne. Do tej grupy należy także STS, który umożliwia wygodny dostęp do typowania w dowolnym momencie. Aplikacja mobilna STS – recenzja.  Jak pobrać aplikację mobilną zakładów bukmacherskich STS? Aplikacja STS na system operacyjny Android O ile sama aplikacja jest łatwa […]