Superbet – aplikacja mobilna

14.07.2020

Autor posta

Admin

Superbet – aplikacja mobilna

Aplikacja bukmachera Superbet jest aplikacją mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, jakie oferuje bukmacher Superbet. 

Superbet jest stosunkowo młodym bukmacherem na rynku polskim. Wniosek do Ministerstwa Finansów o przyznanie licencji na zakłady online w Polsce złożył pod koniec ubiegłego roku. Mimo krótkiej obecności w Polsce zdążył zdobyć swoją grupę klientów, którzy od niedawna mogą korzystać z jego usług za pomocą aplikacji mobilnej.

ekran główny aplikacji Superbet

Jak zainstalować aplikację mobilną Superbet? 

Z początku aplikacja była dostępna tylko dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Od jakiegoś czasu mogą ją pobierać osoby korzystające również z iPhone`ów. Klienci mający system operacyjny iOS nie powinni mieć problemu z zainstalowaniem aplikacji na swoich urządzeniach. W przypadku Androida sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Ze względu na politykę Google w jego oficjalnym Sklepie, skąd pobiera się aplikacje, nie znajdziemy apki Superbet. Google nie zezwala na dodawanie do sklepu Google Play aplikacji bukmacherskich. Gracze korzystający z systemu Andoid muszą więc ją pobrać z oficjalnej strony internetowej bukmachera. Postępując zgodnie z instrukcją, jesteśmy jednak w stanie zainstalować soft w kilka minut. 

Jak zarejestrować się w aplikacji Superbet? 

Rejestracja w aplikacji mobilnej Superbet nie odbiega znacznie od procesu rejestracji na jego stronie internetowej. Po uruchomieniu aplikacji na telefonie należy: 

 • Kliknąć przycisk “Rejestracja”
 • Wpisać nazwę użytkownika
 • Podać prawidłowy adres e-mail, potrzebny do tego, by w kolejnych krokach zweryfikować konto
 • Wpisać hasło 
 • Wypełnić dane w dalszej części formularza
 • Zaznaczyć informację, że ma się ukończone 18 lat 
 • Sprawdzić swoją skrzynkę e-mail oraz aktywować konto gracza, klikając w przesłany link aktywacyjny. 

Przechodzac przez ten link otrzymasz wyższy bonus na start w Superbet.

Jak postawić swój pierwszy kupon w aplikacji mobilnej Superbet?

Zawieranie zakładów na aplikacji nie różni się zbytnio od obstawiania przez stronę internetową w wersji desktopowej. Nowi gracze mogą jednak mieć co do tego pewne wątpliwości, dlatego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy obstawiania poprzez aplikację mobilną Superbet. 

Jak postawić swój pierwszy kupon w aplikacji mobilnej Superbet?

 • Dodaj wybrane zakłady do kuponu
 • Wybierz stawkę, za jaką chcesz obstawić zdarzenie 
 • Naciśnij czerwony przycisk na dole ekranu “Obstaw online”
 • Jeśli kupon będzie obstawiony poprawnie, dostaniesz komunikat potwierdzający zawarcie zakładu. 

Aplikacja mobilna Superbet – dodatkowe funkcje

W zdecydowanej większości bukmacherzy dbają o tzw. “user experience” i starają się, by wypuszczane przez nich produkty, takie jak strona internetowa czy aplikacja mobilna, były solidnie przemyślane i wykonane. Gracze z założenia mają mieć przyjemność z obstawiania zakładów. Skutecznie może to uniemożliwić zacinająca się aplikacja lub nieintuicyjny układ menu. Bukmacherzy oferują również dodatkowe udogodnienia dla swoich typerów. Zakład bukmacherski Superbet rozszerzył aplikację o dodatkowe opcje. Poniżej przedstawiamy kilka z nich. 

Sprawdź kupon 

Nie wszystkie aplikacje bukmacherskie dają możliwość sprawdzenia swojego kuponu  za pomocą kodu kreskowego. W aplikacji mobilnej Superbet jest to możliwe. Po otwarciu aplikacji z prawej strony widzimy znaczek kodu kreskowego, po kliknięciu w niego otworzy się nam aparat. Aby sprawdzić swój kupon, wystarczy już tylko odpowiednio nakierować aparat na kod kreskowy kuponu i odczekać kilka sekund. Na aplikacji wyświetlą się Twoje zdarzenia, które następnie będziesz mógł udostępnić swoim znajomym. 

Jeśli nie chcesz skanować kodu kreskowego, możesz wprowadzić numer kuponu ręcznie. Wydaje nam się jednak, że pierwsza możliwość jest dużo bardziej wygodna. 

Powiadomienia o zdarzeniach

Aplikacja Superbet może wysyłać użytkownikowi powiadomienia na temat ważnych wydarzeń meczów na żywo. Dzięki temu możesz dostawać pushe o kartkach, rzutach karnych czy golach. 

Live streaming 

Dzięki opcji live streaming masz możliwość oglądania meczów na żywo za pomocą aplikacji. A zatem możesz kibicować ulubionym drużynom niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Oglądany mecz możesz również przesunąć w dolny róg ekranu tak, aby nie przeszkadzał Ci podczas przeglądania oferty bukmachera Superbet. To naprawdę duże udogodnienie dla gracza. 

Match tracker

Match tracker to funkcja umożliwiająca śledzenie rozgrywających się meczów na żywo. Na ekranie wyświetlane są bieżące informacje na temat rozgrywek, dzięki czemu możesz szybciej podejmować decyzje podczas obstawiania spotkań live. 

Aplikacja mobilna Superbet – podsumowanie

Podczas testowania aplikacji mobilnej Superbet odnieśliśmy pozytywne wrażenie. Aplikacja jest lekka, nie obciąża urządzenia, na którym ją zainstalowaliśmy, nie zacina się. Wszystkie opcje działają poprawnie, a samo przełączanie się między ekranami jest bezproblemowe. Układ aplikacji jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni typerzy dadzą sobie z nim radę. Jedyne, czego zabrakło to dodatkowe bonusy Superbet do wykorzystania tylko w aplikacji mobilnej. Na ten moment niestety bukmacher nie przewidział dodatkowych bonusów i promocji dla użytkowników aplikacji. Liczymy, że w przyszłości pojawią się akcje tego typu.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

22.09.2020

Autor posta

Admin

Funkcje w aplikacjach bukmacherskich

Bukmacherzy dostosowali się do obecnych trendów technologicznych i dziś czymś zupełnie normalnym jest posiadanie w swojej ofercie aplikacji mobilnej. Dzięki nim mogą lepiej dostosować swój produkt do smartfonów, z którymi w obecnych czasach się nie rozstajemy. Ważne, aby aplikacje oferowały coś więcej niż standardowe strony, bo w przeciwnym razie nie byłyby potrzebne. Aplikacja bukmacherska, czyli wygoda Aplikacje bukmacherów mają służyć […]

15.07.2020

Autor posta

Admin

Totolotek – aplikacja mobilna

Znany bukmacher Totolotek wypuścił swoją aplikację bukmacherską już jakiś czas temu. Czy użytkownicy chętnie z niej korzystają? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jakie funkcjonalności zawiera aplikacja i czy spełniają one potrzeby typerów.  Jak pobrać aplikację na telefon?  Pobranie aplikacji mobilnej Totolotek na telefon można uczynić na dwa sposoby. W zależności od tego, czy jesteś posiadaczem telefonu z systemem iOS […]

21.09.2020

Autor posta

Admin

eWinner – Kod Promocyjny 2020

Rejestrując się u bukmachera eWinner z kodem promocyjnym o treści „PREZENT”, otrzymasz dostęp do wyjątkowej oferty bonusowej. Jaką promocję odbierzesz wraz z kodem promocyjnym? Jak odebrać bonus powitalny? Na wszystkie wątpliwości odpowiadamy w poniższym wpisie.  Bonus powitalny od eWinner Branża bukmacherska jest bardzo konkurencyjna. Poszczególni bukmacherzy walczą ze sobą o każdego klienta. Wykorzystują do tego szeroką ofertę zakładów, nowinki technologiczne, […]