Superbet – aplikacja mobilna

14.07.2020

Autor posta

Admin

Superbet – aplikacja mobilna

Aplikacja bukmachera Superbet jest aplikacją mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, jakie oferuje bukmacher Superbet. 

Superbet jest stosunkowo młodym bukmacherem na rynku polskim. Wniosek do Ministerstwa Finansów o przyznanie licencji na zakłady online w Polsce złożył pod koniec ubiegłego roku. Mimo krótkiej obecności w Polsce zdążył zdobyć swoją grupę klientów, którzy od niedawna mogą korzystać z jego usług za pomocą aplikacji mobilnej.

ekran główny aplikacji Superbet

Jak zainstalować aplikację mobilną Superbet? 

Z początku aplikacja była dostępna tylko dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Od jakiegoś czasu mogą ją pobierać osoby korzystające również z iPhone`ów. Klienci mający system operacyjny iOS nie powinni mieć problemu z zainstalowaniem aplikacji na swoich urządzeniach. W przypadku Androida sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Ze względu na politykę Google w jego oficjalnym Sklepie, skąd pobiera się aplikacje, nie znajdziemy apki Superbet. Google nie zezwala na dodawanie do sklepu Google Play aplikacji bukmacherskich. Gracze korzystający z systemu Andoid muszą więc ją pobrać z oficjalnej strony internetowej bukmachera. Postępując zgodnie z instrukcją, jesteśmy jednak w stanie zainstalować soft w kilka minut. 

Jak zarejestrować się w aplikacji Superbet? 

Rejestracja w aplikacji mobilnej Superbet nie odbiega znacznie od procesu rejestracji na jego stronie internetowej. Po uruchomieniu aplikacji na telefonie należy: 

 • Kliknąć przycisk “Rejestracja”
 • Wpisać nazwę użytkownika
 • Podać prawidłowy adres e-mail, potrzebny do tego, by w kolejnych krokach zweryfikować konto
 • Wpisać hasło 
 • Wypełnić dane w dalszej części formularza
 • Zaznaczyć informację, że ma się ukończone 18 lat 
 • Sprawdzić swoją skrzynkę e-mail oraz aktywować konto gracza, klikając w przesłany link aktywacyjny. 

Przechodzac przez ten link otrzymasz wyższy bonus na start w Superbet.

Jak postawić swój pierwszy kupon w aplikacji mobilnej Superbet?

Zawieranie zakładów na aplikacji nie różni się zbytnio od obstawiania przez stronę internetową w wersji desktopowej. Nowi gracze mogą jednak mieć co do tego pewne wątpliwości, dlatego krok po kroku przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy obstawiania poprzez aplikację mobilną Superbet. 

Jak postawić swój pierwszy kupon w aplikacji mobilnej Superbet?

 • Dodaj wybrane zakłady do kuponu
 • Wybierz stawkę, za jaką chcesz obstawić zdarzenie 
 • Naciśnij czerwony przycisk na dole ekranu “Obstaw online”
 • Jeśli kupon będzie obstawiony poprawnie, dostaniesz komunikat potwierdzający zawarcie zakładu. 

Aplikacja mobilna Superbet – dodatkowe funkcje

W zdecydowanej większości bukmacherzy dbają o tzw. “user experience” i starają się, by wypuszczane przez nich produkty, takie jak strona internetowa czy aplikacja mobilna, były solidnie przemyślane i wykonane. Gracze z założenia mają mieć przyjemność z obstawiania zakładów. Skutecznie może to uniemożliwić zacinająca się aplikacja lub nieintuicyjny układ menu. Bukmacherzy oferują również dodatkowe udogodnienia dla swoich typerów. Zakład bukmacherski Superbet rozszerzył aplikację o dodatkowe opcje. Poniżej przedstawiamy kilka z nich. 

Sprawdź kupon 

Nie wszystkie aplikacje bukmacherskie dają możliwość sprawdzenia swojego kuponu  za pomocą kodu kreskowego. W aplikacji mobilnej Superbet jest to możliwe. Po otwarciu aplikacji z prawej strony widzimy znaczek kodu kreskowego, po kliknięciu w niego otworzy się nam aparat. Aby sprawdzić swój kupon, wystarczy już tylko odpowiednio nakierować aparat na kod kreskowy kuponu i odczekać kilka sekund. Na aplikacji wyświetlą się Twoje zdarzenia, które następnie będziesz mógł udostępnić swoim znajomym. 

Jeśli nie chcesz skanować kodu kreskowego, możesz wprowadzić numer kuponu ręcznie. Wydaje nam się jednak, że pierwsza możliwość jest dużo bardziej wygodna. 

Powiadomienia o zdarzeniach

Aplikacja Superbet może wysyłać użytkownikowi powiadomienia na temat ważnych wydarzeń meczów na żywo. Dzięki temu możesz dostawać pushe o kartkach, rzutach karnych czy golach. 

Live streaming 

Dzięki opcji live streaming masz możliwość oglądania meczów na żywo za pomocą aplikacji. A zatem możesz kibicować ulubionym drużynom niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Oglądany mecz możesz również przesunąć w dolny róg ekranu tak, aby nie przeszkadzał Ci podczas przeglądania oferty bukmachera Superbet. To naprawdę duże udogodnienie dla gracza. 

Match tracker

Match tracker to funkcja umożliwiająca śledzenie rozgrywających się meczów na żywo. Na ekranie wyświetlane są bieżące informacje na temat rozgrywek, dzięki czemu możesz szybciej podejmować decyzje podczas obstawiania spotkań live. 

Aplikacja mobilna Superbet – podsumowanie

Podczas testowania aplikacji mobilnej Superbet odnieśliśmy pozytywne wrażenie. Aplikacja jest lekka, nie obciąża urządzenia, na którym ją zainstalowaliśmy, nie zacina się. Wszystkie opcje działają poprawnie, a samo przełączanie się między ekranami jest bezproblemowe. Układ aplikacji jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni typerzy dadzą sobie z nim radę. Jedyne, czego zabrakło to dodatkowe bonusy Superbet do wykorzystania tylko w aplikacji mobilnej. Na ten moment niestety bukmacher nie przewidział dodatkowych bonusów i promocji dla użytkowników aplikacji. Liczymy, że w przyszłości pojawią się akcje tego typu.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

07.08.2020

Autor posta

Admin

BETFAN aplikacja mobilna. Czy jest dostępna na urządzenia iOS?

Betfan aplikacja mobilna od niedawna dostępna jest również na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Postanowiliśmy sprawdzić, co bukmacher BETFAN ma do zaoferowania swoim klientom poza zabawnym stylem komunikacji i kreatywnymi pomysłami na zakłady specjalne. Zakłady bukmacherskie BETFAN nie śpieszyły się z wprowadzeniem swojej aplikacji. Musiało minąć troszkę czasu zanim jego gracze mogli pobierać aplikację BETFAN na swoje urządzenia mobilne. Z […]

22.09.2021

Autor posta

Admin

Canal Plus Online – aplikacja kompletna do oglądania meczów

Aplikacje bukmacherskie to jedno, ale aplikacja do oglądania meczów piłkarskich jest z nimi ściśle powiązana. Canal Plus Online to aplikacja kompletna, w której nie będzie trzeba zastanawiać się, na której stacji obejrzymy interesujące nas spotkania. Poza europejskimi pucharami możemy liczyć na wszystkie najlepsze ligi w jednym miejscu. Na takie rozwiązanie czekali wszyscy kibice futbolu. Telewizja przez internet Telewizja przez Internet […]

01.09.2020

Autor posta

Admin

Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

Bukmacher Fuksiarz wchodzi do gry z przytupem, oferując dobrze zaprojektowaną przez siebie aplikacją mobilną. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Jako pierwsi mamy możliwość zrecenzowania jego nowego produktu, jakim jest aplikacja bukmacherska. Co prawda aplikacja jeszcze nie jest dostępna, ale mamy już oficjalną zapowiedź bukmachera, że pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Cieszymy się, że […]