Aplikacja Totalbet. Czy warto z niej korzystać?

26.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja Totalbet. Czy warto z niej korzystać?

Prawie 2/3 Polaków posiada smartfony. Małe i poręczne urządzenia zapewniają komfort i pozwalają na korzystanie z internetu niemal w każdym miejscu na ziemi. Użytkowanie urządzeń mobilnych stale rośnie, a tendencja ta sprzyja powstawaniu coraz bardziej zaawansowanych aplikacji mobilnych. Branża bukmacherska również nie pozostaje w tej kwestii w tyle. Aktualnie każdy bukmacher, chcący liczyć się na rynku musi posiadać swoją aplikację mobilną. Soft oferowany przez bukmachera zapewnia wszelkie udogodnienia, znajdujące się w wersji desktopowej, a ponadto jego użytkowanie jest często wygodniejsze i bardziej intuicyjne.

Jak ściągnąć aplikację mobilną TOTALbet?

iOS

Tutaj niestety należy zacząć od złej wiadomości dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS. Aktualnie TOTALbet nie posiada dedykowanej aplikacji dla tego typu sprzętu. Sytuacja ma ulec zmianie, ciężko jednak określić, kiedy deklaracje bukmachera zostaną zrealizowane.

Android

Bez najmniejszych problemów aplikację mobilną TOTALbet mogą ściągnąć osoby posiadające system Android, czyli najpopularniejszy system operacyjny na świecie.

  1. Wejdź na stronę bukmachera TOTALbet.
  2. Klikając ikonę menu (trzy poziome, równolegle ułożone kreski) w prawym górnym rogu, rozwijają nam się opcje, pośród których widnieje pasek z aplikacją mobilną.
  3. Klikamy „POBIERZ APLIKACJĘ NA Android”.
  4. Po wykonaniu poprzedniej czynności otwiera się nam okno, umożliwiające pobranie aplikacji. Dodatkowo kolejne kroki są dokładnie opisane przez bukmachera, co zdecydowanie wpływa na komfort pobierania oferowanego przez TOTALbet softu.

Jak mogę obstawić swój pierwszy zakład?

Po ściągnięciu aplikacji mobilnej i jej otwarciu, do zawarcia pierwszego zakładu niezbędna będzie rejestracja. W szybki i niewymagający dużego nakładu sił sposób możemy utworzyć konto tymczasowe, które uprawnia nas do dokonywania wpłat, zawierania zakładów i skorzystania z BONUSU. Po zakończeniu tego etapu mamy 90 dni na przekształcenie konta tymczasowego w konto stałe. Po tym zabiegu pojawi się możliwość zlecania wypłat. W razie jakichkolwiek trudności od godziny 9 do 23 możemy skorzystać z „Centrum Pomocy”, gdzie będziemy mogli poprosić o pomoc w rozwiązaniu naszego problemu.

Powiększ swój bonus! Użyj kodu promocyjnego od Bukmacher-Legalny.pl

TOTALbet tak jak większość legalnych polskich bukmacherów posiada swoją ofertę powitalną z różnymi ciekawymi bonusami. Rejestrując się tam, zyskasz BONUS 100% od depozytu oraz freebet na start. Wykorzystując kod promocyjny „PREZENT” od Bukmacher-Legalny.pl, zyskujesz aż 50 zł freebetu, czyli darmowych środków na zawarcie zakładu. Wspomniany kod promocyjny wypisujemy podczas pierwszego etapu rejestracji konta!

Jak zarejestrować się w TOTALbet za pomocą aplikacji mobilnej?

  1. Otwórz aplikację i kliknij ikonę menu (trzy poziome, równolegle ułożone kreski), znajdującą się w prawym górnym rogu. Po tej czynności pojawi się lista pozycji wyboru.
  2. Z wyświetlonych możliwości wybierasz „Zarejestruj się”.
  3. W wyświetlonym oknie wypełniasz dane tworzonego konta, swoje dane oraz wyrażasz zgody, wymagane przez bukmachera.
  4. Zaloguj się na maila podanego podczas rejestracji i kliknij link wysłany przez TOTALbet, aktywując tym samym konto.
  5. Po zrealizowaniu wyżej opisanych czynności posiadasz już konto tymczasowe. Pamiętaj, że masz 90 dni przekształcić utworzony profil gracza w konto stałe.

Co oferuje aplikacja mobilna TOTALbet?

Aplikacja mobilna TOTALbet umożliwia zawarcie wszystkich zakładów dostępnych w ofercie ze strony WWW. Tak jak w wersji desktopowej dostępne są szybkie płatności, które pozwalająca błyskawiczną wpłatę z każdego banku, bez dodatkowych prowizji. Użytkownicy aplikacji TOTALbet mają również dostęp do Match Trackerów, odzwierciedlających wydarzenia z danego spotkania na wirtualnym boisku. Zainteresowani mogą również skorzystać z szerokiej oferty statystyk, które pozwolą na dokładniejsze przeanalizowanie obstawianego spotkania. Niezwykle ciekawą możliwością, którą zapewnia aplikacją, są „Powiadomienia PUSH”. Każda osoba posiadająca aplikację mobilną może włączyć wspomniane powiadomienia i spersonalizować informacje, które chce otrzymywać np.: informacja o statusie kuponu, newsy.

Zakłady live w TOTALbet

Aplikacja mobilna TOTALbet – podsumowanie

W czasach, kiedy urządzenia mobilne skutecznie zastępują swoje większe odpowiedniki, ciężko nie skusić się na zainstalowanie oferowanych aplikacji mobilnych. Dają one komfort, który pozwala jednym kliknięciem ikony, otworzyć w tym przypadku stronę legalnego polskiego bukmachera, z którego usług chcemy skorzystać. Aplikacja TOTALbet w żadnym stopniu nie ustępuje wersji WWW, co więcej oferuje dodatkowe i niezwykle interesujące możliwości. Patrząc na rywalizację bukmacherów na Polskim rynku, możemy spodziewać się coraz ciekawszych rozwiązań.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

26.11.2020

Autor posta

Admin

Najlepsze aplikacje mobilne dla fanów esportu

E-sport jest zdecydowanie gorącym tematem. Osoby, które słyszą o nim po raz pierwszy, na pewno mają wątpliwości co do tego, czy dobrze rozumieją to pojęcie oraz jakie dyscypliny są obecnie najpopularniejsze. W poniższym artykule opisujemy, czym jest e-sport oraz jakie aplikacje mobilne mogą okazać się przydatne dla fanów e-sportu.  Co to jest e-sport?  E-sport, to inaczej electronic sport czyli rywalizacja […]

04.09.2020

Autor posta

Admin

Betclic Bonus Powitalny. 550 PLN Cashback Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Betclic wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Betclic zaoferował najwyższy cashback spośród swojej konkurencji. Nowi gracze mogą spodziewać się atrakcyjnego bonusu na start z dedykowanym kodem promocyjnym o treści „PREZENTPL”. Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN Cashback o wartości do 550 PLN jest do odbioru podczas rejestracji konta gracza. Taki rodzaj promocji nazywamy […]

14.09.2020

Autor posta

Admin

Totalbet Bonus & Kod promocyjny

Nasz kod promocyjny Totalbet 'PREZENT’ dzięki któremu odbierzesz 5050 zł łącznie ! Po wpisaniu go masz pewność, że uzyskasz najwyższe promocje Totalbet, w tym bonus bez depozytu 50 zł oraz kupon od wpłaty 5000 zł! Aby aktywować promocję na start, przejdź na stronę bukmachera przez nasz link i zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami. W polu kod promocyjny będzie już wpisany […]