TOTALbet kod promocyjny. Bonus powitalny dla nowych graczy!

28.10.2020

Autor posta

Admin

TOTALbet kod promocyjny. Bonus powitalny dla nowych graczy!

Kod promocyjny TOTALbet umożliwia odbiór wyższego bonusu na start dla nowych graczy. Co dokładnie otrzyma gracz w ofercie VIP? Jakie promocje przygotował bukmacher TOTALbet dla swoich klientów?

Bonus powitalny TOTALbet 

Każdy bukmacher próbuje przyciągnąć uwagę graczy do swojej oferty. Niewątpliwie pomaga mu w tym wyjątkowo korzystny bonus na start dla nowych graczy. TOTALbet to stosunkowo nowy bukmacher, ale zdążył już zyskać wiernych typerów. Wysoka wartość całkowita bonusu powitalnego bardzo wyróżnia TOTALbet na tle jego konkurencji. Jakie rodzaje promocji bukmacherskich obejmuje bonus na start od bukmacher TOTALbet? Przekonajmy się. 

100% od wpłaty do 5000 PLN 

Bonus od depozytu to jedna z częściej pojawiających się promocji na start. Jednak w przypadku bukmachera TOTALbet jest ona wysoka. Wartość maksymalna bonusu od depozytu wynosi 5 000 zł. Aby odebrać promocję, wystarczy jedynie dokonać minimalnej wpłaty 10 zł na konto bukmacherskie. Pamiętaj jednak o tym, że bukmacher TOTALbet przeznaczy tyle bonusu, ile sam wpłaciłeś, dlatego warto złożyć wysoki depozyt u bukmachera. Wpłacając np. 189 zł, otrzymasz 189 zł. 

bonus od depozytu w totalbet

Freebet 50 zł od TOTALbet

Freebet od bukmachera TOTALbet jest podzielony na kilka części. Na początku TOTALbet wypłaca graczowi 20 zł za pełną rejestrację konta. Następnie gracz ma do wykonania kilka prostych zadań, by odebrać pozostałe pieniądze. Freebet w sumie jest wart 50 zł. W puli mieści się  5 PLN na piłkę nożną, tenis, koszykówkę i siatkówkę. Co zrobić, aby odebrać łączną stawkę freebetu 50 zł? 

  • Wpisz kod „PREZENT” podczas rejestracji konta, otrzymasz wówczas dodatkowe 10zł!
  • Udziel zgód marketingowych podczas rejestracji (5 PLN)
  • Złóż na koncie pierwszy depozyt (5 PLN)
  • Obstaw pierwszy zakład z salda głównego (5 PLN)
  • Postaw pierwszy zakład na sporty wirtualne (5 PLN)

Jak wypłacić bonus powitalny TOTALbet? 

Bukmacher TOTALbet przelewa środki z bonusu od depozytu na konto bonusowe gracza, dlatego konieczne jest wykonanie obrotu o określonych warunkach. Bonus 100% od depozytu wypłaca się tylko po obróceniu go 5 razy na kuponach z trzema zdarzeniami lub wykonaniu obrotu 4 razy na kuponach z czterema zdarzeniami. Kurs każdego zdarzenia to min. 1.25. Natomiast jeśli chodzi o freebet, to wystarczy go obrócić jeden raz, aby wypłacić pieniądze. 

Rejestracja w TOTALbet

Oczywistym wydaje się, że by rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskim, konieczna jest rejestracja konta. Gracz może utworzyć konto bukmacherskie w serwisie TOTALbet przez jego oficjalną stronę internetową lub w dedykowanej aplikacji mobilnej. Wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Osoby, które po raz pierwszy zakładają konto u bukmachera, mogą być ciekawe, jak wygląda ten proces, dlatego poniżej zamieszczamy instrukcję krok po kroku, jak przejść przez formularz rejestracyjny. 

Jak założyć konto w Totalbet? 

1. Wejdź na stronę www.totalbet.pl. Odszukaj w prawym górnym rogu przycisk “Załóż konto”. Kliknij w niego. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego 

2. Dane konta – na pierwszym etapie rejestracji należy podać nazwę użytkownika, adres e-mail oraz hasło. Wybieramy również pytanie zabezpieczające. Ważnym elementem jest tu pole kodu promocyjnego, które należy uzupełnić, wpisując „PREZENT”

3. Dane osobowe – podaj swoje imię, nazwisko, narodowość, datę urodzenia i numeru PESEL. Następnie zaznacz, że zapoznałeś się z regulaminem i jesteś osobą pełnoletnią.

rejestracja z kodem totalbet

Szybka rejestracja bez dowodu 

Wielu nowoczesnych bukmacherów umożliwia założenie konta tymczasowego w swoich serwisach. Jest to duże ułatwienie dla graczy, którzy jak najszybciej chcą rozpocząć obstawianie. Konto tymczasowe zakłada się dzięki rejestracji bez weryfikacji, czyli bez przesyłania dokumentu potwierdzającego tożsamość. Bukmacher TOTALbet również na to pozwala. Konto tymczasowe ma jednak swoje ograniczenia. Najpoważniejszym z nich jest brak możliwości wypłaty środków. Aby móc wypłacić pieniądze na swoje konto osobiste, gracz musi podać swoje pełne dane oraz przesłać skan dowodu osobistego lub paszportu. Na dopełnienie wszystkich formalności jest dokładnie 90 dni. W tym czasie należy dokończyć proces rejestracji. 

Rejestracja z kodem promocyjnym

Pewnie zwróciłeś uwagę na pole do wpisania kodu promocyjnego podczas rejstracji. Kod promocyjny zwiększa wartość bonusów powitalnych dla nowych graczy. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę powitalną na start. Kod promocyjny TOTALbet o treści “PREZENT” odblokowuje wyższy freebet niż w standardowej wersji bonusu powitalnego. Dlatego warto pamiętać o tym, by podać poprawny kod promocyjny podczas rejestracji u bukmachera. 

TOTALbet mobile – czyli obstawianie w aplikacji mobilnej 

Bukmacher TOTALbet już jakiś czas temu wypuścił swoją aplikację mobilną. Jednak nie mamy dobrych wiadomości dla użytkowników sprzętu z oprogramowaniem iOS. Do tej pory TOTALbet nie wypuścił aplikacji przygotowanej dla urządzeń od firmy Apple. Na ten moment aplikacja mobilna TOTALbet dostępna jest jedynie dla systemu Android. Poza tym apka jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Obstawianie zakładów nie powinno stanowić większych trudności. Ma taką samą ofertę zakładów co strona internetowa, dzięki czemu zawsze możemy obstawiać mecze, gdziekolwiek jesteśmy. Gracze mogą korzystać z pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live oraz szybkich płatności, ale także przydatnej funkcji match tracker.

TOTALbet – legalny bukmacher

W internecie pojawia się wiele pytań o to, czy dany bukmacher działa legalnie oraz, czy rejestracja w jego serwisie jest bezpieczna. To dowodzi jedynie, że gracze są coraz bardziej świadomi i nie ryzykują, grając u nielegalnych podmiotów. Pragniemy zapewnić, że TOTALbet jest bukmacherem, który prowadzi swoją działalności zgodnie z polskim prawem. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ma licencję na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych online wydaną przez Ministra Finansów RP. Zezwolenie ma numer PS4.6831.15.2017.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

18.08.2020

Autor posta

Admin

PZBuk aplikacja mobilna – jak obstawiać przez aplikację?

Sprawdziliśmy, jak działa aplikacja mobilna bukmachera PZBuk. Zakłady bukmacherskie PZBuk to stosunkowo nowy gracz na polskim rynku bukmacherskim. Przeczytaj, czy warto założyć konto w PZBuk i obstawiać w PZBuk mobile! Aplikacja mobilna PZBuk – funkcje Aplikacja PZBuk zawiera bogatą ofertę zakładów bukmachera. Gracz znajdzie w niej dokładnie te same zdarzenia co na stronie www. Aplikacja wyposażona jest we wszystkie potrzebne […]

15.04.2022

Autor posta

Admin

STSBET. Oferta z myślą o Polakach mieszkających za granicą

Jak prezentuje się oferta STSBET na tle innych bukmacherów? Faktem jest, że jest to produkt jednej z najlepszych, jeśli nie najlepszej firmy działającej w Polsce. STS skutecznie kreuje od lat swoją markę i teraz nie ma możliwości rozmawiać o polskich bukmacherach, nie wspominając choćby o STS-ie. Ten bukmacher stał się najbardziej rozpoznawalną firmą w branży w naszym kraju, co podkreślają […]

09.11.2021

Autor posta

Admin

Najlepsze aplikacje bukmacherskie. Czy warto używać ich w zakładach?

W obecnym świecie jeśli nie masz dostępu do sieci – nie istniejesz. Internet pozwolił rozwinąć się w wielu aspektach zarówno małym przedsiębiorcom, jak i wielkim koncernom. Pozwala na bycie w stałym kontakcie z klientem, przesyłanie mu najświeższych informacji i umożliwia dokonanie transakcji bez wychodzenia z domu. Teraz, gdy czas jest dla ludzi tak ważny i mają go coraz mniej, przedsiębiorcy […]