BETFAN aplikacja mobilna. Czy jest dostępna na urządzenia iOS?

07.08.2020

Autor posta

Admin

BETFAN aplikacja mobilna. Czy jest dostępna na urządzenia iOS?

Betfan aplikacja mobilna od niedawna dostępna jest również na urządzenia z systemem operacyjnym iOS. Postanowiliśmy sprawdzić, co bukmacher BETFAN ma do zaoferowania swoim klientom poza zabawnym stylem komunikacji i kreatywnymi pomysłami na zakłady specjalne.

Zakłady bukmacherskie BETFAN nie śpieszyły się z wprowadzeniem swojej aplikacji. Musiało minąć troszkę czasu zanim jego gracze mogli pobierać aplikację BETFAN na swoje urządzenia mobilne. Z początku BETFAN udostępnił aplikację na urządzenia z systemem operacyjnym Android, od niedawna posiadacze iPhone`ów także mogą obstawiać w BETFAN za pomocą apki. 

Mariusz Pudzianowski aplikacja mobilna BETFAN

Jak pobrać aplikację mobilną BETFAN na urządzenia z systemem Android? 

Doświadczeni gracze, którzy już wcześniej obstawiali zakłady sportowe przez aplikacje bukmacherskie wiedzą, że ich pobranie na urządzeniach z Androidem jest nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku innych apek. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, jak należy to zrobić, rozpisaliśmy instrukcję krok po kroku, która przeprowadzi Was przez proces instalacji. 

  1. Wejdź na oficjalną stronę bukmachera BETFAN ze swojego urządzenia mobilnego, odnajdź podstronę „Aplikacja mobilna”, 
  2. Zezwól na instalowanie aplikacji z nieznanego źródła na swoim telefonie. Odpowiednią zgodę znajdziesz w ustawieniach swojego telefonu, 
  3. Wróć na stronę www bukmachera i pobierz aplikację. Możesz to zrobić, skanując kod lub klikając button „ZAINSTALUJ”,
  4. Kliknij na pobrany plik aplikacji w centrum powiadomień swojego telefonu i zainstaluj ją. 

Użytkownicy iPhone`ów mają przed sobą znacznie prostszy sposób instalacji. Wystarczy, że wejdą do aplikacji App Store, znajdą aplikację BETFAN i klikną przycisk “POBIERZ”. App Store w przeciwieństwie do Google Play pozwala na pobieranie aplikacji bukmacherskich. 

Logowanie i rejestracja – aplikacja mobilna BETFAN

Aby rozpocząć obstawianie zakładów w aplikacji BETFAN musimy być posiadaczami konta bukmacherskiego. Jeśli już wcześniej logowaliśmy się do serwisu BETFAN, wystarczy że wprowadzimy swoje dane do logowania na aplikacji i będziemy korzystać z wcześniej utworzonego konta. Jeśli jednak jest to nasz pierwszy raz w serwisie bukmacherskim BETFAN, czeka nas przejście przez proces rejestracji. Wchodząc do aplikacji mobilnej BETFAN, w prawym górnym rogu zobaczymy przyciski “OTWÓRZ KONTO” i “ZALOGUJ”. Chcąc założyć konto, klikamy rzecz jasna pierwszy z nich, następnie jesteśmy przeniesieni do kwestionariusza rejestracyjnego, w którym musimy wprowadzić swoje prawdziwe dane. Poza podaniem naszych danych bukmacher wymaga zaznaczenia wymaganych zgód, m.in. oświadczenia, że mamy ukończone 18 lat oraz że akceptujemy przetwarzanie przez bukmachera naszych danych osobowych. 

BETFAN kod promocyjny 

Zakładając konto bukmacherskie w serwisie BETFAN, nie zapomnijmy o użyciu dedykowanego kodu promocyjnego. Kod ten maksymalizuje wartość bonusu powitalnego, który należy się wszystkim nowym klientom bukmachera. To niepowtarzalna okazja, ponieważ tylko podczas rejestracji możemy wykorzystać kod promocyjny BETFAN o niezaprzeczalnie trudnej do zapamiętania treści “BETFAN”. Razem z kodem dostaniemy dostęp do wyjątkowej oferty powitalnej, w której skład wchodzi:

  • bonus od depozytu do 3000 PLN, 
  • zakład bez ryzyka o wartości nawet 100 PLN, 
  • gra bez podatku 

Jak widać, oferta na start dla nowych graczy prezentuje się zachęcająco i szkoda byłoby z niej nie skorzystać. 

kod promocyjny BETFAN w aplikacji mobilnej BETFAN

Oferta BETFAN w aplikacji mobilnej 

Ogólnie rzecz ujmując, aplikacja mobilna BETFAN zawiera całą ofertę bukmachera. Oferta ze strony internetowej nie różni się od tego, co znajdziemy w aplikacji. Gracze mogą obstawiać wiele dyscyplin sportowych, zarówno przedmeczowo, jak i live. Oferta tego bukmachera jest dosyć bogata. Dodatkowo oferuje on interesujące zakłady specjalne, których próżno szukać w innych serwisach. 

BETFAN CONCIERGE – program VIP 

Bukmacher BETFAN wdrożył specjalny program dla klientów VIP, który nazywa się CONCIERGE. Dołączenie do programu wiąże się z wieloma udogodnieniami. Nasze zlecenia będą realizowane priorytetowo, dostaniemy dostęp do wyjątkowych promocji i rozbudowanej oferty benefitów. Uczestnictwo w tym programie zależy tylko i wyłącznie od zaproszenia bukmachera. Do grona VIP zaprasza on tylko wyróżniających się grą i zaangażowaniem typerów. 

BETFAN CONCIERGE - program vip

Aplikacja mobilna BETFAN – funkcjonalność

Aplikacja mobilna BETFAN prezentuje się przyzwoicie. Z głównego ekranu przechodzimy do najważniejszych sekcji aplikacji. Z łatwością znajdziemy ofertę bukmachera, zakłady, popularne rozgrywki. Możemy sprawdzić również aktualne promocje i newsy. Mamy dostęp do zakładów na żywo, jednak bukmacher BETFAN nie udostępnia streamingu live z wydarzeń. Jeśli jesteśmy fanami zakładów specjalnych BETFAN, w aplikacji również je znajdziemy. Przeklikując się przez kolejne ekrany aplikacji, można odnieść wrażenie, że korzystamy z responsywnej strony internetowej serwisu. 

ekran główny aplikacji mobilnej BETFAN

BETFAN mobile – podsumowanie 

Zakłady bukmacherskie BETFAN spokojnie mogłyby zmienić nazwę marki na BET FUN. Takiego dowcipnisia w bukmacherce jeszcze nie widzieliśmy. Prawdą jest, że BETFAN znacznie wyróżnia się na tle swojej konkurencji na rynku. Prowadząc nieco komediowy styl komunikacji, zainteresował i przyciągnął do siebie wierną rzeszę graczy. Zagrał i wygrał. Jeśli chodzi o samą aplikację, nie możemy powiedzieć o niej złego słowa. Produkt przygotowany jest na dobrym poziomie, jednak nic go specjalnie nie wyróżnia. Do momentu wprowadzenia aplikacji gracze BETFAN obstawiali zakłady na smartfonach przez responsywną stronę internetową bukmachera. Jeśli więc ktoś chciałby oszczędzić miejsce w pamięci swojego telefonu, śmiało może zrezygnować z instalacji aplikacji i dalej obstawiać na stronie www.

Betfan – legalny polski bukmacher

Betfan to legalny polski bukmacher. Na jego stronie www przeczytamy, że zakłady bukmacherskie BETFAN „powstały, aby każdego dnia dostarczać niepowtarzalną i unikatową porcję rozrywki”. Bukmacher działa w Polsce na podstawie oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.3.2018.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

26.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja Totalbet. Czy warto z niej korzystać?

Prawie 2/3 Polaków posiada smartfony. Małe i poręczne urządzenia zapewniają komfort i pozwalają na korzystanie z internetu niemal w każdym miejscu na ziemi. Użytkowanie urządzeń mobilnych stale rośnie, a tendencja ta sprzyja powstawaniu coraz bardziej zaawansowanych aplikacji mobilnych. Branża bukmacherska również nie pozostaje w tej kwestii w tyle. Aktualnie każdy bukmacher, chcący liczyć się na rynku musi posiadać swoją aplikację […]

29.06.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna LV BET – najlepszą na rynku?

Coraz więcej typerów obstawia mecze za pomocą smartfonów. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ wszyscy rozumiemy, jak bardzo urządzenia mobilne zawładnęły naszą codziennością. Smartfony umożliwiają nam komunikację z bliskimi, słuchanie ulubionej muzyki, a nawet czytanie książek. Bukmacherzy zauważyli rosnącą potrzebę dostosowania stron internetowych do mobilek, a nawet udostępnienie dedykowanych aplikacji. Aplikacje mobilne miały znacznie usprawnić obstawianie meczy. Jak sprawdza się […]

24.07.2020

Autor posta

Admin

Match tracker a transmisje na żywo u bukmachera

Faktem jest, że bukmacherzy prowadzą zaciętą walkę o klienta. Szukają sposobu, aby wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji. Aby to zrobić, muszą znaleźć tzw. wartość dodaną, czyli cechę, która spowoduje, że staną się bardziej atrakcyjni w oczach klientów. Kiedy bonusy i wszelkiego rodzaju promocje okazały się niewystarczające, bukmacherzy postanowili poprawić jakość oferowanych usług, np. poprzez oferowanie innowacyjnych aplikacji mobilnych. Bukmacherzy prześcigają […]