Aplikacja mobilna Betclic. Spełniła oczekiwania klientów bukmachera?

22.07.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna Betclic. Spełniła oczekiwania klientów bukmachera?

Bukmacherzy prześcigają się ze sobą w wypuszczaniu aplikacji mobilnych. Nic dziwnego. Dobrze przygotowana aplikacja mobilna gwarantuje, że klienci chętniej będą korzystać z usług bukmachera niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują. Obstawianie zakładów w punktach naziemnych przechodzi do lamusa. Coraz mniej graczy obstawia zakłady na stronie internetowej buka. Teraz do gry wchodzą aplikacje mobilne. 

Dostępność aplikacji Betclic

Android 

Jeśli chodzi o urządzenia mobilne z systemem Android, pobranie aplikacji bukmacherskich zawsze wymaga nieco innego podejścia. Aplikacje bukmacherskie nie są akceptowane przez oficjalny sklep do pobierania aplikacji Google Play. Jedynym możliwym sposobem na zainstalowanie aplikacji bukmacherskich Betclic na telefon z Androidem jest pobranie jej z oficjalnej strony bukmachera. Zanim jednak pobierzesz aplikację, musisz zaakceptować wymagane do tego zgody. Zrobisz to w ustawieniach swojego telefonu. Wyszukaj zgodę na instalację aplikacji z nieznanych źródeł, zaznacz ją i gotowe!

Betclic posiada dwie osobne wersje aplikacji mobilnej na system Android. Użytkownicy z Anglii mogą korzystać z osobnej wersji aplikacji, dostosowanej do tej grupy docelowej.

iOS

Aplikacja Betclic na system iOS nie różni się swoimi funkcjonalnościami od tej, którą można pobrać na urządzenia z Androidem. Różni się natomiast sposób pobrania i instalacji aplikacji. Posiadacze urządzeń marki Apple mogą pobrać aplikację bukmachera Betclic z oficjalnego sklepu App Store. Proces pobierania i instalacji aplikacji jest więc dużo szybszy i zdecydowanie prostszy. 

ekran główny aplikacji mobilnej Betclic

Rejestracja w Betclic za pomocą aplikacji mobilnej 

Aby zacząć korzystać z oferty bukmachera Betclic, należy się przede wszystkim zarejestrować. Betclic wprowadził rozwiązania, które zadecydowały o tym, że sam proces rejestracji jest wyjątkowo szybki i sprawny. W przeciwieństwie do aplikacji innych zakładów bukmacherskich rejestracja w Betclic przyjmuje nieco “quizowy” format. Co to oznacza w praktyce? Po otwarciu aplikacji szukamy buttona “Zarejestruj się”. Następnie jesteśmy przeniesieni do formularza rejestracyjnego składającego się z krótkich pytań. Na jednym ekranie wyświetla się nam tylko jedno pytanie. Po wprowadzeniu odpowiedzi na pytanie dotyczący naszych danych osobowych jesteśmy przenoszeni do kolejnych ekranów z kolejnymi pytaniami. Proces rejestracji wygląda tak, jak na załączonej niżej grafice. 

Rejestracja w Betlic przy pomocy aplikacjci bukmacherskiej

Konto tymczasowe w aplikacji Betclic

Coraz więcej legalnych bukmacherów w Polsce umożliwia swoim graczom “przetestowanie” swoich usług. Rejestracja bez dowodu prowadzi do otwarcia konta tymczasowego, które służy do tego, aby przez jakiś czas korzystać z oferty bukmachera. Gracze z kontem tymczasowym mają jednak nieco ograniczone możliwości, ponieważ nie mogą wykorzystać swojego bonusu powitalnego, ani też wypłacić zdobytych wygranych. 

Bonus powitalny w Betclicu 

Zawsze zakładając konto u nowego bukmachera, sprawdźmy, czy oferuje on bonusy dla nowych graczy. Większość zakładów bukmacherskich chce w ten sposób przyciągnąć do siebie nowych klientów, dlatego bywa, że warunki proponowanych bonusów są naprawdę bardzo korzystne. Rejestrując konto poprzez aplikację mobilną Betclic, również mamy możemy zgarnąć taki bonus. Betclic oferuje początkującym typerom pierwszy zakład bez ryzyka do 530 zł. Każdy gracz, który przegra pierwszy postawiony przez siebie zakład, otrzyma cashback.

bonusy w aplikacji mobilnej Betclic

Kod promocyjny Betclic

Warunki oferowanego przez bukmachera bonusu możemy poprawić, wykorzystując ekskluzywny kod promocyjny. Wpisując dedykowany kod w odpowiednim polu podczas rejestracji w Betclicu, otrzymamy wyższą wartość cashbacku na start. Betclic jako jeden z niewielu bukmacherów daje możliwość wpisania kodu również po zakończeniu pełnej weryfikacji konta. Wystarczy odnaleźć w aplikacji zakładkę “Bonusy”, a następnie wejść w “Moje bonusy” i podać kod w wyznaczonym miejscu.   

Betclic – aplikacja mobilna

Jak bukmacher Betclic poradził sobie z wypuszczeniem aplikacji mobilnej w porównaniu do swoich konkurentów? Naszym zdaniem należą mu się słowa uznania. Aplikacja na urządzenia mobilne od bukmachera Betclic naprawdę jest dobrej jakości produktem. Jej interfejs jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Aplikacja nie zawiesza się, nie obciąża naszych urządzeń, a co najważniejsze – jest bardzo intuicyjna. W pierwszych minutach po otwarciu aplikacji gracz nie ma problemów z odnalezieniem zakładów lub funkcjonalności, jakie go interesują. Appka jest wiernym odwzorowaniem strony internetowej bukmachera, więc osoby, które już wcześniej obstawiały zakłady na desktopie, będą miały dodatkowe ułatwienie. 

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna ETOTO. Czy spełnia oczekiwania graczy?

ETOTO to legalny polski bukmacher, który działa na polskim rynku już blisko dziesięć lat. Spółka początkowo oferowała obstawianie zakładów wyłącznie w punktach naziemnych. W 2015 roku przeniosła swoje usługi do internetu. Dwa lata później doszło do całkowitego odświeżenia marki i bukmacher ruszył z solidną kampanią marketingową, angażując w swoje szeregi ekspertów ze ścisłego topu polskiego dziennikarstwa sportowego. Chcąc aspirować do […]

05.10.2020

Autor posta

Admin

Recenzja aplikacji FlashScore. Sprawdzaj wyniki na żywo gdziekolwiek jesteś

Aplikacja FlashScore bardzo szybko zdobyła dużą popularność. Oferuje dostęp do dokładnych wyników na żywo oraz statystyk meczowych z 34 dyscyplin sportowych. Jeżeli chcesz na bieżąco kontrolować wyniki meczów niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – pobierz aplikację FlashScore. FlashScore – co to jest?  FlashScore to oprogramowanie dla wszystkich fanów sportu, którzy niezależnie od sytuacji chcą być na bieżąco z […]

08.11.2021

Autor posta

Admin

Aplikacja Ligi Mistrzów. Skróty spotkań i Fantasy Champions League

Aplikacja Ligi Mistrzów pozwala nam być na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy najważniejszych rozgrywek piłkarskich na kontynencie europejskim. W Lidze Mistrzów biorą udział najlepsze ekipy Europy, a ich starcia regularnie śledzą setki milionów kibiców z całego świata. Nic dziwnego, że powstała aplikacja, która pomaga w pozostaniu w stałym kontakcie z Champions League. Dzięki niej nie będziesz już musiał szukać alternatywnej […]