Totolotek – aplikacja mobilna

15.07.2020

Autor posta

Admin

Totolotek – aplikacja mobilna

Znany bukmacher Totolotek wypuścił swoją aplikację bukmacherską już jakiś czas temu. Czy użytkownicy chętnie z niej korzystają? Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się, jakie funkcjonalności zawiera aplikacja i czy spełniają one potrzeby typerów. 

Jak pobrać aplikację na telefon? 

Pobranie aplikacji mobilnej Totolotek na telefon można uczynić na dwa sposoby. W zależności od tego, czy jesteś posiadaczem telefonu z systemem iOS czy Android, wybierz sposób instalacji odpowiedni dla swojego systemu operacyjnego.  

iOS – pobranie aplikacji z AppStore

Zaraz po wypuszczeniu aplikacji na rynek nie była ona dostępna w wersji na telefony z systemem operacyjnym iOS. Innymi słowy posiadacze iPhone’ów musieli troszkę poczekać, aż będą mogli korzystać z aplikacji. Obecnie nie ma żadnego problemu, aby ściągnąć aplikację Totolotka na iPhone lub inne urządzenie mobilne od firmy Apple. Aplikacja mobilna Totolotek jest dostępna w AppStore, czyli w oficjalnej platformie dystrybucji cyfrowej od Apple Inc. 

Android – aplikacja Totolotek nie jest dostępna w Google Play

Sklep Google Play uniemożliwia dodanie się do niego aplikacji bukmacherskich. Aby pobrać aplikację Totolotka na telefon, należy: 

  • wejść w Ustawienia 
  • wybrać Więcej
  • przejść do sekcji Bezpieczeństwo lub Ustawienia, a następnie Zabezpieczenia
  • odnaleźć pozycję “Nieznane źródła”
  • zaznaczyć zgodę na instalację aplikacji ze źródeł innych niż Google Play.

Po wykonaniu tej prostej czynności w ustawieniach Twojego telefonu przejdź do oficjalnej strony bukmachera Totolotek i pobierz aplikację.

Bonus powitalny Totolotek i bonus mobilny!

Na stronie Totolotka możemy znaleźć informacje o tym, że instalując aplikację mobilną, powinniśmy otrzymać dodatkowe 100% bonusu do 49 PLN. Aby go odebrać, wystarczy ponoć dokonać wpłaty minimalnej 20 PLN. Przypominamy, że wykorzystując KOD PROMO od Bukmacher-legalny.pl zyskujesz lepszą ofertę bonusową. Promocja brzmi zachęcająco, jednak jak się okazuje, nie jest dla wszystkich. Niektórym użytkownikom ona działa, innym nie. My niestety należy do tej drugiej grupy, która bonusu nie otrzymała. 

Dlaczego warto zainstalować aplikację? 

Skorzystanie z bonusu to nie jedyny powód, dla którego warto pobrać aplikację bukmachera na telefon. Jakie funkcjonalności przygotował Totolotek dla swoich typerów? Przede wszystkim jest to pełna oferta zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo. Według informacji znalezionych na stronie bukmachera jest to aż 40 000 propozycji zdarzeń w miesiącu. Dodatkową funkcjonalnością są filtry, dzięki którym powinieneś móc szybko odnaleźć interesujący Cię zakład. Dla osób, które chcą być dobrze poinformowane, niezależnie od miejsca w jakim się znajdują, przewidziano ekran z wynikami meczów. Gracze mają duży wybór metod płatności. 

Dodatkowe funkcje

Gracze mają również dostęp do Early Cash Out. Czym jest Early Cash Out? Jest to funkcja umożliwiająca dokonanie wypłaty wygranej przed zakończeniem wszystkich meczów zawartych na kuponie. Przy telefonach, które mają czytnik linii papilarnych jest możliwość ustawienia szybkiego dostępu poprzez Touch ID. Jako że Totolotek jest najdłużej istniejącym zakładem bukmacherskim i ma wiele punktów naziemnych, dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie do aplikacji skanera kuponów bukmacherskich papierowych. Ta funkcjonalność jest już nam znana z recenzji aplikacji mobilnej Superbetu, którzy również wdrożył taki skaner. 

Aplikacja Totolotek – nie działa czy działa? 

Szukając informacji o aplikacji Totolotka w internecie, poraziła nas ilość negatywnych komentarzy o problemach technicznych. Na początku trochę nas to zdziwiło, jednak po krótkim czasie okazało się, że zarzuty użytkowników nie były bezpodstawne. Już po pierwszych dniach testowania aplikacji, napotkaliśmy pewne problemy podczas obstawiania zakładów. Przede wszystkim aplikacja jest powolna. Bywa to denerwujące przede wszystkim dla użytkowników, którzy grają na żywo. W takich sytuacjach typer może stracić szansę na wygraną tylko przez to, że zacięła mu się aplikacja. Inni użytkownicy, z którymi chcieliśmy wymienić opinie na temat aplikacji, przyznali nam rację. Niektóre funkcje aplikacji Totolotka nie działają, albo działają ze sporym opóźnieniem. Mało tego, chcąc zgłosić zauważone problemy poprzez rozmowę z Supportem, możemy się nieźle zaskoczyć. Wchodząc w czat z Supportem, nie działa bowiem dolne menu ani pozycje w menu kryjące się pod tzw. “hamburgerem”. 

screen shot aplikacji bukmacherskiej totolotek
Aplikacja Totolotek często się zacina, a na jej odblokowanie musimy poczekać kilka minut.

Aplikacja mobilna Totolotka – co poszło nie tak? 

Totolotek jest najstarszym zakładem bukmacherskim w Polsce. Swoją działalność rozpoczął w 1993 r. Przez te 27 lat zdobył wiernych graczy, którzy do tej pory korzystają z jego usług. Cieszymy się, że coraz więcej bukmacherów idzie z duchem czasu i decyduje się na wypuszczenie swoich aplikacji mobilnych. Totolotek jednak w tym temacie się nie popisał. Korzystając z jego aplikacji, aż ciśnie się na usta pytanie – co poszło nie tak?

Czasem warto poczekać z udostępnieniem aplikacji mobilnej, zamiast wypuszczać niedopracowany produkt. Takie stanowisko zajął nowy bukmacher Fuksiarz, który na razie wstrzymał się z oddaniem do użytku graczy swojej aplikacji mobilnej. Zamiast tego gracze mogą cieszyć się wyjątkowym bonusem powitalnym od Fuksiarz.pl, którego wartość jest wysoka z okazji oficjalnego otwarcia bukmachera.

screen shot ekranu z aplikacji mobilnej totolotek
Po wejściu w zainstalowanym na naszym urządzeniu aplikację Totolotek, bukmacher zaprasza nas do ponownej instalacji aplikacji.
Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

25.08.2020

Autor posta

Admin

Bonus za pobranie aplikacji. Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje?

Wszyscy najlepsi i legalni bukmacherzy wypuścili na rynek swoje aplikacje bukmacherskie. Aplikacje są różne. Jedni bukmacherzy poradzili sobie lepiej z przygotowaniem tego produktu, inni gorzej. Niektórzy z nich postanowili zachęcić swoich klientów do pobrania aplikacji mobilnej, oferując im w zamian specjalny bonus. Sprawdzamy ofertę bonusów za pobranie aplikacji bukmacherskiej.  Nowy bukmacher Noblebet  Nowy bukmacher Noblebet pozytywnie zaskoczył swoich graczy, oferując […]

21.10.2020

Autor posta

Admin

Bonus bez ryzyka, czyli atrakcyjny bonus bukmacherski.

Bukmacherzy specjalizują się w wymyślaniu atrakcyjnych promocji. To coś, co pomaga im wyróżnić ofertę na tle konkurencji. Gracze często to wykorzystują i zdobywają wysokie nagrody. Na czym polega bonus bukmacherski typu cashback? Który z bukmacherów oferuje najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy oferty bukmacherów, poniżej znajdziesz nasze opinie na temat dostępnych cashback`ów. Co to jest cashback? Bonus cashback swoją nazwę wziął […]

08.11.2021

Autor posta

Admin

Premium Typy czy to oszustwo?

W społeczności bukmacherskiej przewija się coraz częściej jedno pytanie – czy Typy Premium to oszustwo? Postanowiliśmy sprawdzić to na własną rękę, żeby przestrzec graczy przed ewentualnymi naciągaczami. Okazuje się jednak, że właściciele marki rzeczywiście oferują darmowe typy wraz ze szczegółowymi analizami i nie gracze, którzy postanowili się zarejestrować na portalu Typy Premium, nie muszą za nie płacić. Premium Typy – […]