Bonus powitalny STS – czy można go odebrać w aplikacji mobilnej?

27.08.2020

Autor posta

Admin

Bonus powitalny STS – czy można go odebrać w aplikacji mobilnej?

Konkurencja na rynku bukmacherskim jest ogromna. Bukmacherzy rozumieją, jak ważne jest pozyskiwanie nowych klientów, dlatego we wszystkie możliwe sposoby starają się przyciągnąć ich uwagę. Bonusy powitalne z pewnością są dodatkową zachętą do rejestracji u danego bukmachera. Jak wygląda oferta na start od bukmachera STS? Czy można ją odebrać w aplikacji mobilnej? 

Bonus na start STS

Bonus na start w STS to kwota sięgająca łącznie 1545 złotych. Bukmacher STS przygotował nieporównywalnie korzystną ofertę na start dla swoich nowych klientów. W skład bonusu na start wchodzi kilka odrębnych promocji, które wymieniamy poniżej: 

  • bonus od depozytu 
  • freebet
  • zakład bez ryzyka.

Promocję tę można odebrać tylko jeden raz, podczas rejestracji konta. Przypominamy, że bukmacher STS umożliwia rejestrację konta tymczasowego, które następnie w każdej chwili można przekształcić w konto stałe, dzięki czemu rejestracja jest bardzo szybka i już po kilku minutach od pobrania aplikacji możemy zacząć obstawianie zakładów bukmacherskich. 

bonus powitalny - bukmacher STS

Jak odebrać bonus dla nowych graczy STS w aplikacji mobilnej? 

Gracze, którzy nie mają zarejestrowanych kont w serwisie bukmacherskim STS, powinni szybko naprawić ten błąd. Bukmacher STS jest liderem na polskim rynku branży bukmacherskiej, ale nie tylko. Jako jeden z nielicznych wypuścił bardzo funkcjonalną i intuicyjną aplikację mobilną STS, dzięki której obstawianie zakładów jest jeszcze prostsze. Aby odebrać bonus na start, trzeba mieć zarejestrowane konto gracza. Zarejestrować można się poprzez aplikację mobilną. Podczas wypełniania kwestionariusza rejestracyjnego naszą uwagę powinno zwrócić pole do wpisania kodu promocyjnego STS. 

kod promocyjny sts w aplikacji sts

Bonus w aplikacji STS za kod promocyjny 

Kod promocyjny STS to dedykowany kod, dzięki któremu gracz dostaje dostęp do wyjątkowej oferty bonusów. Odblokowuje on wyższą wartość promocji powitalnej dla nowych graczy. Warto więc pamiętać o podaniu kodu promocyjnego o treści “PREZENTSTS” podczas zakładania konta w serwisie STS. Wyznaczone pole na kod bonusowy jest na pierwszym etapie rejestracji. Przed kliknięciem pomarańczowego przycisku “DALEJ”, upewnij się, że poprawnie wpisałeś kod promocyjny o treści “PREZENTSTS” i zaznaczyłeś zgodę na odbiór bonusu. To jedyny sposób na aktywację oferty VIP, która z kolei pozwala ubiegać się o najwyższe bonusy w STS. Sprawdź, jakie bonusy zostaną odblokowane poprzez podanie poprawnego kodu promocyjnego:

  • Bonus 1200 PLN
  • Bonus freebet 25 PLN
  • Bonus cashback 280 PLN
  • Bonus 20 PLN na sporty wirtualne
  • Bonus 20 PLN na Betgames

Jak zapewne sam zauważyłeś, oferta bonusowa VIP za rejestrację z kodem promocyjnym znacznie różni się od tej standardowej. Gracz dostaje cashback do 280 zł oraz dwa dodatkowe bonusy, na sporty wirtualne oraz na Betgames. Szkoda byłoby nie skorzystać z promocji, którą dostaje się za darmo. Rejestracja w STS za pośrednictwem aplikacji mobilnej przebiega bardzo sprawnie i nie powinna zająć więcej niż kilka minut. 

Bonus 1200 PLN

Promocja 100% od depozytu do 1200 PLN jest najważniejszym elementem promocji powitalnej w STS. Maksymalna kwota bonusu od depozytu jest nieporównywalnie wysoka, jednak zależy w głównej mierze od tego, ile środków zostanie wpłaconych podczas pierwszego depozytu przez gracza. Bonus od depozytu jest bowiem podwojeniem pierwszego depozytu. Podwojona suma trafia na konto bonusowe. Minimalny depozyt przyznawany w ramach tej promocji wynosi 20 zł.  

bonus 1200 od depozytu w sts

Bonus freebet 25 PLN

Gracze na pewno docenią darmowy zakład w wysokości 25 zł od bukmachera STS. Dzięki tej promocji pierwszy postawiony zakład w serwisie bukmacherskim STS jest darmowy, a kosztami obarcza się bukmachera. Gracz nic nie traci, a może wiele wygrać. Freebet 25 zł od STS śmiało można nazywać bonusem bez depozytu, ponieważ pieniądze pojawią się po zakończonej rejestracji, bez konieczności złożenia pierwszego depozytu. 

Bonus cashback 280 PLN

Cashback 280 PLN w STS zostaje aktywowany przez kod promocyjny „PREZENTSTS”. Doświadczeni gracze wiedzą, jak bardzo bonus cashback się przydaje, kiedy nie jesteśmy pewni swoich typów ale chcemy podjąć ryzyko. Mając bonus cashback, kiedy kupon jest przegrany, bukmacher zwraca nam postawioną stawkę. Warunki oferty nie określają kursu minimalnego dla pierwszego kuponu. Jedyne o czym musimy pamiętać to fakt, że najwyższy zwrot, jaki otrzymamy, nie będzie większy niż 280 zł. Regulamin promocji wyraźnie podkreśla, że aby wypłacić przyznany bonus, należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Zgodnie z drugim warunkiem, do obrotu zaliczają się stawki z wygranych kuponów, gdzie kurs całkowitym nie był mniejszy niż 1.91. Zakład bez ryzyka da dam również kod promocyjny w eWinner.

Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Bukmacher oferuje także  „Pewne 20 PLN na sporty wirtualne”, co oznacza, że pierwszy postawiony zakład na sporty wirtualne jest zakładem bezpiecznym. W przypadku pechowego kuponu bukmacher zwróci Ci przegraną stawkę. Maksymalny zwrot wynosi 20 zł. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest typowanie wirtualnych sportów z kursem min. 1.90.

bonus na sporty wirtualne w sts, obstawianie przez aplikację

Bonus 20 PLN na Betgames

Użytkownik po wpisaniu kodu promo otrzymuje również bonus cashback w zakładach na gry karciane, które dostępne są w STS online. Cashback do 20 zł oznacza, że za wszystkie przegrane zakłady w ciągu jednej doby otrzymamy zwrot od bukmacher STS o wartości maksymalnej 20 zł. Żeby kwalifikować się do odbioru bonusu, należy obstawiać zakłady na Betgames z kursem wynoszącym co najmniej 1.90.

Jak obrócić bonus w STS?

Czy otrzymanie dodatkowych bonusów na start na koncie bonusowym oznacza, że możemy je samodzielnie przelać na konto depozytowe? Niestety nie. Bukmacherzy, przyznając nam darmowe bonusy, wymagają od nas wykonania obrotu spełniającego określone warunki promocje. Poniżej zamieszczamy tabelę, która jednoznacznie wyjaśnia, jakie warunki obrotu każdego z bonusów trzeba spełnić, aby móc go wypłacić.

Bonus STSKwotaWarunki
Freebet25 złobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Zakład bez ryzyka 280 złobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na Bet Games20 złobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus na sporty wirtualne20 złobrót 3x bonus, min. kurs 1.91
Bonus powitalny1545 złPodaj kod promo i zaznacz zgodę na odbiór bonusu

Bonus powitalny od bukmachera STS – podsumowanie 

Z dużym zainteresowaniem śledzimy aktywność bukmachera STS. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto lubi obstawiać zakłady bukmacherskie, powinien sprawdzić ofertę tego zakładu. Poza wyjątkowym bonusem na start dla nowych klientów bukmacher STS organizuje dużo czasowych promocji dla swoich stałych klientów.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

14.07.2020

Autor posta

Admin

Superbet – aplikacja mobilna

Aplikacja bukmachera Superbet jest aplikacją mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie, jakie oferuje bukmacher Superbet.  Superbet jest stosunkowo młodym bukmacherem na rynku polskim. Wniosek do Ministerstwa Finansów o przyznanie licencji na zakłady online w Polsce złożył pod koniec ubiegłego roku. Mimo krótkiej obecności w Polsce zdążył zdobyć swoją grupę klientów, którzy od […]

21.09.2020

Autor posta

Admin

eWinner – Kod Promocyjny 2020

Rejestrując się u bukmachera eWinner z kodem promocyjnym o treści „PREZENT”, otrzymasz dostęp do wyjątkowej oferty bonusowej. Jaką promocję odbierzesz wraz z kodem promocyjnym? Jak odebrać bonus powitalny? Na wszystkie wątpliwości odpowiadamy w poniższym wpisie.  Bonus powitalny od eWinner Branża bukmacherska jest bardzo konkurencyjna. Poszczególni bukmacherzy walczą ze sobą o każdego klienta. Wykorzystują do tego szeroką ofertę zakładów, nowinki technologiczne, […]

25.08.2020

Autor posta

Admin

Bonus za pobranie aplikacji. Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje?

Wszyscy najlepsi i legalni bukmacherzy wypuścili na rynek swoje aplikacje bukmacherskie. Aplikacje są różne. Jedni bukmacherzy poradzili sobie lepiej z przygotowaniem tego produktu, inni gorzej. Niektórzy z nich postanowili zachęcić swoich klientów do pobrania aplikacji mobilnej, oferując im w zamian specjalny bonus. Sprawdzamy ofertę bonusów za pobranie aplikacji bukmacherskiej.  Nowy bukmacher Noblebet  Nowy bukmacher Noblebet pozytywnie zaskoczył swoich graczy, oferując […]