Najlepsze aplikacje bukmacherskie. Czy warto używać ich w zakładach?

09.11.2021

Autor posta

Admin

Najlepsze aplikacje bukmacherskie. Czy warto używać ich w zakładach?

W obecnym świecie jeśli nie masz dostępu do sieci – nie istniejesz. Internet pozwolił rozwinąć się w wielu aspektach zarówno małym przedsiębiorcom, jak i wielkim koncernom. Pozwala na bycie w stałym kontakcie z klientem, przesyłanie mu najświeższych informacji i umożliwia dokonanie transakcji bez wychodzenia z domu. Teraz, gdy czas jest dla ludzi tak ważny i mają go coraz mniej, przedsiębiorcy muszą się do nich dostosować i sprawić, żeby jak najłatwiej do nich trafili. Jeszcze szybszym sposobem niż wyszukiwarka jest aplikacja. Oprogramowanie, które umożliwia jednym kliknięciem przeniesienie się w interesującą nas przestrzeń. Aplikacje cieszą się popularnością w wielu branżach, a z tego tekstu dowiecie się jak wyglądają one w świecie zakładów bukmacherskich.

Nieco inne, ale dobre

Po pierwsze trzeba wiedzieć, że w przypadku produktów od bukmacherów, pobieranie aplikacji wygląda nieco inaczej. Nie zrobimy tego bezpośrednio w sklepie Androida czy iPhone’a. Trzeba pobrać program ze strony konkretnego bukmachera, a następnie udzielić zgody na instalację aplikacji z nieznanego źródła. Zostało to sprawdzone tysiące razy, więc nie ma się czego obawiać. To podstawowa różnica pomiędzy zwykłymi apkami, a aplikacjami bukmacherskimi. Trzeba przyznać, że większość z nich jest solidnie dopracowana, a częste aktualizacje (choć mogą czasem irytować) pokazują, że bukmacherzy dbają o swoje produkty.

Aplikacje bukmacherskie, które musisz znać

Które z nich warto sprawdzić przy dokonywaniu zakładów bukmacherskich? Jest kilka wykonanych na podobnym silniku, więc sposób działania niektórych może być do siebie zbliżony. Wszak u każdego bukmachera zakłady przebiegają podobnie, więc nie trzeba wymyślać niczego specjalnie odkrywczego. Jednak bezsprzecznie na czoło wysuwa się dwóch największych bukmacherów, czyli STS i Fortuna. Ich aplikacje mogą robić wrażenie, ale nic dziwnego. Skoro należysz do najlepszych, to i twoje produkty muszą zaliczać się do ścisłego topu. Mocną kartą w ręku tych dwóch operatorów są transmisje z meczów, które będąc klientem, można oglądać bezpośrednio z poziomu aplikacji. Warto jednak zwrócić uwagę na kilku konkurentów, którzy przykuwają uwagę do swoich aplikacji, gdyż to najprostsza droga do wniesienia zakładu przez gracza.

Na pewno należy wskazać bukmachera BETFAN, którego aplikacja działa bez zarzutów, jest bardzo przejrzysta, czytelna i spełnia swoje zadanie w stu procentach. Do tego zakładając konto u tego bukmachera, możemy liczyć na specjalny bonus BETFAN, dzięki któremu uzyskamy dodatkowe środki na grę, a także możliwość obstawiania bez ryzyka. Nawet bardzo doświadczeni gracze są zwolennikami takich dodatków ze strony bukmachera, więc z pewnością warto się nimi zainteresować. Z godnych polecenia aplikacji na pewno warto także wymienić forBET, czyli bukmachera którego możecie dobrze kojarzyć chociażby z reklam w telewizji pomiędzy meczami. W przypadku bukmachera forBET można wyróżnić szeroki wachlarz sposobów płatności i fakt, że pieniądze zarówno wpłacone, jak i wypłacone błyskawicznie księgują się na naszym koncie.

Świeża krew w grze

Ciekawym graczem na rynku aplikacji bukmacherskich może okazać się Superbet, który dopiero rozpoczyna działalność w polskim Internecie. Jest to bukmacher, który stał się gigantem w tej branży w Rumunii, a teraz będzie próbował podbić także serca polskich graczy. Początkowo Superbet odwrotnie niż mają to w zwyczaju bukmacherzy w Polsce, działał tylko naziemnie. Strona internetowa co prawda działała, ale nie można było zakładać się online, a jedynie stworzyć swój kupon i opłacić go w punkcie stacjonarnym. Od 2020 roku Superbet zaczął na poważnie myśleć o tym regionie Europy i zaraz po tym jak udostępnił możliwość zakładów online, wypuścił swoją wersję aplikacji bukmacherskiej. Na testujących zrobiła ona dobre pierwsze wrażenie, a kilka udogodnień względem standardowych aplikacji rzuca się w oczy. Przede wszystkim dostęp do zapowiedzi obstawianych spotkań, dostęp do programu TV i informacji o tym, gdzie obejrzeć dany mecz, a także tryb nocny, który pozwala na całkowitą zmianę szaty graficznej. Oczywiście za tego rodzaju urozmaiceniami musi iść wartość typowo bukmacherska, czyli szeroka oferta zakładów i wysokie kursy. Jednak trzeba od czegoś zacząć, a Superbet ma niezły początek.

Oto 5 najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o aplikacje bukmacherskie. Warto wypróbować kilka z nich i samemu przekonać się, która nam najbardziej odpowiada. Samo założenie konta u różnych bukmacherów również może przynieść ciekawe korzyści. Jako gracz uzyskujemy dostęp do różnych ofert i możemy je ze sobą na bieżąco porównywać. Co więcej każde założenie konta, wiąże się z dodatkowymi bonusami, które ułatwiają grę. Dobrze jest mieć w odwodzie jakąś alternatywę i rozeznanie wśród aplikacji bukmacherskich, a dodatkowa opcja w zapasie zawsze się przydaje.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

23.04.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna – eWinner

Aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich eWinner to świeża sprawa – pojawiła się na rynku w lutym 2020 roku. Nie od dziś wiadomo, że dostęp do aplikacji mobilnej daje nieograniczone możliwości, wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych kryteriów. Jak wypada aplikacja mobilna eWinner?  Jak pobrać aplikację mobilną eWinner? Aplikacja jest dostępna zarówno dla urządzeń obsługiwanych przez system iOS i Android. Proces instalacji jest […]

22.07.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna Betclic. Spełniła oczekiwania klientów bukmachera?

Bukmacherzy prześcigają się ze sobą w wypuszczaniu aplikacji mobilnych. Nic dziwnego. Dobrze przygotowana aplikacja mobilna gwarantuje, że klienci chętniej będą korzystać z usług bukmachera niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują. Obstawianie zakładów w punktach naziemnych przechodzi do lamusa. Coraz mniej graczy obstawia zakłady na stronie internetowej buka. Teraz do gry wchodzą aplikacje mobilne.  Dostępność aplikacji Betclic Android  Jeśli chodzi […]

24.07.2020

Autor posta

Admin

Match tracker a transmisje na żywo u bukmachera

Faktem jest, że bukmacherzy prowadzą zaciętą walkę o klienta. Szukają sposobu, aby wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji. Aby to zrobić, muszą znaleźć tzw. wartość dodaną, czyli cechę, która spowoduje, że staną się bardziej atrakcyjni w oczach klientów. Kiedy bonusy i wszelkiego rodzaju promocje okazały się niewystarczające, bukmacherzy postanowili poprawić jakość oferowanych usług, np. poprzez oferowanie innowacyjnych aplikacji mobilnych. Bukmacherzy prześcigają […]