Gdzie oglądać Euro 2020? Transmisje live z mistrzostw Europy

21.05.2021

Autor posta

Admin

Gdzie oglądać Euro 2020? Transmisje live z mistrzostw Europy

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej ruszają 11 czerwca 2021 roku, gdzie je oglądać? Mecze będą rozgrywane po kilka razy dziennie, więc warto się zorientować na temat tego, gdzie można je obejrzeć. Kibice z chęcią będą śledzić nie tylko mecze reprezentacji Polski, ale również innych ciekawych drużyn. Całe rozgrywki składają się w końcu z 51 meczów, więc na pewno trafi się wiele interesujących. Gdzie oglądać Euro 2020? Transmisje live będą prowadzone nie tylko w telewizji, ale również online. Dzięki temu każdy będzie mieć dostęp do meczów mistrzostw Europy.

Euro 2020. Gdzie oglądać?

Euro 2020, które odbędzie się wyjątkowo z rocznym opóźnieniem, będzie można oglądać w telewizji publicznej. Telewizja Polska udostępni stacje TVP1, TVP2 oraz TVP Sport kibicom, którzy planują regularnie oglądać spotkania mistrzostw Europy. Poza tradycyjną telewizją, można oglądać również mecze online. Do dyspozycji widzów będzie również strona sport.tvp.pl, na której spokojnie obejrzymy każdy mecz tego turnieju. Czym byłyby mistrzostwa Europy bez przedmeczowego studia i komentarzy ekspertów? Pewnie nadal mistrzostwami, ale czuć byłoby, że czegoś brakuje. Otoczka wokół rozgrywek jest równie ważna, więc o to również trzeba było zadbać. Niezależnie więc czy posiadasz telewizor, komputer czy jakiekolwiek urządzenie mobilne, będziesz mógł oglądać mecze Euro 2020.

Euro 2021 – prawa do transmisji

Prawa do transmisji zostały przyznane dużo wcześniej, żeby stacje mogły się solidnie przygotować to bez wątpienia wielkiej imprezy, jaką będzie Euro 2021. Media podały, że wszystkie spotkania w trakcie rozgrywek wyemituje Telewizja Polska. Turniej mistrzostw Europy składa się tym razem z 51 meczów i wszystkie będziemy mogli zobaczyć na otwartych kanałach. Co więcej będzie możliwość oglądania w technologii 4K, więc widzowie mogą cieszyć się najwyższą jakością transmisji. To oznacza, że jeśli posiadasz odpowiedni sprzęt, Twoje wrażenia z oglądania meczów Euro 2021 będą jeszcze lepsze.

euro-2020-gdzie-oglądać

Kto pokaże Euro 2021?

Mamy kilka możliwości oglądania mistrzostw Europy. Podsumujmy więc wyraźnie, kto pokaże Euro 2021:

  • TVP1
  • TVP2
  • TVP Sport
  • sport.tvp.pl
  • aplikacja mobilna TVP Sport

Jeżeli będziesz mieć dostęp do tych kanałów i mediów, spokojnie obejrzysz mecze Euro 2021. Wystarczy mieć podstawowy pakiet telewizyjny lub stabilne łącze internetowe. Wtedy na pewno będziesz mógł oglądać mecze Euro 2021 bez przeszkód.

Alternatywne metody oglądania meczów

Zazwyczaj podczas trwania sezonu piłkarskiego mamy kilka możliwości oglądania meczów. Najpopularniejsze ligi często możemy oglądać nie tylko dzięki platformom cyfrowym. Do dyspozycji kibiców są również portale bukmacherskie, w których założenie konta może dać nam dostęp do poszukiwanej transmisji meczu. Wtedy z reguły wystarczy postawić kupon na interesujące nas zdarzenie lub po prostu mieć środki na swoim koncie, aby móc oglądać spotkania. W przypadku mistrzostw Europy nie ma takiej możliwości i nie będziemy mogli w ten sposób oglądać meczów. Można również szukać darmowych streamów, jednak w przypadku, gdy mecze są ogólnodostępne, raczej żaden kibic nie będzie miał takiej potrzeby.


Zakłady bukmacherskie na mistrzostwa Europy 2020

Mistrzostwa Europy to nie tylko czas specjalny dla kibiców. Wtedy największy ruch notują również zakłady bukmacherskie. Więcej graczy jest skłonnych obstawiać mecze i próbuje swoich sił w obstawianiu. Podczas Euro 2020 na pewno będziemy mogli obserwować wiele ciekawych ofert bukmacherskich. Zakłady na mistrzostwa Europy zostały udostępnione z wyprzedzeniem, ponieważ wielu graczy lubi stawiać na zwycięzcę całego turnieju. Stanowi to dodatkowy smaczek, poza kibicowaniem polskiej reprezentacji. To jednak mecze biało-czerwonych będą tymi najczęściej obstawianymi. Popularne są także zakłady na króla strzelców turnieju, a w obecnej formie do grona faworytów chyba możemy zaliczyć Roberta Lewandowskiego. Wariantów jest mnóstwo i na pewno warto się tym zainteresować.

mecze reprezentacji polski

Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski?

Nie może też zabraknąć odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski. To z pewnością interesuje największą część kibiców. Na razie wiadomo tylko to, gdzie zobaczymy mecze fazy grupowej. W zależności od tego, jak potoczą się losy biało-czerwonych, dowiemy się z kim, gdzie i kiedy zagramy później. Pierwsze spotkanie rozegramy przeciwko Słowacji, następnie podejmiemy Hiszpanię, a na koniec fazy grupowej zmierzymy się ze Szwecją. Wszystkie spotkania obejrzymy na otwartych antenach TVP.

  • Polska vs Słowacja – 14 czerwca 2021, godz. 18:00, transmisja w TVP 2, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl
  • Hiszpania vs Polska – 19 czerwca 2021, godz. 21:00, transmisja w TVP 1, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl
  • Polska vs Szwecja – 23 czerwca 2021, godz. 18:00, transmisja w TVP 1 , TVP Sport oraz na sport.tvp.pl

Emocji na pewno nie zabraknie, więc liczymy na to, że jak najwięcej Polaków zasiądzie do oglądania meczów mistrzostw Europy. 

FAQ

Gdzie oglądać mistrzostwa Europy?

Najlepiej za pośrednictwem TVP. Na otwartych kanałach dostępne będą mecze Euro i tam będzie można je oglądać. Mistrzostwa Europy zobaczysz również w sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Kiedy jest Euro 2020?

Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 11 czerwca i potrwają przez okrągły miesiąc. Mecz finałowy zaplanowany jest na 11 lipca 2021.

Kiedy gra Polska na Euro 2020?

Póki co mamy jedynie rozkład meczów fazy grupowej. Polacy rozegrają swoje mecze 14, 19 i 23 czerwca.

Czy można obstawiać mecze i oglądać je u bukmacherów?

Tak, bukmacherzy już wystawili swoje oferty zakładów na ten turniej. Podczas mistrzostw Europy możemy liczyć na specjalne oferty i promocje związane z tą imprezą.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

21.10.2020

Autor posta

Admin

Bonus bez ryzyka, czyli atrakcyjny bonus bukmacherski.

Bukmacherzy specjalizują się w wymyślaniu atrakcyjnych promocji. To coś, co pomaga im wyróżnić ofertę na tle konkurencji. Gracze często to wykorzystują i zdobywają wysokie nagrody. Na czym polega bonus bukmacherski typu cashback? Który z bukmacherów oferuje najlepszy zakład bez ryzyka? Sprawdziliśmy oferty bukmacherów, poniżej znajdziesz nasze opinie na temat dostępnych cashback`ów. Co to jest cashback? Bonus cashback swoją nazwę wziął […]

08.11.2021

Autor posta

Admin

Aplikacja Ligi Mistrzów. Skróty spotkań i Fantasy Champions League

Aplikacja Ligi Mistrzów pozwala nam być na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy najważniejszych rozgrywek piłkarskich na kontynencie europejskim. W Lidze Mistrzów biorą udział najlepsze ekipy Europy, a ich starcia regularnie śledzą setki milionów kibiców z całego świata. Nic dziwnego, że powstała aplikacja, która pomaga w pozostaniu w stałym kontakcie z Champions League. Dzięki niej nie będziesz już musiał szukać alternatywnej […]

25.08.2020

Autor posta

Admin

Bonus za pobranie aplikacji. Którzy bukmacherzy mają najlepsze promocje?

Wszyscy najlepsi i legalni bukmacherzy wypuścili na rynek swoje aplikacje bukmacherskie. Aplikacje są różne. Jedni bukmacherzy poradzili sobie lepiej z przygotowaniem tego produktu, inni gorzej. Niektórzy z nich postanowili zachęcić swoich klientów do pobrania aplikacji mobilnej, oferując im w zamian specjalny bonus. Sprawdzamy ofertę bonusów za pobranie aplikacji bukmacherskiej.  Nowy bukmacher Noblebet  Nowy bukmacher Noblebet pozytywnie zaskoczył swoich graczy, oferując […]