Funkcje w aplikacjach bukmacherskich

22.09.2020

Autor posta

Admin

Funkcje w aplikacjach bukmacherskich

Bukmacherzy dostosowali się do obecnych trendów technologicznych i dziś czymś zupełnie normalnym jest posiadanie w swojej ofercie aplikacji mobilnej. Dzięki nim mogą lepiej dostosować swój produkt do smartfonów, z którymi w obecnych czasach się nie rozstajemy. Ważne, aby aplikacje oferowały coś więcej niż standardowe strony, bo w przeciwnym razie nie byłyby potrzebne.

Aplikacja bukmacherska, czyli wygoda

Aplikacje bukmacherów mają służyć graczom. Być proste i wygodne w obsłudze. Patrząc na aktualny rynek pod tym względem większość oprogramowań bukmacherskich prezentuje się naprawdę nieźle. Ich głównym zadaniem jest usprawnić proces obstawiania meczów, zawierania zakładów i ogólne ułatwienie operowania na koncie bukmachera. W większości przypadków funkcjonalność stoi na wysokim poziomie i spełniają swoje zadanie. Dużo prościej dokonać wpłaty mając aplikację bukmacherską, bo wystarczy przełączyć kilkoma kliknięciami między “apką” bukmachera, a bankowością mobilną. Posiadanie aplikacji na swoim telefonie powoduje, że korzystanie z usług bukmachera jest znacznie wygodniejsze.

opcje logowania w aplikacji fortuna

Transmisje online w trybie pełnoekranowym

Część bukmacherów udostępnia swoim użytkownikom możliwość oglądania transmisji online. Jednak przy korzystaniu ze strony na desktopie często nie mamy opcji powiększenia obrazu na cały ekran. W przypadku posiadania aplikacji możesz obejrzeć wybrane przez siebie zdarzenie w trybie pełnoekranowym. Wiele osób lubi oglądać mecze na ekranie swojego telefonu i mieć szybki dostęp do interesujących spotkań. Co prawda jest to funkcja, która uprości życie tym, którzy wolą oglądać mecze w pojedynkę, ale przecież to nierzadka sytuacja. Wydarzenia sportowe odbywają się na okrągło, więc dzięki takiemu urozmaiceniu nie przegapisz już żadnego meczu.

transmisja live meczu tenisa w aplikacji fortuna

Powiadomienia aplikacji bukmacherskiej

Na co jeszcze mogą liczyć użytkownicy aplikacji? Dostaną natychmiastowe powiadomienia o stanie obstawionych przez nich meczów. To przydatna funkcja, zwłaszcza gdy stawiasz większą liczbę spotkań. Nie musisz wtedy sprawdzać każdego po kolei, a zamiast tego otrzymujesz powiadomienie na swój telefon. Dzięki takiej funkcji nie zapomnisz o swoich spotkaniach, a ponadto nie ominie Cię żadna promocja bukmachera.

powiadomiania aplikacji fortuny

Szybkość działania

Bukmacherzy idą w kierunku usprawniania swoich działań. W związku z tym umożliwiają swoim graczom postawienie szybkiego zakładu z pomocą aplikacji. Już dwa kliknięcia mogą wystarczyć do postawienia kuponu na żywo. W aplikacji znacznie szybciej możesz doładować swoje konto. Większość osób i tak potrzebuje telefonu do wykonania wpłaty, więc dzięki aplikacji wszystko można załatwić wykonując zaledwie kilka ruchów. Równie łatwo można wypłacić swoją wygraną.

Znacznie sprawniej wygląda także proces logowania się na konto. W aplikacji nie musisz non stop wpisywać swojego loginu i hasła. Wystarczy, że zaznaczysz opcję zapamiętywania. W bardziej zaawansowanych “apkach” masz możliwość logowania również z pomocą odcisku palca, albo odczytu twarzy. Pozwala to na natychmiastowy dostęp do naszego konta bukmacherskiego. Na koniec warto wspomnieć o szczegółowych statystykach dotyczących spotkania, które zamierzasz obstawić. To powinno ułatwić zadanie graczom, którzy lubują się w analizowaniu meczów.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

09.11.2021

Autor posta

Admin

Najlepsze aplikacje bukmacherskie. Czy warto używać ich w zakładach?

W obecnym świecie jeśli nie masz dostępu do sieci – nie istniejesz. Internet pozwolił rozwinąć się w wielu aspektach zarówno małym przedsiębiorcom, jak i wielkim koncernom. Pozwala na bycie w stałym kontakcie z klientem, przesyłanie mu najświeższych informacji i umożliwia dokonanie transakcji bez wychodzenia z domu. Teraz, gdy czas jest dla ludzi tak ważny i mają go coraz mniej, przedsiębiorcy […]

04.09.2020

Autor posta

Admin

Betclic Bonus Powitalny. 550 PLN Cashback Bez Ryzyka

Legalny bukmacher Betclic wie, jak przyciągnąć do siebie klientów. Betclic zaoferował najwyższy cashback spośród swojej konkurencji. Nowi gracze mogą spodziewać się atrakcyjnego bonusu na start z dedykowanym kodem promocyjnym o treści „PREZENTPL”. Betclic z najwyższym bonusem bez ryzyka – aż do 550 PLN Cashback o wartości do 550 PLN jest do odbioru podczas rejestracji konta gracza. Taki rodzaj promocji nazywamy […]

09.09.2020

Autor posta

Admin

Ranking bukmacherów mobile [2020]

Aplikacje bukmacherskie zawładnęły sferą zakładów bukmacherskich online. Według danych 58% obstawianych jest za pomocą smartfonów, a 2% innych urządzeń mobilnych [1. https://www.bukmacher-legalny.pl/rynek-bukmacherski-polska-2020/]. Bukmacherzy są świadomi tego, że własna aplikacja mobilna to teraz “must have”, jeśli nie chce się wypaść z konkurencji. Przygotowaliśmy ranking aplikacji legalnych polskich bukmacherów. Sprawdź, jaką aplikację warto pobrać na telefon, by cieszyć się wygodnym obstawianiem zakładów.  […]