Aplikacja mobilna BetX. Recenzja aplikacji nowego bukmachera

27.08.2020

Autor posta

Admin

Aplikacja mobilna BetX. Recenzja aplikacji nowego bukmachera

BetX jest  na ten moment najnowszym graczem na polskiej scenie bukmacherskiej, który posiada wymaganą licencję. Swoją działalność internetową rozpoczął w połowie 2020 roku i już uruchomił dla graczy aplikację mobilną. Przetestowaliśmy ją i teraz możecie przekonać się, jak wypada na tle konkurencji. Sprawdź, czy warto mieć aplikację BetX na swoim telefonie.

Instalacja aplikacji BetX – Android

Aplikacja bukmachera BetX jest póki co dostępna wyłącznie na urządzeniach wyposażonych w oprogramowanie Androida. Użytkownicy systemu iOS będą musieli obejść się smakiem i jeszcze poczekać, aż aplikacja zostanie wypuszczona również na iPhone’y. Żeby zainstalować aplikację na swoim urządzeniu musimy najpierw pobrać ją ze strony bukmachera BetX. Aplikacje bukmacherskie nie są dozwolone bezpośrednio w sklepie Google, więc musimy ściągnąć ją ze strony mobilnej bukmachera. Przy pobieraniu nasze oprogramowanie zapyta nas, czy na pewno chcemy zezwolić na instalację aplikacji. Należy wyrazić zgodę na pobranie pliku z nieznanego źródła, a następnie zainstalować aplikację. Gotowe! BetX jest już na Twoim urządzeniu.

Rejestracja tymczasowa w BetX

Zanim zaczniesz obstawiać zakłady w BetX, najpierw musisz się zarejestrować. Ten bukmacher oferuje opcję założenia konta tymczasowego, więc swój profil uruchomisz już w kilka minut. Konto tymczasowe BetX pozwala na zawieranie zakładów bez przechodzenia przez proces weryfikacyjny. Taki rodzaj rejestracji wymaga jedynie podania przez nas podstawowych danych. Nie musimy podawać numeru konta bankowego, ani przesyłać skanu dokumentu tożsamości. Taka opcja pozwala na szybszą grę i szansę na wypróbowanie funkcji nowego bukmachera. Właściwie jedyne czego gracz z kontem tymczasowym nie może robić, to wypłata wygranych środków na swoje konto bankowe. Po 30 dniach takiej wersji próbnej musimy podjąć decyzję o przejściu na pełnoprawne. W przeciwnym razie nie będziemy już mogli stawiać kolejnych kuponów.

rejestracja w betx
aktywacja konta bukmacherskiego betx
limity bukmacherskie betx

Bonus powitalny BetX

Jeżeli zdecydujesz się szybciej założyć konto stałe zamiast tymczasowego, bukmacher BetX nagrodzi Cię bonusem w postaci 30 złotych. Wystarczy, że wykonasz trzy szybkie czynności, a dodatkowe środki na grę pojawią się na Twoim koncie. Po pierwsze należy przesłać skan swojego dokumentu tożsamości. Może to być paszport lub dowód osobisty. Poza tym należy w odpowiednie pola wpisać numer dokumentu oraz datę jego ważności. Po drugie musimy wpisać numer konta bankowego. Ważne, aby był to numer przypisany do naszych danych osobowych, jeśli będzie to konto np. kogoś z rodziny, weryfikacja będzie niepomyślna. Po trzecie i ostatnie, ustalamy limity na grę. Chodzi tu o limity czasowe i kwotowe, więc jeśli nie zamierzasz grać wysokich stawek czy też spędzać godzin w aplikacji, ten fragment możesz zwyczajnie pominąć. Twoje konto BetX jest już w pełni gotowe, a w nagrodę otrzymasz bonus BetX, czyli 30 złotych na start!

Aplikacja mobilna BetX – funkcje

Aplikacja BetX oferuje wiele udogodnień, które mają na celu sprawić, żeby stawianie zakładów było jeszcze przyjemniejsze i bardziej atrakcyjne. Oto kilka funkcji, które mogą okazać się przydatne:

  • Najczęściej obstawiane – dzięki tej zakładce mamy wgląd do najpopularniejszych zdarzeń, które obstawiają gracze. Może to pomóc w znalezieniu interesującego nas meczu lub okazjonalnego kursu.
  • Match tracker – dziś już raczej obowiązek w ofercie bukmachera. Pozwala śledzić boiskowe wydarzenia w trakcie obstawiania LIVE. 
  • Wyniki meczów wraz z wykazem kursów, które weszły – ciekawą innowacją jest zakładka z wynikami minionych spotkań. Możemy oprócz wyniku sprawdzić wszystkie typy wraz z kursami, które bukmacher BetX oferował przed rozpoczęciem meczu.
  • Gotowe stawki – jeśli nie lubisz wpisywać ręcznie kwot stawek, to coś dla Ciebie. Kilka najpopularniejszych sum może się okazać pomocna, gdy chcesz szybko zawrzeć zakład. Poza tym przydaje się, kiedy grasz płaską stawką i zawsze obstawiasz za taką samą kwotę.
  • Kupon chybił trafił – losowy kreator kuponów. Ustalasz stawkę, którą chcesz przeznaczyć na zakład. Później wybierasz maksymalną wygraną i zakres czasowy, a następnie przedział kursów z jakiego mają być poszczególne zdarzenia. System stworzy kupon odpowiadający Twoim wytycznym, więc jeśli nie wiesz co obstawić, a nie chcesz przeglądać lig egzotycznych w poszukiwaniu odpowiednich zakładów, to jest idealna opcja dla Ciebie!
  • Super Szansa  – dzięki tej zakładce możesz zagrać za wyższy kurs niż w standardowej ofercie. Trzeba jednak pamiętać, że aby skorzystać z tej oferty, musisz umieścić na swoim kuponie minimum pięć zdarzeń.
  • Sporty wirtualne – w aplikacji jest również możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Jeżeli lubisz obstawiać wyścigi psów lub koni, to jest Twoje miejsce zakładów.

BetX aplikacja – opinie

Jako nowy bukmacher na rynku BetX nie musiał od razu wypuszczać własnej aplikacji mobilnej. To tylko pokazuje, że bukmacherowi zależy na dotarciu do graczy i umożliwieniu im wygodnego zawierania zakładów. Jak na początek swojego funkcjonowania aplikacja działa całkiem sprawnie, a fakt że będzie ciągle ulepszana, pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Minusem może być brak opcji “zapamiętaj mnie” podczas logowania. Każda kolejna wizyta po zamknięciu aplikacji, wiąże się z ponownym wpisaniem loginu i hasła. Usprawnienie tego podniosłoby ocenę aplikacji, zwłaszcza, że czasami zdarzy się z niej wyjść zwyczajnie przez przypadek. Poza tym aplikacja wywołuje raczej pozytywne emocje.

Aplikacja mobilna BetX – podsumowanie

Aplikacja jest prosta w obsłudze i łatwo się po niej poruszać. Szukanie wybranych zdarzeń i obstawianie spotkań jest bardzo wygodne, więc jak najbardziej można powiedzieć, że aplikacja BetX spełnia swoją funkcję. Wszystkie operacje łącznie z wpłatami i wypłatami, a także odbieraniem bonusów można wykonywać z poziomu aplikacji. Dodatkowo za weryfikację konta otrzymujemy bonus od BetX w wysokości 30 złotych. Biorąc pod uwagę powyższe, strona w przeglądarce może zostać użyta przez nas nawet raz. Wystarczy do ściągnięcia aplikacji BetX i zawierania zakładów poprzez swój telefon, bo sama aplikacja spełnia wymagane funkcje.

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

03.09.2020

Autor posta

Admin

Aplikacje piłkarskie. Bądź na bieżąco, typuj i oglądaj mecze

Aplikacje piłkarskie to oprogramowanie skierowane specjalnie do kibiców piłki nożnej. Z codziennego życia przenieśliśmy się na życie w sieci. Po życiu w sieci doszliśmy do etapu życia w telefonie. Gdy większość spraw możesz załatwić za pomocą swojego smartfona czy tabletu, wszystko wydaje się prostsze. Przedsiębiorcy dopasowują swoje produkty w ten sposób, aby pasowały one do współczesnego odbiorcy. Skoro tak, aplikacja […]

24.07.2020

Autor posta

Admin

Match tracker a transmisje na żywo u bukmachera

Faktem jest, że bukmacherzy prowadzą zaciętą walkę o klienta. Szukają sposobu, aby wyróżnić swoją ofertę spośród konkurencji. Aby to zrobić, muszą znaleźć tzw. wartość dodaną, czyli cechę, która spowoduje, że staną się bardziej atrakcyjni w oczach klientów. Kiedy bonusy i wszelkiego rodzaju promocje okazały się niewystarczające, bukmacherzy postanowili poprawić jakość oferowanych usług, np. poprzez oferowanie innowacyjnych aplikacji mobilnych. Bukmacherzy prześcigają […]

01.09.2020

Autor posta

Admin

Fuksiarz – aplikacja mobilna nowego bukmachera

Bukmacher Fuksiarz wchodzi do gry z przytupem, oferując dobrze zaprojektowaną przez siebie aplikacją mobilną. Wejście nowego bukmachera na rynek zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Jako pierwsi mamy możliwość zrecenzowania jego nowego produktu, jakim jest aplikacja bukmacherska. Co prawda aplikacja jeszcze nie jest dostępna, ale mamy już oficjalną zapowiedź bukmachera, że pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. Cieszymy się, że […]