Obstawianie na żywo w aplikacjach mobilnych. Gdzie obejrzę transmisje live?

15.10.2020

Autor posta

Admin

Obstawianie na żywo w aplikacjach mobilnych. Gdzie obejrzę transmisje live?

Wśród graczy zakładów bukmacherskich można wyróżnić takich, którzy wolą obstawiać przedmeczowo oraz tych, którzy preferują grać na żywo. Obstawianie zakładów live, czyli live betting, jest jeszcze bardziej ekscytującą formą rozgrywki. Emocje, które temu towarzyszą to nie jedyne argumenty za. Zakłady live wiążą się również z wysokimi wygranymi.

Gdzie obejrzeć mecze na żywo? 

Oglądanie meczu, który planujesz obstawić, daje Ci przewagę. Śledzenie na bieżąco sytuacji meczowej pozwala na lepszą ocenę sytuacji i przewidzenie, jaki będzie ostateczny wynik meczu. W przypadku kiedy widzisz, że jeden z grających zespołów atakuje, możesz obstawić, że zaraz strzeli gola. Jest kilka możliwości na to, gdzie obejrzeć mecze na żywo. 

  • stadion – oglądanie meczu na stadionie jest zdecydowanie najlepszą z opcji. Bycie w gronie kibiców, skandowanie i kibicowanie ulubionej drużynie jest nie do porównania z innymi formami oglądania meczu. Jednak nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, aby być fizycznie na stadionie.
  • telewizja – najważniejsze wydarzenia meczowe często wyświetlane są w telewizji. Aby obejrzeć niektóre rozgrywki, należy wykupić specjalny abonament. Najwięksi kibice na pewno mają swoje ulubione kanały sportowe.
  • transmisje live u bukmachera – najlepsi bukmacherzy udostępniają streamingi live z meczów w swoich serwisach. Wielu z nich wprowadziła możliwość obejrzenia transmisji w swoich aplikacjach. Mimo że komfort oglądania meczów na małym ekranie nie jest tak bardzo komfortowy, to jednak pozwala to na szybsze obstawianie zakładów, a jak wiemy, obstawiając na żywo, liczy się każda minuta.
sts aplikacja bukmacherska

Transmisje na żywo w aplikacjach bukmacherskich

Bukmacherzy bardzo ze sobą rywalizują. Chcąc zdobyć jak największą grupę klientów, próbują różnych sposobów na to, jak ulepszyć swoje usługi. W tym celu oferują atrakcyjne bonusy, podwyższają kursy, pracują nad techniczną stroną swoich serwisów. Udostępnianie transmisji z meczów na żywo to również dobry krok ku temu, by wyróżnić się na tle konkurencji, ponieważ na ten moment tylko najlepsi bukmacherzy się na to zdecydowali. Streamingi z najważniejszych wydarzeń sportowych są cenione przez graczy, którzy bez nich musieliby kupować dodatkowe pakiety u dostawców telewizji. 

Transmisje live są niezaprzeczalnie bardzo przydatne podczas obstawiania zakładów na żywo. Śledząc sytuację meczową na żywo, gracz ma większe szanse na dokonanie trafnej oceny, a co za tym idzie dobre typy. 

Match tracker – funkcja w aplikacjach

Innym przydatnym narzędziem podczas obstawiania live jaki znajdziemy w aplikacjach mobilnych, jest funkcja match tracker. Match tracker to inaczej relacje meczowe. Match tracker łączy komentarze tekstowe z wizualizacją graficzną wydarzeń meczowych. Ta funkcja jest dużo bardziej powszechna w apkach bukmacherskich niż live streaming. Obecnie znajdziemy ją u dziewięciu bukmacherów.

sts na żywo w aplikacji

Jak obstawiać na żywo? 

W naszej opinii nie ma jednej metody na obstawianie zakładów na żywo. Nikt jak dotąd nie opracował idealnej recepty na to, jak grać, żeby wygrywać. Aby zminimalizować ryzyko wysokich przegranych, trzymaj się kilku zasad. 

  • Wyszukuj jak najkorzystniejsze kursy 

W zakładach live często zdarzają się skoki kursów. Dobry gracz wychwyci błędy bukmachera i szybko zareaguje, by obrócić je na swoją korzyść.

  • Ustal budżet na grę

Ta zasada tyczy się zarówno obstawiania zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Dobrze jest ustalić, jaką sumę pieniędzy możemy przeznaczyć na zakłady w danym dniu, tygodniu, czy miesiącu. Obstawianie live jest bardzo ekscytujące, dlatego trzymając się określonych limitów, unikniesz dużych strat pieniężnych. 

  • Uważaj, stawiając na swoją ulubioną drużynę

To często powtarzana zasada. Obstawiając zakłady na drużynę, której jesteś fanem od lat, narażasz się na brak obiektywizmu. Lojalni kibice i fani mają tendencję do przeceniania możliwości drużyny. Nie obstawiaj zakładów na zespół, który nie jest faworytem w danym meczu. 

  • Obstawiaj zakłady na dyscyplinę, na której się znasz 

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że zakłady bukmacherskie nie polegają na bezmyślnym stawianiu zakładów na naszych faworytów. Zawsze powinny opierać się na porządnej analizie. Dlatego nie warto obstawiać zakładów na coś, na czym się nie znamy. Bierz pod uwagę szczegóły, takie jak np. mowę ciała tenisisty, motywację drużyny piłkarskiej i prestiż danego spotkania.

sts na żywo

Czy warto obstawiać mecze na żywo? 

Obstawianie zakładów na żywo ma wiele zalet, jednak nie jest dla wszystkich. Jeśli zdarza Ci się podejmować decyzje pod wpływem emocji i nie potrafisz nad tym zapanować, lepiej sobie je odpuścić. Chęć odrobienia strat za wszelką cenę nigdy nie jest dobrym doradcą. 

Zalety i wady obstawiania na żywo 

Obstawianie zakładów na żywo to specyficzny sposób obstawiania, którego wady i zalety są bardzo mocno zarysowane. Emocje towarzyszące typowaniu live mogą stanowić zarówno ich zaletę, jak i wagę. Oglądając transmisje z meczów oraz stawiając na nie zakłady, nasze emocje sięgają zenitu i może to być naprawdę świetna zabawa, o ile nie podejmujemy decyzji pod wpływem chęci „odegrania się”. 

Zakłady live dają możliwość reakcji na bieżące wydarzenia. Dodatkowo zyskujemy dostęp do innych typów zakładów, takich jak „kto strzeli następną bramkę?”, które nie są dostępne w ofercie przedmeczowej. Często możemy spotkać się z zawyżonymi kursami, dzięki czemu mamy szansę więcej wygrać. Poza tym bukmacherzy częściej popełniają błędy przy ustalaniu kursów w zakładach na żywo niż przedmeczowych, co gracze chętnie wykorzystują. 

Do wad na pewno należą spadki kursów oraz blokowanie zdarzeń. Kiedy bukmacher zauważy, że jedna drużyna wygrywa, lub jest szansa na gola, zamyka zakłady. Nie mamy wówczas możliwości obstawienia zakładu. Live betting wiąże się również z wysokim ryzykiem oraz koniecznością szybkiego podejmowania decyzji. 

Obstawianie na żywo w aplikacji – podsumowanie 

Obstawianie meczów na żywo z poziomu smartfona jest bardzo proste. Nic więc dziwnego, że coraz więcej graczy częściej korzysta z dedykowanych aplikacji mobilnych swoich bukmacherów niż wersji desktopowych ich serwisów. Typerzy, którzy preferują obstawianie na żywo, z pewnością docenią dostęp do transmisji live z meczów oraz funkcję match tracker. 

FAQ 

Gdzie obstawiać mecze na żywo?

Wszyscy polscy bukmacherzy online mają ofertę na wydarzenia sportowe na żywo.

Który bukmacher ma najlepszą ofertę na żywo? 

W naszej opinii bukmacher STS może pochwalić się najlepszą ofertą zakładów na żywo, jednak najlepiej mieć otwarte konto w różnych serwisach bukmacherskich i samemu dokonać wyboru, gdzie chcemy grać live. 

Jakie dyscypliny warto obstawiać live? 

Oferta zakładów live coraz bardziej się powiększa. Najpopularniejszymi dyscyplinami sportowymi, które można obstawiać na żywo są: piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka. 

Aplikacja miesiąca

Podobne artykuły:

16.06.2020

Autor posta

Admin

forBET aplikacja mobilna

Proces smartfonizacji stale przybiera na sile. Średni czas dzienny korzystania z różnych aplikacji na jednym smartfonie wynosi już ponad 2 godziny. Badania wskazują na to, że urządzenia mobilne zastąpiły komputery podczas wykonywania wielu zadań. Zjawisko zostało zauważone przez przedsiębiorców, którzy w odpowiedzi na nie wprowadzają na rynek coraz więcej zaawansowanych aplikacji mobilnych. Branża bukmacherska nie jest tutaj wyjątkiem i również […]

21.09.2020

Autor posta

Admin

eWinner – Kod Promocyjny 2020

Rejestrując się u bukmachera eWinner z kodem promocyjnym o treści „PREZENT”, otrzymasz dostęp do wyjątkowej oferty bonusowej. Jaką promocję odbierzesz wraz z kodem promocyjnym? Jak odebrać bonus powitalny? Na wszystkie wątpliwości odpowiadamy w poniższym wpisie.  Bonus powitalny od eWinner Branża bukmacherska jest bardzo konkurencyjna. Poszczególni bukmacherzy walczą ze sobą o każdego klienta. Wykorzystują do tego szeroką ofertę zakładów, nowinki technologiczne, […]

05.10.2020

Autor posta

Admin

Recenzja aplikacji FlashScore. Sprawdzaj wyniki na żywo gdziekolwiek jesteś

Aplikacja FlashScore bardzo szybko zdobyła dużą popularność. Oferuje dostęp do dokładnych wyników na żywo oraz statystyk meczowych z 34 dyscyplin sportowych. Jeżeli chcesz na bieżąco kontrolować wyniki meczów niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – pobierz aplikację FlashScore. FlashScore – co to jest?  FlashScore to oprogramowanie dla wszystkich fanów sportu, którzy niezależnie od sytuacji chcą być na bieżąco z […]